Тази Коледа имате нужда само от The One! Спечелете вълшебен Ambilight от Philips!

  • 16 973
  • 401
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 332
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? Перфектния телевизор е голям. Имаме вкъщи телевизор Philips.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? Всеки ден, най - важна е картината.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? Аз !

# 46
  • Мнения: 4 213
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Нямам опит с моделите на Филипс. Перфектният телевизор - голям, с хубав звук и картина.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Непрекъснато гледаме филми. Вече не понасям новините и тъпите риалита.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Моят мъж.

# 47
  • София
  • Мнения: 20 183
Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Перфектният телевизор трябва да е смарт с лесни функции и перфектна картина, големината му трябва да е съобразена с размерите на помещението, в което е, както и с разстоянието, от което се гледа.
Да, имали сме телевизор Филипс и бяхме много доволни.

Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Всеки ден се гледат филми у дома, затова качеството на картината и звука са от първостепенно значение.

Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Определено аз и дъщеря ми.

# 48
  • гр. Раковски
  • Мнения: 281
Въпрос №1 -
Перфектният за мен и семейството ми телевизор е голям, тънък, да има кристална картина, с красиви и ярки цветове и да има чист и кристален звук. Имам опит с телевизор на Филипс, до ден днешен си го ползвам, вече 6 години, картината е страхотна, дори и за вече малките 32 инча, хубав звук, НО за съжаления явно попаднах на дефектен модел - смарт телевизор е, но изключително бавни функции - дори смяната на програмите става ужасно бавно .. но пак бих заложила на Филипс след време
Въпрос №2 -
Почти всяка вечер с мъжа ми търсим филм да гледаме, понякога свързваме и лаптопа към него и така гледаме. Уикенда гледаме и по няколко серии от сериали. Важно е да е чиста и светла картината, защото все попадаме на тъмни филми и нищо не се разбира в повечето случаи.. звука трябва да е изчистен, за да допринася максимално за преживяването у дома
Въпрос №3 - може би за сега съм аз, че все гледам по платформите новите филми и сериали и нямам спирка понякога дори и посред нощ 😀

# 49
  • Мнения: 2 842
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?

Голям и с повече функции.Имам опит с Филипс, да.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

Всеки ден. Важно е качеството на картината и звука.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? Съпругът ми

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 6 648
Перфектният телевизор за мен е лесно управляемият Flushed Разбира се, добра картина и перфектен звук са нещата, които търсим.
За моделите с Ambilight на Philips четох ревюта от много отдавна и когато пролетта решихме, да сменяме телевизора във всекидневната, единственото ми условие беше да е именно такъв Heart Сега кино-вечерите, които си спретваме са съвсем различни Heart
Филми гледаме всяка вечер с половинката, а в неделя вечер - семейно с децата.
Не намирах кой знае каква разлика в качеството на картината, докато не сменихме ТВ Simple Smile Сега всичко е много по-реалистично!
Звукът е от съществено значение при филмите, пък били те и със субтитри!
Най-голям киноман вкъщи определено е мъжът ми - постоянно следи какво излиза на екран и кога, какви премиери има 🙄 Аз съм просто ползвател на информацията Simple Smile

# 51
  • Мнения: 963
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
Трябва да е с голям екран, хубаво качесвтво на картината и звукът да е добър.

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Гледам всеки ден филми вкъщи, картината и звука са основните неща и са изключително важни.

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?
Определно съм аз. Постоянно гледам / или слушам нещо. За мен тишината не е опция

# 52
  • Мнения: 6 008
Въпрос №1 - Перфектният телевизор за мен е смарт, със съвременен OLED дисплей, с детайлност и дълбоко черно. Нямам опит с моделите на Philips, но се надявам това да се промени. Blush

Въпрос №2 - Филми гледаме всяка вечер, т.к. сме се абонирали за няколко платформи за филми. Качеството на звука и картината са важни, особено в моментите, в които сме взели филм на Blu-ray диск и си правим домашно кино.

Въпрос №3 - Аз съм най-големият киноман в семейството, разбира се. Blush

# 53
  • Варна
  • Мнения: 558
1. Перфектни звук и картина. Размер съобразен с мястото от където ще се гледа. Имали сме телевизор Philips.
2. Ежедневно гледаме телевизия, и както писах горе качеството на картината и звука а от основно значение.
3. Аз.

# 54
  • Мнения: 3 551
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Смарт, достатъчно голям да добра картина, но не прекалено.
Имате ли опит с моделите на Philips? Не
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? Всеки ден гледаме филми, много е важно, разбира се, иначе удоволствието се губи.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? Синът ми Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 718
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? 

   Перфектният телевизор би бил такъв , който да се хареса на всички вкъщи. Преди години имахме телевизор Филипс

Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?

   Филми гледаме всеки ден разбира се . Доброто качество на картина и звук е гаранция за добро преживяване .

Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?

Мъжът ми е най-големият киноман вкъщи. Аз съм по сериалите , а той по пълнометражните филми.

# 56
  • Мнения: 991
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips? С голям екран, тъй като съм с голям диоптър и взирането  в малък екран ме напрягат, както и с хубава картина. Нямам опит  с моделите на Филипс, но ми се иска да придобия такъв.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука? В  момента съм в ново жилище и все още няма телевизор, но по принцип няколко пъти седмично. Много е важно качеството на звука и картината, от там идва и част от удоволствието да гледаш.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство?- Майка ми.

# 57
  • Мнения: 940
1. С хубав екран.
2. Всеки ден.
3. Мъжът ми, защото е фен на футбола.

# 58
  • Мнения: 804
Въпрос №1 - Хубавият телевизор задължително трябва да има добра картина и звук. Телевизорът в кухнята е Филипс.

Въпрос №2 - Всеки ден се гледат във вкъщи било то филми или сериали, качеството на звука и картината е задължително!

Въпрос №3 - Съпругът ми мисля, че бие в тази класация у нас. 😄

# 59
  • Мнения: 2 130
Въпрос №1 - Какъв трябва да бъде перфектният телевизор? Имате ли опит с моделите на Philips?
С по-голям екран, с висока разделителна способност и операционна система.
Въпрос №2 - Колко често гледате филми у дома и колко важно е за вас качеството на картината и звука?
Всяка вечер гледам по  два филма. Обожавам да гледам филми.
Въпрос №3 - Кой е най-големият киноман във вашето семейство? Аз и дъщеря ми.

Общи условия

Активация на акаунт