Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 13

  • 199 221
  • 4 066
  •   1
Отговори
# 3 885
  • Мнения: 39 745
Добре де, няма ли кой да каже на Елена, че гърдите и не са за това боди. Че то даже и дреха не е, а бельо.

# 3 886
  • Мнения: 5 899
Интересно ми е, ако подкрепящите Елена са толкова разочаровани от ЕрГений, биха ли си сменили вота в анкетата (става въпрос за тези, които да гласували за Елена в нея) ?

# 3 887
  • Мнения: 1 033
@Emilie_ - после, аз съм пускала инсинуации.
Само те си знаят какви са ги вършили и в Бодрум. Гнуснички са и във въпросният клип, няма какво да си кривя душата.Отврат!
Предпочитам да гледам Евгени и Пам как се целуват (не с думи), пред това.

# 3 888
  • Мнения: 158
Наистина ли сравняваме леко докосване по устните за една секунда с тая еротика от клипа? Grinning

И трите в клипа се олигавиха. Който иска, да си го пуска пак за потвърждение, аз ще пропусна. Но ясно помня, че в тоя клип ненацелувана не остана Simple Smile
Наистина ли сравнявате клип с фрагменти от живия живот? Щото не вярвам сценаристите да са казали на Елена: "мласкай тука малко Джия". Нито е задължена по договор да се облича така, и да се ...линзи ли беше, с Пам? Малко като бабите, дето намразват актрисата, изиграла лошата героиня в сапунката 😁

Ееей, тия, дето не одобряваме едно или друго поведение на Валерия, бяхме завистливи, грозни, изоставени, сега и баби Smiley

Аз облеклото и поведението на Елена на това парти не коментирам (и въобще темата ми се струва нерелевантна), коментирах поведението на Валерия в клипа (даже май и толкова не съм го коментирала лично аз, повече на визията обърнах внимание и на звученето на парчето, ама днес изписах толкова мнения във форума, че ще трябва да се върна назад, за да рефрешна малко паметта). За мен такъв тип провокации като в клипа на Джия са евтини. Независимо, дали ги прави Валерия, Драганка или Петканка.

И какво е като клип с фрагменти? Има ли го кадърът заснет - има го (а и кой знае колко са го презаснемали, докато го нагодят).

Валерия за мен в тоя клип не играе. Нито Джия, нито Айлин. Искали са да провокират публиката, намерили са начин. Някои провокират с еротика, други - с друго. За мен е показателен изборът на хората в кои провокации да участват и по какъв начин.

Още малко и тая Валерия ще я изкарате невменяема Smiley То влияние на "лоши" приятелки ли не беше, сега пък голямата актриса, че се съгласила на определени сцени с приятелката си, пък в живия живот - божа кравичка. Тая дискусия става все по-забавна, честно Smiley

Едит: И хайде да не приравняваме екранните злодеи с някакви моделко-инфлуенсърки, които се натискат пред камерата по свое желание с единствената цел да създадат ефект ШОК, боНба. Просто няма база за сравнение и за мен даже е леко обидно към цялото майсторство, което се иска, за да се превъплътиш в такъв персонаж.

Последна редакция: сб, 20 май 2023, 23:44 от blue_haru

# 3 889
  • софия
  • Мнения: 3 425
Интересно ми е, ако подкрепящите Елена са толкова разочаровани от ЕрГений, биха ли си сменили вота в анкетата (става въпрос за тези, които да гласували за Елена в нея) ?
Да бе, че да се фука Валето у инстаграма с единствената анкета в която ще е първа. Да си спечели сама вотът, а не по милост или заради някой друг. 😀
 Аз гласувах за Валерия,  между другото. Но разбирам и романтиците.

# 3 890
  • Мнения: 669

Наистина ли сравнявате клип с фрагменти от живия живот?
Скрит текст:
Щото не вярвам сценаристите да са казали на Елена: "мласкай тука малко Джия". Нито е задължена по договор да се облича така, и да се ...линзи ли беше, с Пам? Малко като бабите, дето намразват актрисата, изиграла лошата героиня в сапунката 😁

Аз ще изпростея, ама и в п*орно филмите има актриси, но с*кса си е съвсем реален Grin

# 3 891
  • Мнения: 89
Краули,дали изобщо можеш да допуснеш, че хората не ги харесват и ги плюят заради тях самите ,заради собствените им постъпки и кофти характери,а не защото Евгени не  е избрал Елена?

За Краули не знам, но аз... Не Joy Валерия и сие си имат достатъчно кусури, ама мога да различа горчивите коментари от на тези, които просто не ги харесват. Иначе аз определено вече се забавлявам Laughing Мачът е свирен и цялото това отричане просто е безсмислено.

