Сладкарничка за книги - тема 54

  • 27 184
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
Да се включа и аз по- адекватно вече, много съм отвяна сутрин ooooh!
Дес страхотно си оформила темата, отново Hug
Честит имен ден на всички именници в темата bouquet Здраве, любов и благоденствие Hug
На мен диадемите ми пристигнаха Party Сега ме зарадва куриера сутрешно в офиса Mr. Green Така, че денят започва прекрасно Flutter А вече хапнах и бонбонче по случай днешния празник Mr. Green
Само дето си счупих нокътя Close Викам си- ще бъда с маникюр, когато приятеля ми се прибере и тъкмо израснаха, колкото исках и вече два счупих Twisted Evil Нищо, имат около месец да пораснат пак, ако не, ще си стоя с невпечатляващо дълъг маникюр Mr. Green

# 16
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Нези, гушни я от мен.  Hug
Нара, честит имен ден. Да си жива и здрава и само с добро да се споменава името ти. Представи си тик един огромен букет.
Снощи не знам какво ми стана, но заспах след 3 часа. И в 5:30 се събудих. Кати и тя бързаше да стане, сакън да не изпусне градината...Мислех да си вкарам режима в норми и да спра с дневния сън, но не знам дали ще издържа днес (а едно време дори и с оръжие не можеше да ме накараш да спя през деня.) Трябва да излезна и да занеса парите за наема, но ако възглавницата победи нищо чудно да остане за утре. Иначе в плановете ми за днес бе включено да отскоча до библиотеката (вече и Кати иска да я запиша Party и да юочета малко Мюсо. ...

# 17
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ох, Нези, не мога да спра да ви гледам и да ви се радвам!  Heart Eyes Много да те изморява хубавата Ани, много, ти заслужаваш тази умора!  Hug Wink

# 18
  • Мнения: 1 196
Оййй, Нези, ама какъв сладкиш имаш само Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пу, пу, хубавица Hug Просто прекрасна baby_neutral
Две руси кукли Hug

# 19
  • Мнения: 10 752
ДУ  Hug
Благодаря за новата тема, Деси  Hug

Честит имен ден, Нарче!!!  bouquet
Да си жива и здрава и много щастлива!!!  bouquet

Нези, Ани е голяма бонбонка!!!  Heart Eyes
Много гушки и на двете ви  Hug

Отивам да се трудя  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 476
Честит празник , Нарче! От сърце ти желая много здраве и късмет, много усмивки и добри приятели, които да правят от всеки делник празник !

[


Нези, много е сладка малката Ани Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 09:19 от evilan

# 21
  • София
  • Мнения: 3 308
Нарче, честит имен ден!  Hug

Нези, тя много пораснала, и красавица  Flutter Heart Eyes  Party Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Деси, благодаря за уютната тема.  bouquet

Нарче, честит имен ден. бъди жива и здрава. Много щастие. bouquet

Нези, Аничка е такъв бонбон. Трябва да ни я доведеш някой път.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За всички  Hug Hug Hug
Успешна седмица.

# 23
  • Мнения: 2 491
ДУ  Hug
Деси,благодаря за темата  bouquet
Нарче, да ти е живо и здраво името, с гордост да го носиш и да си много щастлива!  bouquet
Нези,ама мнооого хубаво това дете бе мила,да е жива и здрава и много да ви радва!
Сваке,да такъв е,така че няма да се тревожиш за твоята принцеса, със сигурност ще я направи щастлива Wink
Успешна седмица ви пожелавам!

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 09:42 от Гигова

# 24
  • Мнения: 520
Здравейте, отново и все пак реших да се представя и ако ме приемете да се опитам да се впиша в темата  newsm78 .... участвала съм покрай коледната игра т.е. писала съм в темата  и много ми допадна атмосферата в темата...бях участничка в коледната игра и много ми хареса, преживявах с вас всяка една изненада, беше ми уютно и приятно, с голямо вълнение избрах и изпратих на другарчето си избраната книга от мен ....след това с трепет си получих колета, обещах си, че преди Коледа колкото и да ми е любопитно ще се въздържа и наистина заедно с децата си отгорих подаръка, който си стоеше под елхата...
Спрях да пиша след това в темата поради лични причини....непредвидени и неприятни неща за мен самата, случиха ми се доста неща и просто нямах сили...но от време на време влизах, четях ви и това така малко ми повдигаше настроението...
Обичам да чета особено книга от първо лице...т.е. преживяни истории напр. Не без дъщеря ми...както и исторически трилъри, само трилъри...единствено не мога да чета фантастика/както и да гледам такива филми/. Мъча се с английския език да го понауча, имам две деца, работеща съм и постоянно съм на "метлата" ....никакво време за нищо..
Не знам какво друго да напиша за себе си ако може да ми подскажете ...ако нещо с ъм пропуснала?
Успешен ден

# 25
  • Мнения: 2 491
Дани,виж че не трудно, идвай по честичко и може и да се впишеш  Hug

# 26
  • Мнения: 520
Гигова  bouquet   наистина не е чак толкова трудно ...

Честит Имен Ден и от мен на всички именници днес...здраве и любов пожелавам....

Този уикенд определено успях да си почина имаше време и за чистене, готвене, пране...вчера ходих с децата до един манастир тук на близичко до нас ....слънце, красиви  шарени есенни картини, чак да не му се тръгва на човек...после на кафенце и слънчице направо разкош, дори бях забравила по едно време, че имам задължения като съвестен гражданин на тази страна... не знам защо, но и аз не успях да спя тази нощ...чак след 02,00 съм се унесла и сутринта хич не ми се ставаше...но като видях показалото се слънчице и бързо се разсъних...добре, че децата днес не са на училище та успях да си удължа с 0,30 м ставането...

# 27
  • Мнения: 2 143
Добър ден!

Приемате ли още нови попълнения  newsm47
Как да се представя?  Mr. Green Питайте, а аз ще отговарям  Blush

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Деси, благодаря за новата тема bouquet Страхотна е, както винаги Heart Eyes

Наричка, честит имен ден
Пожелавам ти здраве и мноооооооооооооооооооооого любоФ!


Нези, видях една страхооооотна кукла  Two Hearts

Дани, добре дошла в темата  bouquet

На всички изпращам по една голяма усмивка.

Скоро ще пусна и списък, че времето направо препуска и не ми стига ooooh!

Хубав ден, прекрасници Hug Heart Eyes

# 28
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Къде скиториш, Точи? Mr. Green

# 29

Общи условия

Активация на акаунт