Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 28 991
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 540
Измиване, подхранване, вечер нещо срещу пъпките, маски от време на време.

# 31
  • Мнения: 1 431
Сутрин: измиване, маска за лице/редувам две броя и едно тиквено масло/, измиване, изчистване с мицеларна вода, нанасяне на крем и околоочен крем
Вечер: измиване с измивен гел, изчистване с мицеларна вода, нанасяне на крем и околоочен крем
Един път в седмицата: пилинг, механично почистване на порите

Не съм използвала вашите продукти, но бих закупила след тест.

# 32
  • Мнения: 452
Измивен гел сутрин и вечер, и винаги почиствам старателно грима.

# 33
  • Мнения: 1 557
Омазняването ми е предимно в Т зоната. Почиствам с мицеларна вода и използвам качествена козметика, включително и на Ла Рош.

# 34
  • Мнения: 539
вечер- старателно почистване от грим и замърсявания с мицеларна вода и измивен гел, нанасяне на крем на лицето и очите.
сутрин - измиване с лек гел или флорална вода, дневен крем
2-3 пъти в седмицата маски, като редувам почистващи с хидратиращи.
Редовно посещение на козметик.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 142
Ползвам измивен гел ежедневно, а 2-3 пъти седмично почиствам лицето с четка.

# 36
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Ползвам гел за лице ежедневно. Правя и домашни маски.

# 37
  • Мнения: 2 179
Всеки ден почиствам с измивен гел ( в момента ползвам този от мострите )вечер ,понякога и сутрин ,ако чувствам кожата си мазна; гледам веднъж седмично да ползвам маска/скраб за лице ;внимавам винаги лицето ми да е почистено от грим преди сън ;ползвам крема от мострите и съм впечатлена ,тъй като и преди съм ползвала ваши продукти и бях малко разочарована ,но този крем ми промени впечатленията. Когато започнах да го ползвам имах силно раздразнена кожа и петна от скорошни пъпки,които доста бързо отшумяха при употребата на крема DUO + , а оцветения крем - уау - доста минимизира зачервяването и кафевите петна Simple Smile в момента съм пред дилема за кой крем да си използвам ваучера ...Благодаря за приятната изненада с мострите и качеството!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Имам комбинирана кожа, склонна към образуване на черни точки и пъпки. Избирам медицинска козметика за почистване, основно вечер - ексфолиращ крем и тоник за свиване на порите. 

# 39
  • Мнения: 2 838
Ползвам мицеларна вода, измивен гел. Имам правило никога да не си лягам с грим. Не ползвам продукти със спирт, защото стимулират производството на себум. Използвам козметика изцяло за смесена към мазна кожа, а също и за чувствителна.

# 40
  • Мнения: 21 275
Какви грижи полагате за своята мазна или акнеична кожа и как избирате подходящите за нея продукти ?
Старая се да избирам подходящите за кожата си продукти , като преди това се сдобия с мостра от даденият продукт.

Грижите са измиване с подходящ продукт ,нанасяне на подходящ крем , след това грим.
Вечер - премахване на грима с мицеларна вода ,измиване с гел отново и пак завършане с крем.

# 41
  • София
  • Мнения: 13 150
Ползвам измивен гел за лице ежедневно. Не съм ползвала вашите продукти, но бих пробвала.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 13 480
Правя пилинг на лицето със сода бикарбонат, почиствам след това с мицеларна вода. Правя почистващи маски на лицето. Продуктите ги избирам на база проба-грешка.

# 43
  • sofia
  • Мнения: 1 944
За мое огромно съжаление кожата ми е точно мазна и акнеична.Грижа се ежедневно за нея, въпреки,че не винаги успявам да го направя в най-добрия вариант. Всяка сутрин и вечер измивам лицето си със сапун за този вид кожа, почиствам с мицеларна вода, а преди лягане вечер - с розова вода. Ежеседмично си правя маски за свиване на порите.Избирам козметиката си по реклами,прочетена информация или мнение на приятелки, но не винаги всичко е подходящо за кожата ми.Ще се радвам, ако успея да ползвам коригиращият ви крем,за да дам мнение.Благодаря за възможността.

# 44
  • Мнения: 1 675
Грижата за проблемната кожа трябва да е постоянна и с подходящите за целта продукти.
Сутрин след измиване на лицето с подходящ продукт, нанасям флуид или крем (в зависимост от сезона), който е с характеристики, удовлетворяващи точно моята кожа - чувствителна, склонна към зачервяване, мазна в Т-зоната. Не пропускам и шията и деколтето. Декоративната козметика, която ползвам също е съобразена и максимално подходяща за кожата ми. Старателно почиствам грима преди лягане, а след активен работен ден в замърсена градска среда, тази процедура извършвам веднага след прибиране вкъщи. Веднъж седмично се старая да правя маски, като ги редувам - подхранващи и стягащи. Регулярно измивам лицето, шията и деколтето със сода бикарбонат, за нормализиране на PH. Старая се да се храня с продукти, които да не активират допълнително кожните ми проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт