Генетични и имунологични проблеми - 17

  • 44 762
  • 761
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 147
Да, с ендометриоза съм, но се учудих, че ембриотоксините ги пуска на всички, а аз мислех, че само на жени с ендометриоза. Simple Smile

Аз нямам пуснати ембриотоксини. На мен е пуснал антифосфолипидни антитела, НК-панел и тромбоцитно-левкоцитни агрегати. Нямам ендометриоза.

# 751
  • Мнения: 184
Здравей те, на мен др Русев ми пусна ембротоксини. Нямам ендометриоза,но съм с един спонтанен аборт.Незнам на какъв принцип ги пуска. И на мен ми излезнаха 400 лева плюс прегледа.

# 752
  • Мнения: 804
Направо, като слушам колко бавно дава обратна връзка и аз се чудя, дали да не си пусна предварително изслидвания. Чуда се дори дали ще ми зачете НК клитки пакет от преди 2 месеца ( от посещението )? Мисля да си запазя за края та май час.

# 753
  • Мнения: 726
Часовете му са изчерпани за целия май месец. Евентуално, ако някоя дама се откаже от часа си.

# 754
  • София
  • Мнения: 39 785
Моля пуснете нова тема.

# 755
  • Мнения: 703
Здравейте,

След положителен тест за бременност съм , бях ходила преди година при Конова за консултация за НК клетки.Преди ЗЕТ ми вливаха интралипид и пия кортикостероиди.
По препоръка след визуализация на плоден сак трябва да направя вливка с гама глобулин.Звъннах за час за май месец и няма свободни.Чудя се какво да правя?Мога ли да правя вливка като пия кортикостероиди?

# 756
  • Мнения: 723
Здравейте,

След положителен тест за бременност съм , бях ходила преди година при Конова за консултация за НК клетки.Преди ЗЕТ ми вливаха интралипид и пия кортикостероиди.
По препоръка след визуализация на плоден сак трябва да направя вливка с гама глобулин.Звъннах за час за май месец и няма свободни.Чудя се какво да правя?Мога ли да правя вливка като пия кортикостероиди?

В София винаги има часове и в Малинов, и в Надежда, така че по- добре елате до тук и влейте това, което Ви е предписано.

# 757
  • Мнения: 383
Може да вливате имуноглобулин паралелно с кортикистероиди. Приемах Медрол почти до края на бременноста и ежемесечно вливах Привиген.

# 758
  • Мнения: 703
Здравейте,

След положителен тест за бременност съм , бях ходила преди година при Конова за консултация за НК клетки.Преди ЗЕТ ми вливаха интралипид и пия кортикостероиди.
По препоръка след визуализация на плоден сак трябва да направя вливка с гама глобулин.Звъннах за час за май месец и няма свободни.Чудя се какво да правя?Мога ли да правя вливка като пия кортикостероиди?

В София винаги има часове и в Малинов, и в Надежда, така че по- добре елате до тук и влейте това, което Ви е предписано.

Октагам дали може да се намери в аптеките?

# 759
  • Мнения: 723
Не съм го купувала от аптеките аз, а директно клиниката го има и го осигуряма за вливката, като го платих към тях, както и цената за самата вливка.

# 760
  • София
  • Мнения: 39 785
Моля пуснете нова тема.

# 761
  • София
  • Мнения: 7 498
Хайде в новата тема:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1331180.new

Общи условия

Активация на акаунт