Генетични и имунологични проблеми - 17

  • 44 856
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 349
А знаете ли дали има вариант ако не си от София да изпратиш кръвна проба за изследването?


Ние направихме в Щерев, резултатите излизат за 1 месец. Не знам дали има място, на което може по-бързо от това.

# 706
  • Мнения: 339
Ние пускахме кариотип в края на 2019 г. в болница Надежда. Тогава резултатите излизаха за 3 седмици, а цената беше по 170 лв. на човек. Не знам дали кръв може да се праща там, но може да се обадите и да питате.

# 707
  • Мнения: 710
Да, попитайте най-добре, аз нямам представа.

# 708
  • Мнения: 879
Здравейте, къде сте пускали кариотип? На мен ми предложиха Геника, но се чака три месеца за резултатите, има ли някоя лаборатория, където да се обработва по-бързо изследването?

Ние декември пускаме в Геника. Стават за около 60 дни. Кръв се взима от тях на място. Няма възможност за по-бърз резултат, защото зависи от клетките.

# 709
  • Мнения: 349
Звънях в болница  Надежда, но казаха че не правят такива изследвания...

Ние пускахме кариотип в края на 2019 г. в болница Надежда. Тогава резултатите излизаха за 3 седмици, а цената беше по 170 лв. на човек. Не знам дали кръв може да се праща там, но може да се обадите и да питате.

# 710
  • Мнения: 339
Звънях в болница  Надежда, но казаха че не правят такива изследвания...

Ние пускахме кариотип в края на 2019 г. в болница Надежда. Тогава резултатите излизаха за 3 седмици, а цената беше по 170 лв. на човек. Не знам дали кръв може да се праща там, но може да се обадите и да питате.
Според сайта им правят. Не успях да копирам линка от телефона си. Напишете "кариотип Надежда" в Google. Може би този, с който сте разговаряла, не е бил наясно.

# 711
  • Мнения: 179
Здравейте,кортикостероидите влияят ли на хашимото негативно и на щитовидната хормони

# 712
  • Мнения: 349
А някой знае ли дали е проблем да се прави изследване за кариотип, докато се пие антибиотик?

# 713
  • Мнения: 193
А някой знае ли дали е проблем да се прави изследване за кариотип, докато се пие антибиотик?
Не мисля, че външен фактор има някакво отношение към кариотипа, все пак гледат хромозоми Simple Smile

# 714
  • Мнения: 1 260
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър имунолог в гр. София, от който сте доволни? След неуспешен ЗЕТ съм,   без вродени тромбофилии,  НК клетките и антифосфолипидните тела също бяха в норма, но искам по-сериозна подготовка преди да премина към следващи стимулации.

# 715
  • Мнения: 723
Или имунолозите в Надежда или доцент Русев.

# 716
  • Мнения: 384
Доц. Балтаджиева в Надежда

# 717
  • Мнения: 681
Момичета, имунологичните изследвания за колко време излизат. В Надежда съм и искам да пусна само аз, без мъжа ми, че съм пред ЗЕТ. Колко време важат?

# 718
  • Мнения: 723
Момичета, имунологичните изследвания за колко време излизат. В Надежда съм и искам да пусна само аз, без мъжа ми, че съм пред ЗЕТ. Колко време важат?

Зависи какви имунологични имате предвид, аз изследвам редовно nk клетки и специфични протеини и излизат за четири-пет дни.

# 719
  • Мнения: 179
Здравейте ,правих в мц сиридов имунологична биопсия и излезе завишен показател на интерлевкин  il 10 /IL 18 -29.2  при норма 4 зайключение наличие на локален възпалителен процес някой имал ли е такъв показател и как се реши проблема

Общи условия

Активация на акаунт