Неангажиращи отношения

  • 28 873
  • 190
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 707
А някои могат и квартирите да сменят. За разнообразие.
Правилно, местата също трябва да се сменят. Ние сме ходили на хотел само за смяна на обстановката.

# 136
  • Мнения: 20 059
Нали? Особено, ако знаеш кой плаща наема, кой кум, кой сват и кой на булката брат. Wink

# 137
  • Мнения: 3 707
Нали? Особено, ако знаеш кой плаща наема, кой кум, кой сват и кой на булката брат. Wink
Какво значение има кой плаща наема, хотела или каквото и да е? Важното е купон да има.

# 138
  • Мнения: 20 059
А, има, има значение. Я питай жена си. :>

# 139
  • ES
  • Мнения: 2 172
Басила, Манекенът е ходил на хотел с жена си.

# 140
  • Мнения: 166
Имала съм неагангажиращи отношения. Бях приключила дълга връзка и исках с нещо да се разсейвам. По едно време усетих, че започнах да изпитвам чувства, но бързо ми мина. Беше много хубаво и ми помогна да мина през доста кофти период от живота ми

# 141
  • Мнения: 3 707
Басила, Манекенът е ходил на хотел с жена си.
Баси, и това ли не приемате за нормално? Хората с чужди жени ходят по хотелите, що аз да не мога да отида със съпругата?

# 142
  • Мнения: 3 231
Но като цяло за себе си разбрах, че неангажиращите връзки не ми допадат, защото бързо се изчерпват и омръзват.
А според мен неангажиращата връзка не е връзка. Това са on-off отношения, които най-често продължават спорадично докато и двамата са необвързани. Също така могат да прекъсват докато единият или двамата са във връзка и после отново да се възстановяват, ако в даден момент двамата отново са свободни. Да не говорим, че много неангажиращи "връзки" продължават и след като единият или двамата са се обвързали.

Аз имам партньорка за секс, с която поддържахме подобна "връзка" повече от 10 години. "Връзката" се възстановяваше винаги щом и двамата бяхме свободни. И наставаше тишина, когато бяхме обвързани. Но в моя случай никога никой нито е имал, нито си е въобразявал, че може да има чувства. Просто секс. Чисто и просто.

# 143
  • Мнения: 162
Но като цяло за себе си разбрах, че неангажиращите връзки не ми допадат, защото бързо се изчерпват и омръзват.
А според мен неангажиращата връзка не е връзка. Това са on-off отношения, които най-често продължават спорадично докато и двамата са необвързани. Също така могат да прекъсват докато единият или двамата са във връзка и после отново да се възстановяват, ако в даден момент двамата отново са свободни. Да не говорим, че много неангажиращи "връзки" продължават и след като единият или двамата са се обвързали.

Аз имам партньорка за секс, с която поддържахме подобна "връзка" повече от 10 години. "Връзката" се възстановяваше винаги щом и двамата бяхме свободни. И наставаше тишина, когато бяхме обвързани. Но в моя случай никога никой нито е имал, нито си е въобразявал, че може да има чувства. Просто секс. Чисто и просто.

Да, хората са различни. Аз, например, не изпитвам такова удоволствие от секса, когато няма тръпка, влюбване... Няма ги хормоните, които да пораждат емоцията от телесния контакт.

# 144
  • Мнения: 20 059
Басила, Манекенът е ходил на хотел с жена си.
Е, тъй де. Той е свикнал и без това да плаща наем. Laughing

Пробвала съм така наречени неангажиращи отношения. По-скучно нещо няма. 1-2-3 пъти и дотам. Машиналност, стерилност (като отношение, не като дезинфекция), липса на тръпка, все едно общуваш с неодушевен предмет. По-добре да си взема вибратор.

# 145
  • Мнения: 3 732
Не знаеш колко различни причини има, може човек да е принуден да тръгне, живота да го запрати къде ли не и да не може да те потърси. Не значи, че не мисли за теб.
Това е оправдание за страхливци.
Толкова ли не би могъл тръгналия си да даде знак че с него всичко е наред?
Има един лаф: "Да подминеш жена на улицата с която си спал е все едно да отидеш на църква и да ритнеш камбаната!"
Та всички изминали години и всичко дадено от жената - те нищо ли не значат?


Неангажиращите връзки не са за мен. Хлътвам бързо и после ме боли.

# 146
  • Мнения: 1 121

Та всички изминали години и всичко дадено от жената - те нищо ли не значат?


По-подробно може ли? В съседна тема ваша съфорумничка пишеше, че жената трябва да получава. Съгласен съм с нея. Жената взима, а не дава.

# 147
  • Мнения: 3 732
Аз съм на мнение, че и двамата партньори трябва да дават и получават.

В моя случай натъртвам на даването защото по една или друга причина моето даване е било повече от това на мъжа.

Коя е другата тема?

# 148
  • Мнения: 1 121
"трябва" е една думичка, много приличаща на "ако". Много неща "трябват", но малко от тях се случват.
Освен това до ден днешен не съм срещнал човек, който да каже че не е дал повече той.
Другата тема - трябва да потърся, забравих коя беше. Май тази за разведените пенсионери/ки.  И там така - много давали и късно разбрали, че трябвало да вземат.

# 149
  • Мнения: X
Не знаеш колко различни причини има, може човек да е принуден да тръгне, живота да го запрати къде ли не и да не може да те потърси. Не значи, че не мисли за теб.
Това е оправдание за страхливци.
Толкова ли не би могъл тръгналия си да даде знак че с него всичко е наред?
Има един лаф: "Да подминеш жена на улицата с която си спал е все едно да отидеш на църква и да ритнеш камбаната!"
Та всички изминали години и всичко дадено от жената - те нищо ли не значат?


Неангажиращите връзки не са за мен. Хлътвам бързо и после ме боли.

Ами случи ми се, заминах за друг град, и не можах да я открия после, да я питам как е, да и се извиня, че не и се обадих. Тежи ми. Но се случват и такива неща, факт. Страх не е имало, по-скоро липса на опит с връзките. Бяхме се разбрали да няма чувства, тя го беше приела, но изпитваше нещо. После осъзнах, че всъщност това е било нещо много истинско, а аз съм се дърпал като пълен глупак. И защо, защото е била от смесено семейство... Още ме боли за това.

Общи условия

Активация на акаунт