Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 661
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
..Питах дали разклащаш консервата (за да се хомогенизира съдържанието) преди да я сложиш в него...🙂
Скрит текст:
Отвореното ли дали разклащам преди да го оставя в хладилника?  Ако това ме питаш - не, оставям както си е. Ако го искам еднородно, изнасям  от хладиника да се стопли и лесно смесвам като разбъркам.

# 1 546
  • Мнения: 1 139
Аз чакам с голямо нетърпение ленените дрехи да пуснат. Май те бяха по-натам, юни - юли, нали?

# 1 547
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 17 125
Идеи как да похарча 30-40лв?
Иди понеделник, вземи си една метакса, грабни един ананас и няколко испански сиренца за мезе, испански кремчета за десерт,  саксийка хризантеми да украсиш масата.

# 1 548
  • Мнения: 471
А, не така. Директно отваряш приложението и пишеш. Вярно, ще ти дадат 1 лв ваучер за компенсация ама каквото , такова Wink

Много точно!
Последно им писах, като купих чери домати с обявена намалена цена 1.99 лв, но на касата съм платила 3.99.
Видях като се прибрах и писах.
Получих ваучер за 3 лв. и ми направи впечатление, че имаше дълъг срок за ползване.
Та пишете!

# 1 549
  • Мнения: 28 110
Аз чакам с голямо нетърпение ленените дрехи да пуснат. Май те бяха по-натам, юни - юли, нали?
Те не са ли от другата седмица? Или поне на мен на тях ми заприличаха...
Морена, затворената консерва дали разклащаш...😄 Отворена няма как да я разклатиш...

# 1 550
  • Мнения: 650
Подарявам
Скрит текст:

Пуканки със сол 125гр
стара цена 1.49 лв
нова цена 0.69 лв

Печени бадеми 100гр
стара цена 2.69 лв
нова цена 1.85 лв

# 1 551
  • Мнения: 10 214
При нас този беше намален - черния, другите ги няма
Скрит текст:
Тези бяха намалени всички видове, каквото е останало де, на 5.89.
Аз взех син, каламата, преди Великден.
Да, този е черният зехтин. При нас имаше последна бройка, намален на 4,14 (стотинките цитирам по памет).

# 1 552
  • Мнения: 128
Здравейте! Другата седмица пускат уред за почистване на прозорци. Някой купувал ли го е? Дали си заслужава? На силвър крест е

# 1 553
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Морена, затворената консерва дали разклащаш...😄 Отворена няма как да я разклатиш...
Така де... ама къде в него?!

..Питах дали разклащаш консервата (за да се хомогенизира съдържанието) преди да я сложиш в него...🙂
Скрит текст:
Отвореното ли дали разклащам преди да го оставя в хладилника?  Ако това ме питаш - не, оставям както си е. Ако го искам еднородно, изнасям  от хладиника да се стопли и лесно смесвам като разбъркам.

Разклащам малко консерва преди готвене само ако е била на топло. В никакъв друг случай не разклащам.

# 1 554
  • Мнения: 28 110
Морена, ясно, разбрах те. 🙂

# 1 555
  • Мнения: 2 588
Кокосово мляко за готвене не използвам, съхранявам го винаги по един и същи начин, такава слузеста гнус до сега не е имало. Не се е отделила течност и отдолу твърдо, а някаква мазнотия в жълтеникав цвят. Много добре знам как ми е изглеждало до сега и каква е разликата. Не разклащам, отвярям консервата изсипвам стъклен буркан и прибирам в хладилника.

# 1 556
  • Мнения: 1 754
А пък аз два пъти съм купувала през живота си и все е било такова, затова и не купувам

# 1 557
  • Sofia
  • Мнения: 21 752
Аз ползвам доста кокосово мляко (от поне 4 години и от разни места, напоследък само от Лидл, откакто ни отвориха филала) и никога не ми се случвало нито жълто, нито лигаво. 
И пресен кокосов орех ползвам доста.

# 1 558
  • Мнения: 999
Подарявам
Скрит текст:

# 1 559
  • Мнения: 501
При някои има ли от тези плодови млекца?
Скрит текст:
На нас ни казаха,че брошурата е объркана и не са 400гр,но по-малките (150гр , онлайн брошурата гледам). Както и да е,онзи ден взехме за проба  и са таксувани на 0.39лв. както по брошура:
Скрит текст:
Днес решихме да си заредим няколко,но ни ги таксуваха по-скъпо :
Скрит текст:
Аз ли не мога да смятам,някъде има дати ,които не виждам или какво.. Disappointed

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт