Умеете ли да си почивате?

  • 13 812
  • 183
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 39 245
Определено си починах по празниците.
Не без чужда помощ, естествено.
Най-любимо ми е да сложа малкия да спи /с някой вкъщи/, а аз да изляза навън с голямата.
Двамата като "се гледат" само бели стават. Голямата се залепи на новия телефон, малкия гепи флумастри и химикалки и "украсява". Mr. Green

# 181
  • Мнения: 9 006
О! Марианна
О.К.! Приемам, че не си се обърнала конкретно към мен.

Остава си проблема с "ГЛЕДАНЕТО" обаче. И аз не визирам само теб.
Какво значи да гледа?! Пак питам. Щото да са заедно в една стая за малко аз не го наричам гледане. И то се касае за петгодишно дете, което примерно ще си рисува, подрежда играчки и т.н. Просто не обича да е само в стаята, все още.
Тук съответно възниква въпросът - какво правим, ако на каката й е досадно да седят в една стая 20 минути? Защото, повярвайте ми, като му развалиш спокойствието на компа, един тийнейджър е способен да изпитва досада дори към най-близките си. И още един последващ въпрос - следва ли аз да толерирам подобна досада?


# 182
  • Мнения: 9 990
А, какво следва или не във вашето семейство не може ние да отсъдим.
 Peace
Аз имам две деца, като малкото е на 6. Ако сестра и не желае, не я карам да пази, ангажира, занимава или просто седи в стаята с нея.

# 183
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Да,умея.Не работя през седмицата и цялото ми време е само за мен и дома.Готвя ежедневно-правя го с удоволствие,обичам да готвя.Чистя на два-три дни-правя го по задължение,хич не обичам.Пера и простирам когато се напълни коша.Вечер преглеждаме домашните със синковеца,а ако е написал всичко в занималнята,свири с мъжа ми.В края на седмицата работим вечер с мъжа и малкия е при баба си.
Сега съм спокойна и отпочинала,но е имало и други времена,когато съм се чувствала като авторката и честно казано не искам да се връщат.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт