Поредна изневяра!

  • 65 865
  • 937
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 54 425
Да, така написа, но после поясни, че така и не е признал за никоя друга любовница- отричал е и само за тази- първа/ последна е признал..........

Ти пък как му вярваш? Rolling Eyes
Че кой е луд да си признае целия списък? Crazy

# 931
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз на нея вярвам, не на него!
Не го е хванала с нито една любовница- признал си е за тази, че и честно е уведомил, че няма да се откаже.

# 932
  • Мнения: 25 741
То и да не признае в малък град се чува.

# 933
  • София
  • Мнения: 24 839
То и да не признае в малък град се чува.

Да, де!
Нали някаква колежка е казала и показала любовницата, за която си е признал.
Явно, другите са били плод на ЕЖК.

# 934
  • Мнения: 7 117
Заглавието на темата изобщо не отговаря на нейното съдържание. Всъщност още от самото начало е така. Защото проблемът не е в изневярата, още по-малко "поредната".

# 935
  • Мнения: 297
Темата беше "интересна", но си мисля, не чувствам, че е "сътворена" или ако е "факт" има много неизвестни....и както писах в самото начало това е версията само не едната страна и не може да се решава само по "допускане".....

# 936
  • Мнения: X
Според мен е трябвало да го напуснеш веднага още преди 10 години,когато най-вероятно си имала повече избор.Тук проблема е в непрекъснатата прошка,а той е мъж,който се възползва,тези най ги мразя!Защо,като видя какъв е,не си тръгна?В крайна сметка трябва да разбереш,че ти си най-важната и в един момент оставаш сама със себе си...С по-добрата част от себе си ли искаш да си,или тепърва да поправяш щети?Стегни се,и никога не се отчайвай!

# 937
  • София
  • Мнения: 24 839
Според мен е трябвало да го напуснеш веднага още преди 10 години,когато най-вероятно си имала повече избор.Тук проблема е в непрекъснатата прошка,а той е мъж,който се възползва,тези най ги мразя!Защо,като видя какъв е,не си тръгна?В крайна сметка трябва да разбереш,че ти си най-важната и в един момент оставаш сама със себе си...С по-добрата част от себе си ли искаш да си,или тепърва да поправяш щети?Стегни се,и никога не се отчайвай!

Ти освен първия пост, друго прочете ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт