Кауфланд - тема 53

  • 41 137
  • 805
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 210
Ще го потърся този буркан, но в кутиите инка слагат и малко цикория, което е по-добре.

# 31
  • Мнения: 27 599
Щом малката го пие, значи са го докарали на вкус...Тя е каприз 😁 Най-хубавото е, че е инстантно и се разтваря напълно  във водата...без да е натъпкано с 80-85% захар, както напитките тип Нескуик...🙂
Соул, в Италия съм пила и само инстантен ечемик- това доста ми наподобява на вкус. Не виждам съществена разлика с инката на вкус.

# 32
  • Мнения: 10 210
Да, на мен също ми харесва вкуса и си правя инка. Но аз гледам и качеството на състава, затова предпочитам кутиите с цикория. Даже съм взела един пакет чиста цикория, за да увелича количеството в напитката. Самата цикория е горчива и ми е гадна да я пия чиста.

# 33
  • Мнения: 20 178
И аз взимах различни видове цикория от Кауфланд, като се мъчех да откажа кафето. Но някои имат и ечемик, а аз не искам добавки с глутен.
Порадрових запасите, имам със шипка, със женшен, имам и чиста цикория. Само остава да успея да откажа кафето ... 😸

# 34
  • Мнения: 2 377
Да, за насипната извара от витрината с обслужване говоря...
Snow, май на Олимпус беше, но не съм съвсем сигурна. Като видях цената...забравих останалите подробности...😆🙄 Не вярвах, че една обикновена насипна извара ще поскъпне толкова. Ами, то по-добре да купувам рикота и моцарела...Инката беше единственото нещо, което забравих да купя днес. Малката напоследък много често иска да и' правя инка... 🙂
В нашия филиал имаше останал само етикет от кори за баница на -80%, по 29 ст са били- явно са имали големи количества с изтичащ срок, щом чак толкова са ги били намалили...
Скоро очаквам и кОрасаните дето от 25 ги вдигнаха на 35 да почнат да залежават. Като гледам палетите дето се разпродаваха за 3 дена как стоят вече 2-3 седмици.
Чудя Ви се не рИвахте кога "избирахте българското" сИга рИвети. Нали сте на ясно, че след елиминирането на конкуренцията следва вдигане на цените и спеклула. Който не избира качеството или съотношението цена/качество, а се води по натиска на търгашите сега ще плаща спекулата. Така е и с цените на енергоносителите и тока. Спекула. Нито ЕС, нито АЕЦ-а, нито зелената енергия са виновни.

# 35
  • Мнения: 10 210
Леми, цикорията в Кауфланд е украинска и затова се въздържах. Хубава ли е на вкус тази с добавки? Аз взех от Зоя чиста, без добавки.

# 36
  • София
  • Мнения: 22 821
Върнах котешката тоалетна без проблеми. Купих  тази:

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Скоро очаквам и кОрасаните дето от 25 ги вдигнаха на 35 да почнат да залежават. Като гледам палетите дето се разпродаваха за 3 дена как стоят вече 2-3 седмици.
кОрасаните ги развалиха, нямат нищо общо с тези преди. Не казвам, че преди бяха хубави, но като за 25ст. ставаха, бяха по-сухи и с един шоколад, а сега са по-меки и с шоколад, който има гаден вкус.

# 38
  • Мнения: 20 178
Леми, цикорията в Кауфланд е украинска и затова се въздържах. Хубава ли е на вкус тази с добавки? Аз взех от Зоя чиста, без добавки.
Украинска е, да. Тази с женшен още не съм я пробвала иначе другата с шипки е една идея по кисела от останалите, а може и да е само в моята глава : ))
Много скъпа тази в Зоя бе, не че и тази в Кауфланд е много евтина, по-скъпа е и от кафето 😁

# 39
  • Мнения: 10 210
Тази от Зоя е много горчива, не може да се пие чиста, само като добавка. Така излиза на сметка. 😬

# 40
  • Мнения: 911
Кога излизаше новата брошура..😊

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
Кога излизаше новата брошура..😊
Утре с кафето.

# 42
  • Мнения: 27 599
Не ям кроасани/кОрасани, нито български, нито внос, затова нямам представа има ли разлика в качеството. 😉
Леми, аз не пия "инка", на детето давам.
Скрит текст:
А цикорията избягвам заради евентуалния ефект на стимулиране на секрецията на инсулин, а и на вкус не ми харесва изобщо. На горчиви напитки търпя, но просто цикорията не е моето. Кафето замествам с хубаво неподсладено какао (от Л.) или с чай. Но не съм го отказала. Доскоро и на малката правех какао, но вече си иска от "инката"...🙂

# 43
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Долче, това толкоз ли е евтино? Явно съм се заблудила за цената (което е добре) 😁

# 44
  • Мнения: 27 599
Snow, може да е поскъпнало, не съм купувала скоро...но нещо под 4 лева беше преди, да. Около 3,60 лв редовна цена.

Общи условия

Активация на акаунт