Природна грижа за здрава и млада кожа от MARELIN Cosmetics!

  • 12 651
  • 206
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 740
Аз бих искала да пробвам "Терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море", защото косата ми след лятото е изтощена и има нужда от интензивно подхранване.  Peace

# 46
  • софия
  • Мнения: 25 478
Пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера, защото лицето изисва специални грижи през летния сезон, когато е пряко изложено на силните слънчеви лъчи.

# 47
  • Мнения: 1 809
Избирам интензивен крем за крака с черна кал. След изкарана дисхидроза миналия месец все още имам проблеми с кожата на краката - стъпала и пети.

# 48
  • Мнения: 1 776
Аз бих избрала почистваща кална маска, обогатена с алое вера, защото кожата ми е проблемна и мисля, че маската е подходяща при раздразнения на кожата.

# 49
  • София
  • Мнения: 561
Бих избрала:
Почистваща кална маска обогатена с Алое Вера
https://marelin.de/bg/product/10/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81% … D0%B5%D1%80%D0%B0

Кожата ми е комбиниран и  проблемна и такива маски ми влияят много добре!
Много интересни продукти!

# 50
  • Монтана
  • Мнения: 694
Бих избрала шампоана с лечебна кал от Мъртво море.

# 51
  • Мнения: 7 287
Ако имам късмет да съм от печелившите, бих избрала пилинг без сапун и почистващата маска.Големият ми син се бори с проблемната си кожа и още не е намерил най-подходящата грижа за лицето си(дано това се окаже Вашата козметика).

# 52
  • София
  • Мнения: 1 363
Бих си избрала "Терапевтична маска за коса с кал от Мъртво море", тъй като косата ми е къдрава и има нужда от подхранване.

# 53
  • Мнения: 430
За себе си избрах Интензивен крем за ръце и нокти с черна кал. Есента и зимата са сезони, в които кожата на ръцете подложена на вятър и ниски температури лесно се изсушава и има нужда от допълнителна грижа. Това е продуктът, който спечели симпатиите ми, предвид настъпващите по-студени дни.

# 54
# 55
  • Мнения: 6 017
Бих избрала двете почистващи маски за лице - пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера. С комбинирана кожа съм и мисля, че ще ми бъдат много полезни. Често си купувам такива маски, защото са ми любими.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Избирам двете почистващи маски за лице - пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 176
избирам  пилинг с кал за лице без сапун и почистваща кална маска, обогатена с алое вера, защото съм с проблемна кожа.

# 58
  • Мнения: 2 024
Много ме заинтригува Почистващата кална маска обогатена с Алое Вера. Бих я пробвала заради проблемната кожа на лицето ми.
Simple Smile

# 59
  • Мнения: 591
Бих избрала Пилинг с кал за лице без сапун. Кожата ми е комбинирана, трудно си намирам подходяща козметика и бих я изпробвала.

Общи условия

Активация на акаунт