Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 660
  • 206
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Аз бих избрала шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море

# 166
  • Мнения: 1 389
Бих се радвала да опитам Шампоана с лечебна кал от Мъртво море. Обичам да ползвам хубави, качествени шампоани.

# 167
  • Мнения: 482
Имам нужда от  шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Бих избрала Шампоан с лечебна кал от Мъртво море. Косата ми е с по-мазни корени и сухи краища и от описанието  мисля, че този шампоан ще ми се отрази добре Simple Smile

# 169
  • Мнения: 311
шампоан с лечебна кал от Мъртво море

# 170
  • Мнения: 2 123
Избирам терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, тъй като косата ми се нуждае от точно това!

# 171
  • Мнения: 2 369
Бих избрала продуктите за коса, защото обичам да се грижа за нея и смятам, че тя заслужава да бъде поглезена с тези продукти.

# 172
  • София
  • Мнения: 964
Бих избрала продуктите за силна коса -шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море .Моята е изключително слаба и изтощена.Имам нужда точно от продукти,които да подхранят косъма ми,да подпомогнат растежа и да възстановят косата ми.

# 173
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Аз бих избрала терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море,защото косата е слабото ми място,а все още не съм открила моят продукт.Засега благотворно влияние върху моята коса имат само домашните маски.

# 174
  • Мнения: 14 148
Бих избрала терапевтична маска за коса. Боядисвам косата си често и се нуждае от грижи, които да я запазят жизнена и здрава.

# 175
  • Мнения: 615
Бих избрала почистващата маска с натурална кал от Мъртво море ,защото съставките на маската са натурални ,биха спомогнали за преодоляване на нежеланото лъщене на кожата ми,която  леко мазна и ще избистри цвета й.Използвам маски редовно , ще се радвам да изпробвам нещо ново и надявам се маската с натурална кал от Мъртво море да ми стане любима.

# 176
  • Мнения: 1 436
Бих избрала Крема за тяло с Кал от Мъртво Море. Кожата ми е суха и съм любопитна да го пробвам, предвид богатото на полезни в-ва съдържание.

# 177
  • Мнения: 385
Незаменима грижа за моята коса е шампоан с лечебна кал от Мъртво море !

# 178
  • Мнения: 114
Бих пробвала шампоан с лечебна кал- https://marelin.de/bg/product/17/%D0%A8%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE% … D0%BE%D1%80%D0%B5, разбира се, в комбинация с маската за коса - https://marelin.de/bg/product/30/%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BF% … D0%BE%D1%80%D0%B5

# 179
  • Мнения: 266
Аз се впечатлих от продуктите за коса: шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, заради комбинацията от подхранващи съставки, които подпомагат растежа на косата, намаляват косопада, възстановяват здравината на косъма и предотвратяват пърхота.

Общи условия

Активация на акаунт