Кауфланд - тема 53

  • 41 143
  • 805
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 408
Да попитам - дръжките на тиганите Брио удачни ли са за котлони на газ?

# 16
  • Мнения: 27 607
До дръжките НЕ трябва да има досег пламък, друг източник на силна топлина също.
Погледнах тиганите за палачинки. За 10 лева май ще станат поне за палачинки/омлети, очаквах да са доста по-тънки (макар че не са и от най-плътните им). А имат ли някаква гаранция всъщност? И какъв е актуалният срок за връщане на всички стоки, които не са в категория електроуреди?

# 17
  • Мнения: 3 733
Какво и се чудите на изварата, миналата седмица гледах голям буркан лютеница на Траки на промоция -50% за четири лева. Доскоро толкова му беше редовната цена. Че инфлация има - има, ама редовна цена от осем лева за буркан лютеница си е чиста спекула.

# 18
  • Мнения: 27 607
За лютеницата, според мен, е просто надута уж редовна цена...А изварата съвсем редовно си я видях на 7,79 лв...😷🙄

# 19
  • Мнения: 788
Изварата на витрината е Олимпус поне в нашия филиал няма друга насипна и да това е цената 😆

# 20
  • Мнения: 27 607
Някой пенсионер може да получи удар като види тази цена, на мен направо не ми се вярваше...за насипна извара. Разбирам, че от опакованите има някои по-скъпи...но не ми се мисли и те на какви цени са сега. А аз се възмущавах на 2,79 лв/500 гр...

# 21
  • Мнения: 10 210
Сигурно ли е, че има все още инка в Кауфланд? Скоро търсих и нямаше. 🤷

# 22
  • Мнения: 27 607
Соул, това, което наричам "инка" си беше от тяхната марка...Не от някогашните кутии. 🙂

# 23
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Соул, аз казвам за тяхната марка някакво разтворимо което е. Като ходя до родния ми град купувам на баба 😁 Със сигурност не е истинска Инка (цикория), от нея имаше пакети, но не гранулирана инстантна, а нормална си. И беше значително по-скъпа. Но дали има сега - не знам, не съм обръщала внимание.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 163
Главата целина на кг ли е или на бройка,че ми се стори че пишеше 1,19/бр.,а ми я премериха на касата.

# 25
  • Мнения: 27 607
2 вида целина има- глава и листа. Понякога при нас се подвизават заблуждаващо с едно и също име по етикет...😷 1,19/бр е по-скоро листа целина с мини глава отдолу; целината на глави е някъде около 2,70 лв/кг, никога не е била на брой...
За тази "инка"/напитка говорех:


Продължавам да недоумявам защо моята съм я изсипала в буркан от кафе...🤔😅

# 26
  • Мнения: 5 048
Сирене Бугарче вакумирано- нищо общо със сирене,даже и за имитиращ продукт не става.Овче Саяна от витрината - много вкусно и хубаво,дали е овче и дали е чисто сирене не знам,но на вкус са го докарали.

# 27
  • Мнения: 10 210
А тази инстантна напитка какво съдържа?

# 28
  • Мнения: 27 607

Явно 50% ръж и 50% нещо друго...може би ечемик? 🤔 Нямам представа какво се е случило с моя оригинален буркан...😁🤣
На малката слагам около чаена лъжичка или малко повече от "инката", малко кафява захар и мляко и доста вода- около 350-400 мл е крайният продукт. В бамбукова чаша със силиконов капак- и повечето чайове там и' правя.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Оо, Долче, благодаря! Ще го търся това за майка ми, че все ръжено "кафе" и купувам.
Да, ръж и ечемик е.

Общи условия

Активация на акаунт