Тази Коледа имате нужда само от The One! Спечелете вълшебен Ambilight от Philips!

  • 16 975
  • 401
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 573
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Голям. Нямаме опит с моделите на Philips.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Филми гледаме ежедневно. Качеството на картината и звука е много важно.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Съпругът ми.

# 31
  • При децата ми
  • Мнения: 6 116
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Да е достатъчно голям за помещението в което ще бъде. Да бъде с хубава картина и звук. Да, имам опит с моделите на Philips. Единият телевизор вкъщи е Philips.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Филми гледам, когато имам време. Качеството на картината и звука са най-важните функции за един телевизор.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Най-голям киноман е свекърва ми, може би.

# 32
  • Мнения: 2 836
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Отговор : Точно този нов модел на Philips ще бъде перфектен телевизор и подарък за някого 😍
Относно марката и опита с моделите - да, имаме телевизор, стар модел на Philips, но работи безотказно 👌 Имаме и други електроуреди на марката, много сме доволни!
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
-Не гледаме всеки ден телевизия, може би през ден /два (заради малкитебдеца, които имаме). Филми гледа съпругът ми при всяка възможност, държи много на качеството на звука и картината.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
-Моят съпруг е киноман, знае и гледа всички нови добри филми на компютъра /телевизора.

# 33
  • Мнения: 6 377
1. Аз лично не, но роднини имат и има идеална картина.
За мен най-важно е да има възможност звука да се регулира през малки интервали и да е плавно повишаването.
Картината  да е кристална.
2. Гледам не много често, предимно предавания за пътувания, история- особено за тези с туристическа насока перфектната картина е от огромно значение.
3. Съпруга ми.

# 34
  • Мнения: 5 397
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? - Нямам опит. Перфектният телевизор трябва да бъде семейният.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? - Недостатъчно често напоследък. Важни са качеството и звукът при гледане на филми.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? Дъщеря ми.

# 35
  • Мнения: 2 670
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Да има достатъчно голям екран спрямо габарита на стаята. Да в къщи единият ни телевизор е Филипс.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Всяка вечер гледаме филми и качеството на картината е нещо много важно
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Всички сме киномани . Със мъжът ми гледаме филми и серияли както и забавни телев. игри. Децата основно детски филми

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 496
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? - Перфектният телевизор за мен трябва да бъде голям, модерен, да има красива визия и да е здрав. Имаме опит вкъщи с марката, единият ни телевизор е Philips и сме много доволни.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? - Често гледаме филми, дори мога да кажа всеки ден, затова ни е от изключително значение качеството на картината и звукът да са много добри.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? - Определено това съм аз, не мога без телевизия, напоследък ползвам по-модерните канали и функции, които нашият Philips ни предоставя.

# 37
  • Мнения: 745
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Кристална картина и звук са най-важните характеристики.
Нямам опит с модели на Филипс.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Всеки ден се гледат филми у дома. Сега покрай Коледа е традиция с чаша горещ шоколад да гледаме Коледни филми.
Най-важни са качеството на картината и звука.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Аз!

# 38
  • Мнения: 39 533
1. Да бъде голям, с лесно меню за действие, здрав. Не съм имала телевизор на тази марка.
2. Гледам често филми. Качеството на картината  и звука са от голямо значение.
3. Аз!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 377
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Голям, с хубава картина, цветове и звук. Нямам опит с моделите на Philips.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Почти ежедневно гледаме филми у дома и качеството на звука и картина са от най-съществено значение.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Най-вече аз.

# 40
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Перфектният телевизор е с голям екран, с отлична картина и звук и е задължително да бъде smart. Нямам опит с Филипс. Гледаме филми всяка вечер. Качеството на картината и звука са от огромно значение. Вкъщи най-големият киноманиак съм аз.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 008
Нямам опит с телевизори Philips. Перфектният телевизор трябва да има отличен образ, да няма отблясък и да може да се гледа дори под ъгъл. Естествено да е смарт.
Телевизия гледаме всеки ден, но всеки в семейството с различна цел. Всички сме кино мани. Докато аз предпочитам филми и сериали, мъжът ми гледа спорт. Детето пък играе на плейстейшъна свързан към телевизора.

# 42
  • Мнения: 765
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Най-важно за мен е качеството на картината и звука, същи така да бъде смарт и не на последно място да бъде относително здрав. Това лято изхвърлихме един, тъй като мъжът ми се опита да нагласи кабела и телевизора тръгна да пада, той го подпря с ръка на екрана и след това не ставаше за нищо. Екрана се беше повредил. До сега не сме имали телевизор Филипс, доволна съм от кухненските им уреди.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Доста често, почти всяка вечер. Качеството на звука и картината са важни.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Съпругът ми.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 099
Здравейте! Честно казано, не мога да повярвам, че има такава награда. Wink Ето моите отговори!

Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
- Да, вкъщи имаме телевизор Philips, но вече е стар модел. Идеалният телевизор има Android TV LED 4K UHD - с превъзходно 4K качество. Така синът ми може да играе игри с желаната скорост и интензивност. Да се свързва лесно саундбар и високоговорител, за да слушам повече музика. Наистина уникално изживяване.Изображение и звук като на кино. Телевизорът да е с реалистична HDR картина. Атрактивен дизайн. Тънък телевизор. Оборудван за бъдещето. Гъвкав звук. Страхотна игра. Лесен контрол. Просто смарт телевизор. Искам да персонализирам главния екран, за да показва любимите приложения, което позволява лесно да започне да предава любимите филми и сериали. Или можете да продължа оттам, откъдето съм спряла.


Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
- Мисля, че по-горе отговорих колко е важно качеството на картината и звука. Гледаме филми всеки ден!

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
- Аз! И мъжът ми! Синът ми е по игрите. Simple Smile

# 44
  • Мнения: X
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
На първо място ще сложа размера - трябва да е подходящ за холната секция, за да не се налага да купуваме нова. Същи така досега не сме имали смарт телевизор и много искам такъв, защото със сегашния се чувствам пещерен човек. Може да съм ползвала телевизор Philips, но не е било скоро и нямам спомен.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Филми гледам почти всеки ден. Качеството на звука и картината е важно, защото искам да имам истинско кино преживяване вкъщи (без да се налага да ям стари пуканки и непознати да ми пречат).
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Аз съм най - големият киноман. Гледала съм безброй филми, някои по 5 - 6 пъти. Дори "Сам вкъщи" и "Умирай трудно" гледам всеки декември. Винаги знам как ще се развие действието и всеки си мисли, че вече съм гледала филма (а не съм). Беше ми мъка когато заради Ковид почти не се снимаха филми и нямаше почти нищо за гледане. Скучните филми също гледам докрай.

Общи условия

Активация на акаунт