Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 827
  • 904
  •   1
Отговори
# 855
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 411
Аз ги виждам нормално.

Но в темата за новата версия Не се сърди човече обясни, че за да се визуализират правилно, трябвало да се оградят в тагове img или да се ползва фотоапаратчето (като за качване на изображение).

# 856
  • Мнения: 11 703
Аз също ги виждам "нормално"

# 857
  • Мнения: 18 003
А Бо тук ли е по принцип? Не сме се засичали с нея по темите

# 858
  • Мнения: X
Тук беше до скоро.

# 859
  • Мнения: X
Много готина колонка. Simple Smile

Много ми се яде сладоледена торта. Не че не съм яла сладолед тези дни, но съм си навила на пръста, че искам именно сладоледена торта. Смятам да пратя ММ да вземе. Днес тотален мързел. Четох малко книжка, сега ще пия още едно кафе и ще гледам филм.

# 860
  • Мнения: 39 485
Олапах си доволно кьопоолу за обяд. Много съм доволна. Изпрах един огромен килим, две пътеки, почистих двора, гладих, чистих и накрая се изкъпах. Вече съм почивка.
Тоя плъх и карфиол по вашенски ги чух за първи път днес. Kakто и пачавра за гюдерия, оная румънска дума- също.

# 861
  • Мнения: 22 036
Ужас, сега се върнах да намеря едно мнение и се прочетох. Писала съм явно на другата кирилица и едно мнение изписано правилно нямам.

# 862
  • Мнения: X
Мари, само това ли успя да свършиш? Grinning  Шега, ти си машина, признала съм те.

# 863
  • Мнения: 22 036
Мари, само това ли успя да свършиш? Grinning  Шега, ти си машина, признала съм те.

Мани я тази, яко е луда Simple Smile. Аз ако така работя, до сега да съм се погребала. Ей на, виж ме днес, имам "колекшън" ден, а и едно клонче не отрязох.

# 864
  • Мнения: 39 485
А не, Цвети! Спестих чистенето на стените в мокрото помещение, че с една мокра кърпа с течен сапун минавах и не знаех как ще се възприеме от форума. После изхвърлих две кофи боклуци от двора.
Даун, много знайш па ти!
В момента гледам и програмата на джаз фестивала в Банско, и се чудя за кои дни да резервирам.

# 865
  • Мнения: 22 036
А не, Цвети! Спестих чистенето на стените в мокрото помещение, че с една мокра кърпа с течен сапун минавах и не знаех как ще се възприеме от форума. После изхвърлих две кофи боклуци от двора.
Даун, много знайш па ти!


Знам аз, кака съм ти и ще мълчиш (:rolling:).

# 866
  • Мнения: X
А аз мрънкам като трябва да пускам прахосмукачка и бърша прах. Rolling Eyes Не отнема много време, ама хайде все след малко, има време.. Laughing

# 867
  • Мнения: 39 485
Кака та дрънка! (без емотикони, че игнорирам новите попълнения)
Цвети, прахта и прахосмука са изключително уморителни в неделя. Не си го причинявай. Ей ся ще изкочи ДжеНката и ще каже същото.

# 868
  • Мнения: 22 036
Кака та дрънка! (без емотикони, че игнорирам новите попълнения)
Цвети, прахта и прахосмука са изключително уморителни в неделя. Не си го причинявай. Ей ся ще изкочи ДжеНката и ще каже същото.

Кво ми се надуваш, а? И по петна и по бъчки те водя (гуш).

# 869
  • Мнения: 10 555
Мари, като се отчете и се изчервявам пред компютъра от срам, а ако беше направила и кекс щях да си направя харакири. Преминават ми мисли, че не съм добра домакиня, грижовна майка и обгрижваща съпруга. В момента рева на мъжа ми от половин час да ми направи кафе - аз кафе не мога да си правя сама и съответно, когато го няма не пия. Веднъж, дваж детето ми прави, но не е същата работа.
Не съм чистила, не съм готвила, не съм прала килими, пък ми се спи - пуснах една пералня и сварих царевицата  Blush
Откъде тая енергия бе, момиче  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт