За леките наркотици и масовата употреба

  • 59 647
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 414
Че лъжеш, стана ясно, защото вече се оплете с противоречива информация, но дори тревата да я надушваш, къде и как надуши амфетите и кокаина?
Чети по-внимателно и ще разбереш. А за лъжи не ми се спори изобщо. Под нивото ми е.

# 46
  • Мнения: 18 998
Като е 40° като днес в парка се ходи по-късно. На мен поне до 20:30 не ми е добре да съм на жега, както стана ясно съм бременна. Така че по-късно. А ограничения за в парка не съм чувала, като си дойде мъжа ми от работа отиваме. Да няма вечерен час за парка в Гео Милев?

Масовото ходене в парка на бременни, родилки и кърмачки е горе-долу по едно и също време. Гледката е шокираща и стряскаща дори за несвикналите, изобщо не предразполага да се отпуснеш и да си запалиш джойнта. Няма вечерен час в парка, но се предполага, че в някои часове родителите са прекалено заети да правят вечеря, да къпят и да приспиват децата си и пр., за да ходят точно по това време в парка.

# 47
  • Мнения: 14 654
То нивото ти не е много високо, предвид обкръжението ти от нощни друсалки.

# 48
  • Мнения: 43
Всъщност доста се борят да легализират тревата за лечебни цели. Доказано носи облекчение на онкоболните.
В Борисовата, Заимов и пред Народния съм подушвала, да. Виждала съм и коя компания точно го прави - всякаква възраст от тийн до над 40,но никога не в присъствието на деца.

# 49
  • Мнения: 2 780
За тревата ясно, но как разбираме, че хората друсат и с други неща по паркове и градинки?

# 50
  • out of space
  • Мнения: 8 573
За мен проблемът не е в самата трева, а в кръстената трева. За жалост при тест може да излязат почти всички показатели. Особено херо  Confused
Едно време не беше такава, пробвала съм около 10 пъти, но така и не ми хареса.

Познати на моята възраст да пушат имам 1-2-ма, не ми пречат, но те си взимат някакъв определен сорт от чужбина, май синя се казваше.
Иначе до външния кенеф на село има количества, но по-голям ефект ще има ако някой реши да си суши мащерка  Simple Smile

Отплеснах се. По-голям проблем са ми дрогите по училищетата и в околията, от колкото възрастни по паркове и тераси.

# 51
  • Мнения: 414
За тревата ясно, но как разбираме, че хората друсат и с други неща по паркове и градинки?
Както написах, по дискотеки и домашни събирания също. Имам лични наблюдения, пък и те не крият особено. Казват си. Бяхме на сватба септември, събрали се приятелите на младоженеца и изшмъркали няколко черти. Това става и по заведенията като Рафи, Планет и т. н. И се вижда, защото никой не се крие!!!

# 52
  • Мнения: 2 780
И в кино става. Вип залата на синегранд разполага с удобни кресла снабдени със сгъваеми масички. Как да не дръпнеш две линии докато гледаш фон Триер?

# 53
  • Мнения: 14 654
Еййй, ти пък на всяко гърне мерудия слагаш - хем си в парковете, хем в клубовете, хем нощем по къщите на хората да им броиш линиите. Да светиш ли те викат?

# 54
  • Мнения: 414
Еййй, ти пък на всяко гърне мерудия слагаш - хем си в парковете, хем в клубовете, хем нощем по къщите на хората да им броиш линиите. Да светиш ли те викат?
Аз съм социална, не броя мухите по тавана. Проблем ли имаш? Ясно е, че си търсиш занимавка да се заяждаш, по-добре си намери някое хоби.

# 55
  • Мнения: 14 654
Не се заяждам, интересувам се, но след като не ти се води дискусия и се дърпаш като пинчер на каишка от въпросите, по-добре помоли да ти затворят темата. Явно никой не споделя наблюденията ти и няма как да зацъкаме в хор "какъв упадък, какъв срам".

# 56
  • Мнения: 18 998

Както написах, по дискотеки и домашни събирания също. Имам лични наблюдения, пък и те не крият особено. Казват си. Бяхме на сватба септември, събрали се приятелите на младоженеца и изшмъркали няколко черти. Това става и по заведенията като Рафи, Планет и т. н. И се вижда, защото никой не се крие!!!

Какво шмъркат, амфети ли? Кокаинът не е евтино удоволствие. Те, ако не се крият, нямаше да се налага да им правят специални стаички в дискотеките или да се навират в тоалетните.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 374
За тревата ясно, но как разбираме, че хората друсат и с други неща по паркове и градинки?
Както написах, по дискотеки и домашни събирания също. Имам лични наблюдения, пък и те не крият особено. Казват си. Бяхме на сватба септември, събрали се приятелите на младоженеца и изшмъркали няколко черти. Това става и по заведенията като Рафи, Планет и т. н. И се вижда, защото никой не се крие!!!
Смени заведенията. Аз ходя във Фенс-а, който ми е до гъза, Wrong bar, РокИт (откакто го преместиха не съм всъщност),Тънка червена линия, Адамс. Последно запивахме в Мърфис с бира. Никъде по тия места не се давя в смръдня от джойнт, нито забелязвам хора да меткат амфети. Напиват си се съвсем стандартно, даже гледам, че и това става някак мирно и тихо, а и по-рядко. Едно време края на 90-те, когато запивахме, вдигахме кръчмите до небето.

# 58
  • Мнения: 414

Както написах, по дискотеки и домашни събирания също. Имам лични наблюдения, пък и те не крият особено. Казват си. Бяхме на сватба септември, събрали се приятелите на младоженеца и изшмъркали няколко черти. Това става и по заведенията като Рафи, Планет и т. н. И се вижда, защото никой не се крие!!!

Какво шмъркат, амфети ли? Кокаинът не е евтино удоволствие. Те, ако не се крият, нямаше да се налага да им правят специални стаички в дискотеките или да се навират в тоалетните.
И двете, явно могат да си позволят. А лекарите и някакви лекарства стриват, но не помня как се казваха. При тях е друго де.
Имах познати покрай бившия, женена двойка от 10г. Взимаха си амфети и шмърката за разнообразие и по-хубав секс. Е, не им се получи. Разведоха се миналата година.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 020
 Crazy Що спорите ? Искате да ми кажете, че в парка по всяко време все едни и същи хора ходят и никога няма пото на различни хора, с различни интереси в тази многолюдна София (или там, където сте). Човек вижда тези, които отговарят на неговото ежедневие.

И аз, докато ходих с бивш, който пушеше трева все виждах пушещи трева хора, взимащи наркотици, че даже се случи в тях да приспи човек, който си заби инжекция с хероин (дете на приятели на родителите). Ходих със спортист и спрях да виждам пушещи, а предимно спортисти.
Парка, заведенията не са някакви частни, че да пускат едни и същи лица.

Общи условия

Активация на акаунт