Неангажиращи отношения

  • 28 883
  • 190
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 162
Видях, че сте "възкресили" тази стара тема Grinning Обещах след няколко месеца продължението с "Кумчо Вълчо" на тези, които предрекоха сълзи, разбити сърца, влюбвания и т.н. Случи се следното - завършихме проекта, по който работихме заедно успешно. Отношенията не попречиха на работата. След което започнахме да се виждаме още по често, да излизаме,да се забавляваме и като цяло беше романтично и красиво. Имаше даже 1-2 месеца, в които се чувствах влюбена. После нещо ми "прещрака" и въпросния човек започна да ми става скучен, тръпката изчезна и сега се виждаме от време на време за по кафе.
Happy end. Simple Smile

P.S. Но определено тръпката, която изживях си заслужаваше.

# 121
# 122
  • Мнения: 3 708
Поздравления и от мен на Зайчето. Така се прави.

# 123
  • Мнения: 162
Мда, беше хубаво. Но на този етап искам да бъда сама, да се порадвам на свободата си и да осмисля предишната си връзка. Пък и разбрах, че такива неангажиращи отношения се изчерпват бързо като не виждаш потенциал за развитие.

# 124
  • Мнения: X
Зайчето, мъжко момиче - опознахте се, и кой от къде е ...

# 125
  • Мнения: 10
Дами, какво ви привлича най-много в неангажиращите връзки? Да бъдете с хубав мъж, повече секс, факта че е неангажиращо, да ви помага финансово, емоцията от общуването или нещо друго...

# 126
  • Мнения: 162
В този случай мен ме привлече първо чисто сексуално въпросния мъж, а след това емоцията от общуването. Просто с него не беше възможно друго освен неангажираща връзка. Но като цяло за себе си разбрах, че неангажиращите връзки не ми допадат, защото бързо се изчерпват и омръзват.

# 127
  • Мнения: 3 708
В този случай мен ме привлече първо чисто сексуално въпросния мъж, а след това емоцията от общуването. Просто с него не беше възможно друго освен неангажираща връзка. Но като цяло за себе си разбрах, че неангажиращите връзки не ми допадат, защото бързо се изчерпват и омръзват.
Ами ангажиращите връзки не се изчерпват?

# 128
  • Мнения: 162
За мен само секс е като да играеш игра, на която да стоиш на едно и също ниво и нищо да не се променя. За мен това е скучно

# 129
  • Мнения: 2 789
За мен само секс е като да играеш игра, на която да стоиш на едно и също ниво и нищо да не се променя. За мен това е скучно

Скучно е защото сексът е скучен.

# 130
  • Мнения: 20 060
Не само, защото сексът е скучен. Сексът може да е супер. Но и той писва бързичко, ако човекът насреща е просто секс-играчка.

Винаги има значение с кого и защо се прави секс.

# 131
  • Мнения: 10
Какво трябва да е положението, за да не омръзва?

Не само, защото сексът е скучен. Сексът може да е супер. Но и той писва бързичко, ако човекът насреща е просто секс-играчка.

Винаги има значение с кого и защо се прави секс.

# 132
  • Мнения: 20 060
Какво трябва да е положението, за да не омръзва?

Не само, защото сексът е скучен. Сексът може да е супер. Но и той писва бързичко, ако човекът насреща е просто секс-играчка.

Винаги има значение с кого и защо се прави секс.
Нещо зад инструмента – душа му викат някои.

# 133
  • Мнения: 3 708
Какво трябва да е положението, за да не омръзва?
За да не омръзва, трябва да се мислят нови сексуални практики, а и това като омръзне, се сменят партньорите. Последното е гаранция, че никога няма да омръзне.

# 134
  • Мнения: 20 060
А някои могат и квартирите да сменят. За разнообразие.

Общи условия

Активация на акаунт