Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 649
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 15 960
Избирам  шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, заради проблеми с косата.

# 196
  • Мнения: 464
Искам да пробвам шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, имам проблем с  косопад и мисля, че шампоана и маската ще ми помогнат  да се справя.

# 197
  • София
  • Мнения: 887
Бих избрала шампоан с лечебна кал от Мъртво море, защото имам нужда от подхранване на скалпа и косата.

# 198
  • Мнения: X
Най-подходящ продукт за мен е комбинацията от шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. След силното слънце през лятото и от моркската вода коста ми се нуждае от подрахване.

# 199
  • Под шестте тепета
  • Мнения: 38
С удоволствие бих изпробвала интензивния крем за крака с черна кал. Напуканите ми петички ще се зарадват на доза ударна хидратация, а и изсушената ми след лятото кожа няма да откаже глезотии.

# 200
  • софия
  • Мнения: 1 707
Интересна козметика,никога не съм ползвала кал с лечебна или козметична цел.
Бих си избрала шампоанът с лечебна кал тъй като от дълго време боря косопад.А понякога от силните шампоани и пърхут.
Интересно ми звучи и маската и бих ги изпробвала.

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 959
Всички продукти ми се сториха много интересни и полезни, но първото, което ми грабва вниманието е Крем за тяло с кал от Мъртво море заради изключително богатия си състав и УВ филтърът, както и Крем за ръце и нокти, поради същата причина и понеже все още не мога да си намерия подходящия крем за ръце за мен.

# 202
  • София-Младост
  • Мнения: 23 356
Бих избрала  шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, защото след летния слънчев период има нужда от подхранване освежаване.

# 203
  • Мнения: 346
Шампоан с лечебна кал от Мъртво море.

# 204
  • Мнения: 1 504
 Пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера.

Имам проблемна кожа на лицето и ми се струва най-подходящият избор от изброените.

# 205
  • Мнения: 1 569
Изтеглени са късметлиите, които ще получат един продукт по избор от MARELIN Cosmetics. Това са:

Аляна-Галяна
звездичк@
Деница Костадинова
NikoStorm
Магси
isa_iv
skk007
Chrissilicious
Silveti
Desert*


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 15.09.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт). Нека не забравят да упоменат и кой е жeланият от тях продукт.

# 206
  • Мнения: 1 569
Поради невъзможност да установим контакт с един от печелившите, се наложи да бъде изтеглен нов потребител, който ще получи награда от Marelin Cosmetics. Това е:

geri17

Честито!

Очакваме geri17 да се свърже с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com като напише потребителското си име, електронната поща, с която е регистриран във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт). Нека не забравя да упомене и кой е жeланият продукт.

Общи условия

Активация на акаунт