Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 28 994
  • 172
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 515
Почиствам лицето си с мицеларна вода, отгоре нанасям хидратиращ крем, тъй като съм със смесена кожа и на места е доста суха. Веднъж седмично или веднъж на две седмици почиствам с ексфолиант за лице.

# 46
  • София
  • Мнения: 179
Измивен гел сутрин и вечер, почиствам грима с мицеларна вода, нанасям околоочен крем, през деня ползвам LA ROCHE-POSAY Effaclar Duo (+) Unifiant, вечер нанасям La Roche Posay Effaclar K+

# 47
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен Simple Smile Честно казано не използвам много продукти, основно измивен гел, крем и много често си правя всякакви маски ... пилинг, хидратиращи ...  това е.

# 48
  • Мнения: 17 987
Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате продукт от серията си, който успешно да се бори с вече появили се червено-кафяви петна от акне?

Здравейте,
 
Във формулата на Effaclar Duo(+) има активна съставка, която предпазва от появата на остатъчни червени и кафяви петънца, при несъвършенства от възпалителен тип като това е подкрепено от клинични проучвания, проведени с продукта. За съжаление не са проведени проучвания, при които продуктът да е използван при вече появили се такива. Също така има значение от колко време е наличен проблемът. Може да се консултирате с дерматолог, за да може той да даде експертно мнение (спрямо вашето състояние на кожата) дали Effaclar Duo(+) ще бъде подходящ за вашия случай.
 
Ако се спрете на него, може да споделите с нас обратна връзка за постигнатите резултати!


Противоречите си:
http://www.laroche-posay.bg/tretirashti-produkti/Effaclar/EFFACL … R-DUO-p10339.aspx

Това е от сайта Ви: "коригира" несъвършенствата, не предпазва от появата им, "уникална активна съставка против остатъчни белези (червени и кафяви петънца" - остатъчни, т.е. вече появили са се.



Много хитро вместо да отговорят на поста ми, веднага след него пуснаха предизвикателството  Flutter

Продуктите може и да са много хубави /и са, ползваме в момента тониращия крем/, но са си скъпи, както всички такива. Добре е да бъдат описани коректно, за да можем все пак потребителите да се насочим към правилния продукт. Принципът проба- грешка, освен с много средства и време е свързан и с големи разочарования

# 49
  • Мнения: 194
Сутрин измивам лицето си само с вода и нанасям хидратиращ, ВВ  крем или фон дьо тен, всички съобразени с чувствителната ми кожа. Вечер почиствам с мицеларна вода. Правя и подходящи маски когато имам време.

# 50
  • Мнения: 1 202
В момента ползвам Вашите мостри на измивния гел и крема за коригиране на тена и усещам кожата си по-почистена и с изравнен тен! По-принцип използвам измивен гел и крем за лице!

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 909
По принцип не съм имала акне като бях тийнейджър, но от скоро имам леко омазняване около челото и носа.От аптеката си взех мостра Effaclar почистващ гел и използвам вечер преди лягане.За сега съм доволна, дано и за напред има такова действие

# 52
  • Мнения: 549
Почистване, хидратиране и слънцезащита са грижите, които полагам за кожата си. Продукти избирам трудно, чета за тях, проучвам, хубаво е да има мостри, защото кожата ми е капризна.

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ползвам мицеларна вода, измивен гел и крем за проблемна кожа.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 175
от няколко дни използвам мострите от Вашия комплект-измивен гел, крем Effaclar duo + и крем Effaclar duo  + Unifiant, отразяват се добре на кожата ми.

# 55
  • Мнения: 504
Ползвам подходящи продукти за акнеична кожа. Сутрин и вечер ползвам измивен гел. Почиствам лицето с мицеларна вода и слагам крем със слънцезащитен фактор.

# 56
  • София
  • Мнения: 113
Използвам гела за измиване Effaclar duo. Сутрин нанасям хидратиращ крем  - Hydreane Legere, а вечер - Effaclar duo.

Засега съм доволна

# 57
  • Мнения: 2 558
Измивен гел сутрин и вечер, и винаги почиствам старателно грима.

# 58
  • Мнения: X
Почиствам склонната си към омазняване и акне кожа, като редувам подходящ измивен гел и африкански черен сапун. Използвам матиращ крем за дневна грижа. Два пъти седмично правя маски с хума. При поява на акне използвам активен антибактериален лосион. Все още проучвам /от мостри/ подходящия оцветен продукт - крем или фдт.

# 59
  • sofiq
  • Мнения: 1 580


 „Какви грижи полагате за своята мазна или акнеична кожа и как избирате подходящите за нея продукти“.


Eжедневните грижи включват сутрин измиване с подходящ гел,вечер почистване на грима с мицеларна вода,след което измивам лицето с електрическа четка за лице и подходящ измивен продукт.След това нанасям серум и крем.
Козметичните продукти избирам според състоянието на кожата.
Веднъж седмично правя маска за лице,редувам почистващи с хидратиращи.
Ползвам и уреди за домашна грижа за кожата,веднъж седмично почиствам с ултразвукова шпатула.
Два пъти годишно правя някоколко седмичен курс с микродермоабразио.
Старая се да се храня здравословно,пия и хранителни добавки за кожа.

Общи условия

Активация на акаунт