Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 855
  • 904
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 10 605
Коте, гости приемате ли? Обожавам царевица.
Приемаме, даже ще сме доволни, че ще свърши  Laughing

Руми, наистина е много сладурска Heart Eyes

# 841
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
В къщи по телевизора върви някаква велика простотия, по-точно ЦСКА срещу Лудогорец. Не можах да се науча да симулирам заинтересованост от футбол и това е, освен в изключителни случаи, когато наистина съм заинтересована, като Черно Море - Левски например. За компенсация съм си приготвила страхотен френски филм за след мача. Сега се правя, че гледам, само ме е страх да не се зарадвам на гол на врага, както два пъти направих на живо, на стадион.

Детето вече е в България. Учудващо добре се справи сама, а аз бях почти убедена, че ще се нареди на някой друг гейт и ще си изтърве полета. Даже намерила парфюмите на промоция във фрий шопа и си поизхарчила джобните. Добре че основната част са в сметката на брат ѝ, но по този повод се сетих за темата за кредитни карти за тийнове, нали.

Най-сетне сме ергени. ММ пърха от щастие, чак ме дразни. Още не мога да оценя положително липсата на деца в къщата.

Чек, много обичам да те чета. И при мен точната дума за гледане на футбол е "симулирам" интерес, а с това с гола във вражеската врата също съм го преживяла.

Изобщо страхотно сладка раздумка съм изпуснала снощи. Това с диалектите и особеностите на националния изказ ми е просто любимо. И аз комбинация варненка-софиянец, при това филолози и двамата - няма да разказвам какви люти спорове е имало на тази тема.
Мен  диалектите ме забавляват и им се радвам, защото наистина са богатство на езика.
Обаче като чуя по телевизията мастити журналисти да ми казват, че мислАт, говорАт, ходАт и т.н., ми звучи точно като доматиту и дънкиту, ще ме прощават. (При мен доматиту и дънкиту са от една приятелка бургазлийка. Също и полатата - мн. ч. на блуза поло.)
Не мекам вече и аз и като отида във Варна, ги дразня, без да искам.

Фабриката за храна работи в момента с пълна сила при мен - чакам малките си деца. Боб къкри по поръчка на наследника на фамилията (на татко му- с наденичка), скачам сега да пържа тиквичките за предястие, таратор за мъжката част и супа топчета за женската като първо. десертите са ясни - пъпеш, диня и сладолед по желание или от всичко. Чак сега си пих кафето , като съм на финала, та да съм сигурна, че ще смогна. А, да и царевица им сварих, че много обичат, ама сигурно за вкъщи ще  си я вземат.

# 842
  • Мнения: 10 605
Светалчо, приятни занимания имаш. И мама е същата, като кажем, че ще идем и тя става в тъмни зори, да готви и приготвя  Simple Smile

# 843
  • Мнения: 18 020
Рая, в този свети Никола има ли детски басейн? Топла ли е водата
Има, страхотна е водата, вдясно на снимката е единия

# 844
  • Мнения: 11 712
Вчера докато наваксвах с четенето толкова исках да изпиша, но докато му дойде реда и темата се сменила Smile
Рая, страхотно изглежда. Преди години му бях хвърлила око, но защо съм се отказала, да ме пита човек Rolling Eyes
Сега тъкмо ще кажеш как е.

Светалчо, като те слушам, чак ми се иска така да се присламча в крайчеца на масата. Няма да преча само ще ви се радвам Hug

Нашите роднински сбирки протичат като в италианска фамилия. Винаги съм изтощена накрая. Хубавото е, че не го правим прекалено често Mr. Green

# 845
  • Мнения: X
а с това с гола във вражеската врата също съм го преживяла.


Светалчо, аз може да съм футболен дебил, но чак толкова зле не съм, че да не знам, че гол във вражеската врата всъщност е ОК. Sweat Smile Аз се радвах на нашите като им вкарваха голове. Откъде да знам, че на полувремето си разменяли вратите, а и да знам, трябва ли за това да мисля все и да го помня?

# 846
  • Мнения: 22 036
а с това с гола във вражеската врата също съм го преживяла.

Светалчо, аз може да съм футболен дебил, но чак толкова зле не съм, че да не знам, че гол във вражеската врата всъщност е ОК. Sweat Smile Аз се радвах на нашите като им вкарваха голове. Откъде да знам, че на полувремето си разменяли вратите, а и да знам, трябва ли за това да мисля все и да го помня?

Ела гледай ръгби или AFL да те питам тогава . Всички жено фенове са ми ясни, защо го харесват, а от мъжете още никой не ми е дало логична причина Simple Smile.

# 847
  • Мнения: X
А, това пък въобще не го разбирам. Бях се опитала да разбера също и правилата на американския футбол, но абсолютно нищо не зацепих. Едни мъже бягат като бикове, блъскат се, хвърлят се като луди по земята и това е.
И въобще феновете не ги разбирам. ММ ме заведе на Камп Ноу. Вътре пълно с екзалтирани хора, някои почти разплакани, всички навлечени с дрехи от официания магазин за екипи, разбирайте като цигани навлечени с тениски върху техните си дрехи и дълги футболни чорапи за разкош, всичко на цени почващи от 150 евро. Аз зяпах като в музей, умилих се от снимките са Стоичков и златните му обувки, но накрая като излязох на самия стадион, където вече останалите посетители едва се държаха на краката си от щастие, аз се изцепих на висок глас: "Какви са тези олющени седалки?". Не, сериозно, нищо не им разбирам на феновете и още ме е яд, че дадох пари като за читави обувки да вляза и да видя някакво игрище. Че и съблекалните и масажните легла на футболистите разглеждат и снимат като луди.

# 848
  • Мнения: 9 575
А, това пък въобще не го разбирам. Бях се опитала да разбера също и правилата на американския футбол, но абсолютно нищо не зацепих. Едни мъже бягат като бикове, блъскат се, хвърлят се като луди по земята и това е.
И въобще феновете не ги разбирам. ММ ме заведе на Камп Ноу. Вътре пълно с екзалтирани хора, някои почти разплакани, всички навлечени с дрехи от официания магазин за екипи, разбирайте като цигани навлечени с тениски върху техните си дрехи и дълги футболни чорапи за разкош, всичко на цени почващи от 150 евро. Аз зяпах като в музей, умилих се от снимките са Стоичков и златните му обувки, но накрая като излязох на самия стадион, където вече останалите посетители едва се държаха на краката си от щастие, аз се изцепих на висок глас: "Какви са тези олющени седалки?". Не, сериозно, нищо не им разбирам на феновете и още ме е яд, че дадох пари като за читави обувки да вляза и да видя някакво игрище. Че и съблекалните и масажните легла на футболистите разглеждат и снимат като луди.
Чек, за тях стадионите са свещено място. Все едно нас да ни вкарат да разгледаме фабрика за парфюми или козметика. Laughing

# 849
  • Мнения: 11 712
Чек, когато започна да описваш стадиона се замислих. Добреее, ще влезна да го видя ей така от хорски срам.
Обаче, да си платя за това нещо - ей тук ме изгуби.
Даже обмислям, колко да им поискам, ако трябва да го разгледам Mr. Green
Добре, че не ми се налага да гледам и да слушам за футбол Smiley

# 850
  • Мнения: 6 729
Свети Никола не е ли на Бо комплекса?

Да!

# 851
  • Мнения: X
Чек, когато започна да описваш стадиона се замислих. Добреее, ще влезна да го видя ей така от хорски срам.
Обаче, да си платя за това нещо - ей тук ме изгуби.
Даже обмислям, колко да им поискам, ако трябва да го разгледам Mr. Green

Плаща се и то немалка сума. В интерес на истината сега правят грандиозен ремонт и след него стадиона ще се казва Nou Nou Camp. Правих снимки на макетите, впечатляващо ще е наистина като го направят. Мисля, че догодина през май ще е готов, но вече бяха почнали да слагат някакви конструкции отвън.
Детската школа обаче ми взе акъла. Бях чувала и чела, но не очаквах чак такова нещо. Не можеш да влезеш в стаите на децата и класните им стаи разбира се, но сградата и спортната база наоколо видях, също и много снимки от вътрешността.

Светалчо, точно. Тези хора се държаха така сякаш са във фабрика на Шанел, егати.

# 852
  • Бургас
  • Мнения: 16 440
Привет момичета!
И аз съм за бургаската среща,като най-удобно ми е в неделя или првз седмицата след 17ч.

# 853
  • София
  • Мнения: 5 996

А кой е Бо?

# 854
  • Мнения: X

Бояна.

Скрит текст:
Само пробвам нещо.

 Shocked
Mr. Green
Hug
Joy
hahaha
 bouquet
 tooth

Ами не работят кодовете за емотиконите от старата версия. Нещо да не трябва да се пише пред/след тях?

А! Май работят, но на предварителния преглед само кодове се виждат и излиза това със сълзите вместо търкалящото се човече.

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 13:48 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт