Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 648
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 13 496
Аз бих избрала MARELIN Почистваща кална маска с алое вера, защото ми е важно да използвам максимално продукти с естествени материали за себе си. Вярвам в ползата и благотворното въздействие върху кожата на лечебната кал от Мъртво море.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Идва края на летния сезон и косата е "уморена" Simple Smile За да я възстановя, бих избрала шампоана с лечебна кал от Мъртво море и терапевтичната маска за коса с кал от Мъртво море.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 098
Шампоан, защото съм в търсене на хубав такъв, който да не ми предизвиква пърхот и косата ми да не се омазнява толкова бързо. https://marelin.de/bg/product/17/%D0%A8%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE% … D0%BE%D1%80%D0%B5

# 33
  • Мнения: 610
Бих избрала  Шампоан с лечебна кал от Мъртво море ,защото уотребата на шампоана засилва кръвообращението в малките кръвоносни съдове, като по този начин подпомага растежа на косата, намалява косопада и предотвратява пърхота.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 153
Бих избрала терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море, защото косата ми е най- пострадала от слънцето тояа лято.

# 35
  • Мнения: 596
Бих избрала - шамплан с лечебна кал от Мъртво море, за да бъде косата ми жизнена и сияйна.

# 36
  • Мнения: 287
Много бих искала да опитам : Пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера. Кожата на лицето ми е доста проблемна (смесена) и мисля че тези продукти ще  ми помогнат за почистването й Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 20 095
Бих избрала шампоана с лечебна кал, защото в момента страдам от ужасен косопад, вследствие на операция преди месец.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ако трябва да избера един продукт,с удоволствие бих се спряла на шампоана с лечебна кал от Мъртво море.Дори и да не спечеля, обмислям да си го купя.
Имам голяма нужда от лечебен шампоан,който е ефективен при косопад.А вашият продукт съчетава съставки,които хем успокояват и подхранват скалпа,хем почистват перфектно косата.Моята е склонна към омазняване.В момента нямам косопад,но есента наближава и се притеснявам,защото заради сериозни здравословни проблеми косата ми много оредя.

# 39
  • Мнения: 1 476
Продуктите за коса,които бих избрала като най-полезни са: шампоан с лечебна кал от Мъртво море и терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море. Имам коса с мазни корени и от време на време ми се появява и пърхут.

# 40
  • Мнения: 2 516
С удоволствие бих пробвала шампоанът и маската за коса с лечебна кал. Напоследък косата ми не е в Най-добрата си състояние и се опитвам да я "съживя".

# 41
  • Мнения: 1 796
Почистваща кална маска за лице обогатена с Алое Вера бих избрала аз, тъй като кожата ми е проблемна и мисля, че маската би се отразила добре.

# 42
  • Мнения: 2 647
Бих избрала пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера защото имам проблемна кожа и от опит знам, че лечебната кал и луга ѝ действат чудесно.

# 43
  • Мнения: 2 290
Определено бих избрала шампоана.
От лятното слънце косата ми е далеч от идеалната-суха, заплитаща се , безжизнена.

# 44
  • Мнения: 261
Колебая се между  пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера и двата продукта биха били подходящи за моята чувствителна и комбинирана кожа.

Общи условия

Активация на акаунт