Имам нужда от съвет

  • 3 667
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте! Пише ви момиче на 20 години, първо да започна от там,че съм омъжена от 8 месеца.Разликата между мен и мъжа ми е 11 години . Съжалявам,че се омъжих.. Даже не разбрах как стана , щях да уча и да живея при него , обаче семестриалните такси са високи.. Той после ми предложи и аз казах "Да" .. Това беше най- голямата ми грешка .. Мислех си ,че ще ми позволи да уча ,но не .. Завърших средно образование и това беше.. Той ходи на работа, аз си седя у дома, чистя, готвя това е.. Не ми дава и да работя ... Чувствам се като затворник.. Никъде не ходим нищо заедно не правим.. Аз съм млада и животът е пред мен , не заслужавам този живот , искам да съм независима , свободна .. Но имам брак с него .. Наистина не знам как се стигна до тук.. Преди да се омъжа бях при баща ми в Германия за месец му гостувах, там се запознах се с момче на 21 години излизахме беше хубаво. Но момчето един ден ми каза че иска да говори с баща ми и да живеем заедно, но аз се изплаших и се прибрах в България.. Това е моята история, съжалявам че не останах там момчето ме търси все още и иска да живее с мен , но аз как да постъпя? Имам брак, чудя се дали да се върна в Германия и да се събера с момчето и да поговоря с баща си? Имам нужда от съвет моля.

# 1
  • Мнения: X
Как не ти дава да работиш? Да учиш? Отиваш, намираш си работа и ще те спира сутрин да ходиш ли?

Не знам тая тема въобще реална ли е…

# 2
  • Мнения: 10
Въпросът е друг съжалявам,че се омъжих толкова рано чудя се да се развеждам ли ?

# 3
  • Мнения: 31 793
Ми разведи се де.
Щом си затворник и не ти се чисти и готви по цял ден, напусни го.
И внимавай със сключването на бракове. Не е същото като подпишеш с мобилен оператор.

# 4
  • Мнения: 5 282
И кат сте се оженили, да не те е вързал на повод за печката?

# 5
  • Мнения: 1 847
Нямате дете и това е ОК. Сядаш и говориш с него,Преди това си напиши нещата да ти минат през "молива" да не ти е каша.
1.Искам да уча,
2.искам да работя
3.искам свобода
искам....искам......ако не може да се срещнете посредата адиос амигос.
Млада си, на 20 г седиш затворник вкъщи!

# 6
  • Мнения: 2 864
Не знам как разбираш думата "свобода", като искаш да смениш съжителство с един мъж със съжителство с друг мъж, а всъщност и двамата не ги познаваш. Какво искаш всъщност, да учиш или да си омъжена? Отговорност за себе си можеш ли да поемаш, понеже свободата идва с отговорности, или търсиш някой да се грижи за теб и да те издържа, докато правиш само нещата, които са ти приятни? Това е принципно работа на баща ти, и то пак може да постави условия. Звучиш като яко да витаеш из облаците и грам да не знаеш къде се намираш. Разведи се, ама не скачай от къща в къща, защото сметката рано или късно идва и трябва да я платиш (говоря преносно, ако не е ясно).

Последна редакция: пн, 14 фев 2022, 10:05 от Melusine

# 7
  • София
  • Мнения: 23 098
Какъв е тоя зор да си непременно с мъж? Можеше да започнеш с образование, вместо с брак.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Поставяш ултиматум на твоя мъж и се стараеш да се развиваш личностно и да бъдеш щастлива, ама ако си мислиш, че като се разведеш и почнеш нова връзка това ще се случи - успех! Разбира се ако съпругът ти продължава да те потиска, отговорът е ясен, но си млада и вземи реши какво искаш от животът си в бъдеще, ама наистина.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 995
Разведи се и се заеми с нещо по-смислено в живота, вместо да прескачаш от мъж на мъж.

# 10
  • Мнения: 354
Много бързо и лековато решаваш да се ожениш, после пък да се разведеш, после пък да заживееш с друго момче дето уж не се познавате много...
И да се разведеш - пак подобни решения ще вземеш.
Я постой още на печката и реши твърдо какво искаш.

# 11
  • Мнения: 14 891
И моята мама се е омъжила за татко на 20, докато е следвала, завършила е и си работи по специалността. Ама и мама, и татко са интелигентни българи. Сори, ако звуча злобно.

# 12
  • София
  • Мнения: 23 098
Авторке, ти изобщо влюбена ли си в мъжа ти или просто е трябвало да се омъжиш на тази преклонна възраст?
Хич не ми звучиш влюбено, явно при вас е важно всяка връзка да е с брак.

# 13
  • Мнения: 3 131
Трябват повече опции в анкетата. Разведи се! Но не се събирай с момчето!

# 14
  • Мнения: 10 993
Разведи се, тоя брак е бил грешка. Объркала си се, не си убила човек, мъжът ти ще го преодолее.

Общи условия

Активация на акаунт