Неангажиращи отношения

  • 28 940
  • 190
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 274
И  аз съм на същото дереже. Все му се спи или нещо го боли ...

# 106
  • Мнения: 4 578
Ако направиш нещо с колегата, ще бъде глупаво и после ще се самообвиняваш. Вариантите да охладиш страстите са или да напуснеш, или съвсем директно да го отрежеш. Да му кажеш в прав текст, че не се занимаваш с женени мъже, да престане с флирта и после да спазваш задължително дистанция и да го режеш, ако продължава с "невинни" шегички. Явно в момента показваш, че те привлича, дори и да си казала не. Но основният ти проблем е твоята връзка. "Само сексът не върви" въобще не е  "само". Колкото и да си вложила в тази връзка, помисли дали това искаш. С деца, ангажименти и битовизми, нещата ще стават по-зле. Чувството, че не си достатъчно желана и неудовлетворението ще растат.

# 107
  • Мнения: 3 724
И  аз съм на същото дереже. Все му се спи или нещо го боли ...
Верно ли? Боже, къде ги намирате такива мъже?

Последна редакция: нд, 15 апр 2018, 16:48 от Manekena

# 108
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш ...

# 109
  • Мнения: 15 619
Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш ...
Допълвам мнението на колегата тука....
Или да го погледнеш от друг ъгъл. Не като изкушение, а като поредния мунчо.

# 110
  • Мнения: X
Благодаря на всички за отговорите. Опцията със ”отдаването” няма начин да я приема. Ако е само за мен е ок, но там е намесено дете. Винаги съм била на мнение, че третият човек не е виновен, но сега както съм от другата страна.... Не знам, просто не мога да си представя да се мешам в чуждо семейство. Поне колегата си е честен, не минава с дежурните оправдания, че не се разбират или нещо друго. В прав текст си казва, че иска секс със мен, но жена си обича и се разбират. Сега, че е мунчо, за да ѝ изневерява е така. Въпросът е аз как да постъпя, че да предотвратя бъдещото развитие и най- вече да си сложа на мен спирачки. Усещам се, че ако реши да действа директно (докосване, целувка) ще се поддам. Няма как да го избягвам и има вероятност във почти всеки момент да останем само двамата. Не знам какво ще правя. Ще разчитам на разума ми, а и се опитвам и на него да говоря, че може да изгуби много. Обяснявам, че може майката да поиска развод и да не си вижда детето, давам му примери, че жена му се грижи за него и го обича. Надявам се, че няма да поддам и ще успея да задържа нещата в нормата.
А за моята връзка... И двамата правим компромиси, разбираме се добре и сме на една вълна за всичко друго. Ясно е, че секса е голям проблем. Той ми казва, че преди не е бил така, че е изнервен и идва оттам. Не знам какво да правя.

# 111
  • Мнения: 3 724
А за моята връзка... И двамата правим компромиси, разбираме се добре и сме на една вълна за всичко друго. Ясно е, че секса е голям проблем. Той ми казва, че преди не е бил така, че е изнервен и идва оттам. Не знам какво да правя.
Изнервен, изнервен... колко време е изнервен? Хич пък ли не му минава? Нещо не ми се връзва поведението му с нерви. А ти ще можеш ли цял живот да живееш с вечно изнервен човек? Каквато и да е причината, в една двойка секс трябва да има и то честичко.

# 112
  • София
  • Мнения: 17 895
На скромното мнение съм, че на жените сексът не им е важен, докато го има.
При вечно изморен и изнервен партньор, който обича да ти повтаря, че преди не е било така, е въпрос на време нещо да се случи.
Дали ще кривнеш или просто ще ти дотегне самият човек или от лоялност ще останеш, но ще започнеш да го асоциираш с нежеланието му- въпрос на характер.

# 113
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На жените секса не им е важен при липсата на провокатор наоколо. А при наличието на такъв- може постоянно да не достига.

# 114
  • Мнения: 3 231
Много добре казано, Сарания. Сетила се Анонимната, че ѝ липсва секс, като започнал да се навърта онзи наоколо... Иначе Анонимната няма какво да я посъветва човек. То е ясно, че тя много добре разбира, че тази изневяра ще съсипе връзката ѝ по един или друг начин. Абсолютно наложително е да се прекъснат контактите с въпросния мераклия. Иначе рано или късно ще си легнат. А Анонимната просто не е такава жена и след като си легнат, нейната връзка ще висне във въздуха. Вината от лъжата ще ѝ отрови нейния собствен въздух, дори и мъжът ѝ никога да не разбере. Познавам няколко жени, които изневериха на мъжете си на етап преди деца. Всичките след това се разделиха с мъжете си, без в нито единия случай мъжът да е разбрал за изневярата. Общото в аргументацията им бе именно това "Как да създам семейство с мъж, на когото съм изневерявала още на толкова ранен етап? Искам да съм с мъж, когото толкова силно да обичам, че дори да не ми мине през акъла да спя с други".

Категоричен съм, че анонимната ще съсипе връзката си с тази изневяра. Ако това е, което целиш, лягай си с мераклията. Абсолютно ефикасен начин една жена тотално да намрази връзката си, е да изневери.

