Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 661
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 618
Бих пробвала продуктите за коса - описанието звучи подходящо за моите проблеми.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 114
Обичам косата си и за това бих искала да й осигуря най-добрите грижи. Съответно бих избрала терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, допълнена с шампоан с лечебна кал от Мъртво море. Определено тези продукти представляват най-голям интерес за мен

# 152
  • Мнения: 39 555
Продуктите за коса бих избрала. Винаги съм оставяла грижите за косата на заден план и май е вече време да я поглезя!

# 153
  • София
  • Мнения: 390
Бих се радвала да опитам крем за тяло е обогатен с минерали от черна Кал от Мъртво море. Състава на крема прелива от лечебни масла и витамина за кожата. Много би ми бил интересен аромата му и с оглед на това,че би се харесал и на мъжкото съсловие  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 5 435
Поздравления за страхотните продукти. С удоволствие бих ги пробвала всичките.  Но най вече бих се радвала да изпробвами шампоанът с кал от Мъртво море. Любопитна съм Как ще се отрази използването на косата ми и как действа на косъма като цяло. Simple Smile

# 155
  • Мнения: 5 153
https://marelin.de/bg/product/74/%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD% … D0%BF%D1%83%D0%BD

Кожата на лицето ми е проблемна. Нуждае се от специфични грижи и това е продукта, който би й ги дал - Пилинг с кал за лице без сапун.

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 172
С удоволствие бих пробвала терапевтичната маска за коса с кал от мъртво море, защото имам нужда от възстановяване здравината на косъма и предпазване на цвета от избледняване.

# 157
  • Мнения: 464
Избирам  шампоанът с кал от Мъртво море .  Имам косопад и косата ми се нуждае от възстановяване и подхранване . С удоволствие бих го изпробвала как ще ми се отрази. Peace

# 158
  • Мнения: 20 206
Бих се радвала да пробвам Терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, обичам да използвам продукти с натурални съставки.

# 159
  • Мнения: 547
Бих се радвала да опитам следните продукти: шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. Тези продукти биха се отразили отлично за възстановяването на косата ми след изтощаването от водата и слънцето през лятото. Simple Smile

# 160
  • Мнения: 983
Избирам двойката – шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. Имам пърхут и бих пробвала тези продукти.

# 161
  • Мнения: 579
Бих избрала терапевтичната маска за коса с кал от Мъртво море.

# 162
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Бих избрала двойката – шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, тъй като косата ми е тънка, слаба и пада.

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Грижата за косата за мен е изключително важна, затова без да се замисля въобще и с огромно желание бих изпробвала шампоана и маската за коса Wink

# 164
  • Мнения: 910
Спирам се на шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. Ако спечеля продукта ще го подаря на сестра ми, която има сериозни проблеми с косата. Търка, не расте, и много бързо се омазнява.

Общи условия

Активация на акаунт