За леките наркотици и масовата употреба

  • 59 658
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 414
Сега цъкнах на профила на авторката. Щом е бременна, по-добре да смени дискотеките, парковете и градинките, пълни с надрусани и друсащи се, с някакви по-здравословни опции. В парка до нас например съм засичала само хора със семки, сладолед и бира, тук таме някоя обикновена цигара.
И кой е паркът до вас? Защото аз живея до Южния и надали ще тръгна да се мъкна по други паркове. Когато имаш куче и дете се налага често да ходиш в парка.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 374
Сега цъкнах на профила на авторката. Щом е бременна, по-добре да смени дискотеките, парковете и градинките, пълни с надрусани и друсащи се, с някакви по-здравословни опции. В парка до нас например съм засичала само хора със семки, сладолед и бира, тук таме някоя обикновена цигара.
И кой е паркът до вас? Защото аз живея до Южния и надали ще тръгна да се мъкна по други паркове. Когато имаш куче и дете се налага често да ходиш в парка.
Е точно пък в Южния къде са тълпите надрусани  Shocked Като почнете така да си фантазирате..та там всеки път когато се занесем с дете и куче е пълно със семейства, масово с деца. То е викане, сладоледи, детски писъци, лаещи кучета, пълен ад за мен, но никаква масова воня на джойнт и друсалки.

# 32
  • Мнения: 414
Сега цъкнах на профила на авторката. Щом е бременна, по-добре да смени дискотеките, парковете и градинките, пълни с надрусани и друсащи се, с някакви по-здравословни опции. В парка до нас например съм засичала само хора със семки, сладолед и бира, тук таме някоя обикновена цигара.
И кой е паркът до вас? Защото аз живея до Южния и надали ще тръгна да се мъкна по други паркове. Когато имаш куче и дете се налага често да ходиш в парка.
Е точно пък в Южния къде са тълпите надрусани  Shocked Като почнете така да си фантазирате..та там всеки път когато се занесем с дете и куче е пълно със семейства, масово с деца. То е викане, сладоледи, детски писъци, лаещи кучета, пълен ад за мен, но никаква масова воня на джойнт и друсалки.
Кой говори за тъпли? Освен това изтъкнах, че става въпрос за големи хора с деца!!! Никой не говори за малки тревоманчета, точно обратното. Другият,  от който имам наблюдения,  е градинката пред Народния театър. Там е по-зле.

# 33
  • Мнения: 19 012
Виждаш редовно големи хора с деца, които се друсат в парка?  newsm78 

Аз съм до Гео Милев, не съм попадала на такива гледки.

# 34
  • Мнения: 14 654
Вие не сте ли виждали наистина? С децата като се разхождате по парковете? Не ви ли мирише?

Случвало се е да ми замирише, но не и в парковете, където си водя детето, а покрай НДК и Попа, при това в тъмната част на денонощието. Също и в морската във Варна съм надушвала. Но ми се е случвало да се разхождам покрай Майн и също да ми замирише, при това много повече и на по-чист продукт, отколкото из софийските кьошета. На тия немци и тревата им е по-качествена от нашенската, не само маслото  Close
Но за разлика от Бг, в Де полицаите не чегъртат остатъци от джобовете на 16-годишни хлапета, само за да отчетат дейност по залавяне на опасен престъпник.

# 35
  • София
  • Мнения: 12 374
В Градската не ходя, въпреки че ми е близо. По прозаичната причина, че толкова много хора и тийнове на едно мижаво място мога да изтърпя само на концерт. Дали пушат или само дишат, ми е все тая.

Както виждаш, повечето, които пишем в темата, казахме, че нямаме същите наблюдения като теб. Та, или смени познатите, или се примири. Друго не знам какво ти остава. Да охкаш тук? Бива, но е безполезно.

# 36
  • Мнения: 414
Виждаш редовно големи хора с деца, които се друсат в парка?  newsm78  

Аз съм до Гео Милев, не съм попадала на такива гледки.
Които пушат трева, да. Друсането с амфети или шмъркане става по заведения и домашни събирания, докато децата спят.
Почвам да се чудя дали живеем в един и същи град.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 374
Виждаш редовно големи хора с деца, които се друсат в парка?  newsm78  

Аз съм до Гео Милев, не съм попадала на такива гледки.
Които пушат трева, да. Друсането с амфети или шмъркане става по заведения и домашни събирания, докато децата спят.
Определено смени познатите и заведенията. Амфетите са кофти. За щастие, нашите приятели си дрънкат за почивки, палатки, био храни и пият бира.

# 38
  • Мнения: 14 654
Определено нямам друсалници-познати, които само чакат децата да заспят, та да нагънат амфетите. Честно казано, изобщо не вярвам, че темата е сериозна и 40-годишните масово се друсат нощем, пък денем - на работа.
Догси, със сигурност не живеем в един и същи град, ти живееш в страната на чудесата и още ти се привиждат нереални неща след вълшебните гъби. Трябваше да се наречеш Алиса.

# 39
  • Мнения: 414
Определено нямам друсалници-познати, които само чакат децата да заспят, та да нагънат амфетите. Честно казано, изобщо не вярвам, че темата е сериозна и 40-годишните масово се друсат нощем, пък денем - на работа.
За денем нямам наблюдения! Имам само за след работа и вечер. И всичките ми примери са хора със сериозни професии. Включително семейство лекари. Никой не карам да вярва в нищо. Просто ми беше интересно,  вие дали имате такива познати.

# 40
  • Мнения: 1 488
Моите 2 колежки пушат трева. И партньорите им също. Едната е 30+ с малко дете,  другата 40+.
Няма значение годините, има си дърти пушачи на трева. Дори някои си отглеждат.
Тревата е един вид отпускащо, успокоително средство. Имала и лечебни свойства, дори искат да я узаконят за ползване  в медицината.Rolling Eyes Става въпрос за чужбина. Вчера за пръв път ми замириса в парка от едни тийнове. Но от родители, посред бял ден, не ми се е случвало, но няма да се учудя.

# 41
  • Мнения: 19 012

За денем нямам наблюдения! Имам само за след работа и вечер. И всичките ми примери са хора със сериозни професии. Включително семейство лекари. Никой не карам да вярва в нищо. Просто ми беше интересно,  вие дали имате такива познати.

Чакай сега, нали ходенето ти в парка беше наложително заради детето и кучето? Какви ги дириш по нощите в парка тогава? А пък след работа, около 5-7 часа вечерта, в парковете е пълно с майки и татковци с деца, бебета в колички и кучета с техните собственици. Но джойнт никой не съм виждала да си запали по това време. Вероятно се стряскат желаещите от праведния гняв на стадата бг-мами, скорошни родилки и кърмачки, находящи се в парка по това време.

# 42
  • Мнения: 414

За денем нямам наблюдения! Имам само за след работа и вечер. И всичките ми примери са хора със сериозни професии. Включително семейство лекари. Никой не карам да вярва в нищо. Просто ми беше интересно,  вие дали имате такива познати.

Чакай сега, нали ходенето ти в парка беше наложително заради детето и кучето? Какви ги дириш по нощите в парка тогава? А пък след работа, около 5-7 часа вечерта, в парковете е пълно с майки и татковци с деца, бебета в колички и кучета с техните собственици.
Като е 40° като днес в парка се ходи по-късно. На мен поне до 20:30 не ми е добре да съм на жега, както стана ясно съм бременна. Така че по-късно. А ограничения за в парка не съм чувала, като си дойде мъжа ми от работа отиваме. Да няма вечерен час за парка в Гео Милев?

# 43
  • Мнения: 5 060
Категорично в Южния парк няма такива компании биещи на очи. Виж, ексхибиционистите са по-честа гледка, но аз ги виждам на не чак препълнена с хора локация.

# 44
  • Мнения: 14 654
Че лъжеш, стана ясно, защото вече се оплете с противоречива информация, но дори тревата да я надушваш, къде и как надуши амфетите и кокаина?

Общи условия

Активация на акаунт