Една жена пита ли във форум дали да изневери или как да се предпази да не изневери, в никакъв случай не трябва да изневерява. Тази игра е за друг тип жени. Те теми не пускат и мнения, съвети и хорски приказки не ги вълнуват.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Като прескочиш 35 и децата ти поотраснат, ще има много такива "Неангажиращи отношения"

Верно ли? Хаха Simple Smile Да смея ли да се надявам и аз ...звучи готино обаче

# 116
  • Мнения: 3 724
Много добре казано, Сарания. Сетила се Анонимната, че ѝ липсва секс, като започнал да се навърта онзи наоколо... Иначе Анонимната няма какво да я посъветва човек. То е ясно, че тя много добре разбира, че тази изневяра ще съсипе връзката ѝ по един или друг начин. Абсолютно наложително е да се прекъснат контактите с въпросния мераклия. Иначе рано или късно ще си легнат. А Анонимната просто не е такава жена и след като си легнат, нейната връзка ще висне във въздуха. Вината от лъжата ще ѝ отрови нейния собствен въздух, дори и мъжът ѝ никога да не разбере. Познавам няколко жени, които изневериха на мъжете си на етап преди деца. Всичките след това се разделиха с мъжете си, без в нито единия случай мъжът да е разбрал за изневярата. Общото в аргументацията им бе именно това "Как да създам семейство с мъж, на когото съм изневерявала още на толкова ранен етап? Искам да съм с мъж, когото толкова силно да обичам, че дори да не ми мине през акъла да спя с други". Категоричен съм, че анонимната ще съсипе връзката си с тази изневяра. Ако това е, което целиш, лягай си с мераклията. Абсолютно ефикасен начин една жена тотално да намрази връзката си, е да изневери.
Една жена пита ли във форум дали да изневери или как да се предпази да не изневери, в никакъв случай не трябва да изневерява. Тази игра е за друг тип жени. Те теми не пускат и мнения, съвети и хорски приказки не ги вълнуват.
И какво ще я посъветваш? Да се примири и да заживее без секс? Така само ще удължи агонията си, все някога ще дойде момент в който ще й се прииска секс и пак ще изневери. Дали сега, или по-късно, та май е по-добре сега. И дано да попадне на знаещ и можеш мъж.

# 117
  • Мнения: 2 013
Въпросът е аз как да постъпя, че да предотвратя бъдещото развитие и най- вече да си сложа на мен спирачки.

За да си сложиш по-лесно спирачки помисли и над следните аспекти:
- той все пак ти е колега. От това негативите могат да бъдат много по-големи и да повлияят на работата ти (доходите ти);
- правите опити за бебе, а този колега явно е шавлив по принцип. Не пренебрегвай рисковете с полово-предаваните болести (за които все ме подиграват в този форум), но те се предават не само по полов път. С други думи има риск за здравето ти.

Относно начини за рязане - пълен ignore. Ако те заговори за нещо, започни да говориш за твоя приятел, не зная точно конкретните ситуации.

# 118
  • Мнения: 3 231
Да си оправи сексуалния живот с мъжа си или да смени мъжа си. Но не и да му изневерява. Изневярата ще сложи край на връзката ѝ и ще се чувства много виновна от това. Ще се чувства виновна години след като ще са се разделили. И тя ще е виновна. Защото вместо да работи за благоденствието на връзката си, всъщност е работила за разрухата ѝ.

Ако обича мъжа си и наистина вижда в него стабилен партньор, трябва да постави въпросите на масата и да стигнат заедно и с разбиране един към друг къде е коренът на сексуалните им проблеми (той обикновено е много далеч от леглото Simple Smile и не е сексуален сам по себе си и за да бъде открит трябва едно просто нещо - искреност. всеки да си каже какво мисли и чувства без игрички и премълчаване). Ако успеят да оправят нещата, прекрасно.

Ако не успеят, да се разделя с мъжа си и да се чука с когото и както си иска. Включително и колегата с жената и детето.

Всичко това казвам, защото тя твърди, че иска да съхрани връзката си. Ако иска да я разруши, тогава други съвети ще ѝ дам Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 апр 2018, 16:09 от nofelet

# 119
  • ES
  • Мнения: 2 172
Изнервеността на мъжа ти да не би да идва от проблеми в финансите или работата, това много влияе на либидото на мъжете. Но май разбирам, че от както е с теб е така. И една година правене на опити за бебе...
Ако той осъзнава, че секса е голям проблем и двамата правите компромиси, той ще е съгласен ли с постоянни неангажиращи връзки на жена си? От друга страна проблемът може и да е в това, че не е много сексуален и няма кой знае какъв опит, но ако те обича и иска да живеете заедно живота си, ще се помъчи да се промени.
За колегата не мисли, чак вече го разведе. Явно и там правят компромиси, щом жена му си е още с него и знае за похожденията му. Проблемът, както и някой каза по-напред, е, че работите заедно, това няма как да не рефлектира върху отношенията, да не говорим, че това в един колектив не се толерира.

Общи условия

Активация на акаунт