Поредна изневяра!

  • 65 882
  • 937
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 17 814
Кой написа чутовната глупост, че му било вменено да се грижи за жена и дъщеря сякаш е нещо ненормално? За кого да се грижи- за фустите ли Laughing

Шамар не му е ударила на улицата, ама нека така го представим, за да е по- театрално. А плесникът, който той й е зашлевил преди толкова години и продължава да й зашлевява чрез поведението си, не се дискутира. Че то много лесно да рекнеш: не те обижда с епитети и готово. Мил и драг.

Следих почти цялата тема и сега след развръзката (ако е истина историята) се убеждавам, че яко злоба тресе голяма част от госпожите тук. Явно и те не са особено реализирани, колкото и да раздават акъл на другите. То не беше омаловажаване на болестта, не бяха тънки сметки, че сам си носел пиячката, че не оправил любовницата на масата в кухнята и не знам си още какво.
Да, може авторката да има недостатъци, да не е достатъчно борбена, да е наивна, да е леко истерична, но нито е измамила човека до себе си, нито е откраднала, нито нищо.
Защо се намесва случката с дъщерята? Защото това говори колко той си държи на семейството и какви са му нравите. Когато вие си върнете детето (е ,да на 30, ама ви е дете) с бебе на ръце и го пратите обратно при човек, който го тормози по някакъв начин), но същевременно с това престанете да се обяснявате в свекървенската за вашите мамини златни (пак на по 30), тогава може и да имате малко морално "право" да пренебрегнете въпросния пример.

Хем всички бяха много искрени и бяха резки с едничката цел (да не си помислите друго) да й помогнат да се освести, а като стана ясно, че няма да остане на улицата се започнаха злорадствания. ( визирам тези, които все още мислят, че историята е вярна). Жалка работа.

# 901
  • Мнения: 54 563
Къде го видя това злорадстване, Кетчър? Thinking
Изнесъл се, браво, вместо нея да я гони и да си прибере любовницата. Peace
Тя с нищо не е ощетена.
Даже и дърва ще купи. Peace
Ти все едно за пръв път чуваш, че хората се разделят?
Този поне е коректен.

# 902
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Каниш се да осигуриш на всяка цена дъщеря си, а сина ти кучета го яли- той не е уязвим, него може да го изгони снахата, щото така им се пада  на мъжете.
И на мен това ми направи впечатление.
За гледането на свекървата също искам да попитам, какво разбирате под това, че авторката е гледала свекърва си сама? Ако става дума за тоалет, това-онова, нормално една жена да помогне на друга, а не мъж, мъжът очевидно е носил голямата част от парите пък.
Пък за това да си продам аз личния апартамент, за да купим нещо, само за да се води СИО - не че нещо, ама точно от такъв вариант бих бягала Mr. Green Как пък не.

# 903
  • Мнения: 54 563
Честно казано, ако наистина е имало вражда и неприязън от страна на свекървата, аз не бих я гледала.
Но Десита може би на това е разчитала, иначе е можело да я изгони отдавна мъжът ѝ.

# 904
  • София
  • Мнения: 24 839
Честно казано, ако наистина е имало вражда и неприязън от страна на свекървата, аз не бих я гледала.
Но Десита може би на това е разчитала, иначе е можело да я изгони отдавна мъжът ѝ.

Виж сега, всички знаем, че безплатен обяд няма- Десито живее в жилището на свеки, за 30 години не ѝ се е наложило и ден да има грижата за издръжката на семейството- мъжът си е бил на мястото и го е правел.
Работил е през цялото време, а самата тя писа и че е пазарувал.
Нищо не писа за пускането на прахосмукачката и пералнята- болката на ССФ, но друго се сещам.

Десито работи от 10 години по програми, а преди 3 била гледала свекърва си на легло.
Е, ако беше взимала отпуска за целта, щяхме да сме осведомени, но нищо такова не ни е написала.

Писа, че ѝ се наложило да работи и на второ място, за да си събере пари за операция на очите.
Та, аз с математиката съм зле, но гледам логиката да не ми бяга много много и се питам- как по- точно тя е съвместила всички тези дейности?
И дали мъжът ѝ, който въпреки скандалите и спането в отделни стаи, я кара сутрин на работа, ще е зарязал майка си?

# 905
  • Мнения: 25 770
И да се ровите в миналото на жената, все тая...важно е какво я чака за напред.

# 906
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз писах как го виждам, ако тя не си промени мисленето.
Дано не изляза права.

# 907
  • Мнения: 54 563
Лъки, човек който иска да е спокоен за бъдещето си, не се поставя в зависимост.
Нито ти, нито аз сме го направили, нали?
Тя не е мислила, ние ли да я мислим?

# 908
  • София
  • Мнения: 24 839
Всъщност, аз я мисля, защото тя си живее с представата, че той и като се е изнесъл, пак трябва да се грижи за нея и щерката.
Сега са дървата, после и тока ще дойде нанагорно, а и дъщерята я подкрепя морално, но чака също за материална подкрепа.
Продължат ли така нещата, любовницата ще изрита юнака обратно в дома му, да си ги обгрижва.
И тогава за Десита ще стане страшно.

# 909
  • Мнения: 54 563
Че тя това чака.
Да се върне при нея. Crazy Crazy

# 910
  • Мнения: 25 770
Именно, жената си иска мъжа. Да си я гледа.

# 911
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Именно, жената си иска мъжа. Да си я гледа.

М, не... Точно тогава, ще я изгони с все парцали. Peace

# 912
  • Мнения: 54 563
Абе не се знае.
Той ако е искал, можеше да я изгони досега.
И той ми се вижда смотан, а такива трудно се решават на сериозни стъпки.

# 913
  • Мнения: 2 214
и на мен ми се струва,че авторката си иска мъжа
ако е така- цялата тази тема става безсмислена

# 914
  • Мнения: 4 315
Именно, жената си иска мъжа. Да си я гледа.

М, не... Точно тогава, ще я изгони с все парцали. Peace
Паднал не се рита,но има и друг вариант,който за мен е по-логичен и тя трябва да е готова за него.Ако стане така,че другата жена усети заплаха-време,пари,внимание,квото и да е,най-вероятно авторката ще бъде накарана да напусне апарнаметнта и да се оправя сама.Не мисля,че мъжит и би се върнал,твърде дълго е обмислял решението си

Общи условия

Активация на акаунт