Повечето пишещи тук не искахме Елена да спечели, имайки предвид наградата. Статистика - няма, но логика - има Stuck Out Tongue Winking Eye

Никой не видя гърдите на Елена, освен евентуално Евгени. Тя си ги криеше с ръка. Но вулгарните целувки в тоя брутален клип ги гледат в момента малки деца, които са им фенове на тия трите грации. Нещо за матриците, Краули? Wink

Едната след предаването пише красив текст, другите... кой колкото и каквото си може  Grin
Благодаря, ladonnae!

# 3 892
  • Мнения: 5 899
Интересно ми е, ако подкрепящите Елена са толкова разочаровани от ЕрГений, биха ли си сменили вота в анкетата (става въпрос за тези, които да гласували за Елена в нея) ?
Да бе, че да се фука Валето у инстаграма с единствената анкета в която ще първа. Да си спечели сама вотът, а не по милост или заради някой друг. 😀
 Аз гласувах за Валерия,  между другото. Но разбирам и романтиците.

Аз избрах последната опция. И ми е интересно, защо хората не могат да се абстрахират от пристрастия и да гласуват обективно?

# 3 893
  • софия
  • Мнения: 3 425
Аз ще изпростея, ама то и в п*орно филмите са актриси, но с*кса си е съвсем реален Grin
😀😀😀
 Ох, как изцвилих. А ние, кат бабата от вица. Чакаме края, да видим дали ще се оженят.

# 3 894
  • Мнения: 2 141
И аз гласувах за Валерия,въпреки че смятам чисто визуално Елена му подхожда повече понеже е по-дребничка.  Но още след лекцията която удари що Елена не носи колието, тотално го отписах и му ударих хикса

# 3 895
  • Мнения: 938
Аз ще изпростея, ама то и в п*орно филмите са актриси, но с*кса си е съвсем реален Grin
😀😀😀
 Ох, как изцвилих. А ние, кат бабата от вица. Чакаме края, да видим дали ще се оженят.
Хахаха, сега и аз цвиля.......?

# 3 896
  • Мнения: 940
Само да кажа ,че Елена си носи колието и е била с него на “групова” (и Евгени е бил)среща..Поне това се вижда от профила в инстаграм на Пам.

# 3 897
  • София
  • Мнения: 13 185

Благодаря, изпуснала съм го Joy

# 3 898
  • Мнения: 75

Невероятна Елена. Надявам се всички, които й изядоха краката, да прочетат написаното и да кажат откровено на самите себе си: колко такива жени познават? Колко жени са способни да изложат болката си на света, без да сучат и мажат, да потъпчат егото си, признавайки, че са сгрешили, да приемат отхвърлянето, без да са унизени?
Разбира се, всеки гледа през своята призма и от своята камбанария случилото се. Погледът ни зависи от много неща, които няма да посочвам по обективни причини. Какво видях аз през моята призма и на своя екран? Ето това: Евгени даваше аванси на Елена, на Мика, на Айлин. Особена на първата. Дали е бил негов избор или е постъпвал така под диктата на сценаристите, няма голямо значение. Факт е, че го правеше. Ако някой твърди, че това поведение е мъжко, то значи разбиранията ни коренно се различават. Познавам мъжете тип Евгени. Бившият ми е роден на една дата с него. На моменти всичко ми звучеше до болка познато. От този мъж съм чувала израза: "Виж, аз може да съм влюбен в нея, но си обичам теб." Да ви звучи познато-шизофренично? Когато сърцето ти от първия миг е казало: "Тя е", нямаш моралното право да  ухажваш, прегръщаш, целуваш и така да въвеждаш в най-страшното заблуждение друга.  Остави, че не е мъжкарско, не е почтено! Това означава не само, че не си истински мъж, това означава, че не си добър човек. Или най-малкото, че си слаб характер. И не ми се четат фантазии как Елена едва ли не го изнасилила, горкия. Когато тя имаше своите съмнения, че не е достатъчно харесвана като жена, той направи всичко възможно да я разубеди. Дори не ми се квалифицира поведението му, защото не искам да използвам груби думи.
Отделно от горното съм убедена, че нямаше да бъде щастлива с него. Този тип характери са трудни за съжителство, тегави, неуверени, меланхолични. Съмнявам се, че и Валерия би била, макар че й го пожелавам от сърце.
Много искам, ако Елена чете тук, да й кажа: Ети, бих се радвала, ако имам приятел като теб. Считам, че си прекрасна жена и съм сигурна, че някой ден един истински мъж ще те направи своята кралица. За съжаление интелектът, различността, класата не се прощават лесно. Но ти си достатъчно мъдра и силна, за да изплуваш над дребното. Бъди много щастлива!

Последна редакция: нд, 21 май 2023, 03:02 от Boryana12

# 3 899
  • Мнения: 2 219
Вече със снимков материал, вече е ясна съвсем работата.  Simple Smile
Аз не можах да си причиня целия клип.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт