Имам нужда от съвет

  • 3 674
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 798
И на мен ми се струва пързалка. Не вярвам в днешно време да има 20годишни момичета, които така да кротуват. Те сегашните мацки бият момчетата.....

# 31
  • Мнения: 14 958
Чуш, конче, остави ни да коментираме Sunglasses
Какво ще коментирате? Разцветката на шалварите?        Smile
Ми да, ИСЛ май бяха пуснали рокли с десен на шалвари.

# 32
  • София
  • Мнения: 8 001
И на мен ми се струва пързалка. Не вярвам в днешно време да има 20годишни момичета, които така да кротуват. Те сегашните мацки бият момчетата.....
Има, от малцинствата. От вратата за печката и толкова. Ясно е, че ако произлиза от по-нормална среда, няма веднага да търси друг, който да я отглежда.

# 33
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Има, от малцинствата. От вратата за печката и толкова. Ясно е, че ако произлиза от по-нормална среда, няма веднага да търси друг, който да я отглежда.


Има, да... Обаче едва ли могат да пишат така.      Wink

# 34
  • Мнения: 1 798

Има, от малцинствата. От вратата за печката и толкова. Ясно е, че ако произлиза от по-нормална среда, няма веднага да търси друг, който да я отглежда.


Има, да... Обаче едва ли могат да пишат така.      Wink
Точно това щях да пиша и аз, а и са малко тези със средно образование.

# 35
  • София
  • Мнения: 28 782
Има изключително грамотни "туркини" в България. Много по-грамотни от 90% от пишещите във форума.

# 36
  • Мнения: 1 798
Викаш грамотни, но наивни, че на 20 да търпи такова отношение. И вместо да се чуди как да започне работа, или да учи, тя се чуди дали да скочи,,от трън та на глог ". Понеже не е сигурно какво/кой я чака в Германия.

Искам да питам авторката, колко време е била заедно с мъжът си, преди да сключат брак?

# 37
  • СИ
  • Мнения: 4 406

Има изключително грамотни "туркини" в България. Много по-грамотни от 90% от пишещите във форума.


Грамотните туркини не се различават по нищо от всяка една ококорена и образована българка. Някои даже не знам и защо се водят туркини. Турски не знаят и ходят до Турция само за разходка и пазарлък. Само имената им са различни. Познавам и една, която не обича да се обръщат към нея с турското ѝ име. Всички познати и приятели се обръщаме към нея с български вариант на името.

# 38
  • София
  • Мнения: 35 229
Като гледам капацитета на Авторката, опеката на възрастен е добре дошла.

# 39
  • Мнения: 14 958
Затова е омъжена за 11 год.по-възрастен.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 229
Мхм, идеално ѝ е.

# 41
  • София
  • Мнения: 28 782
Скрит текст:

Има изключително грамотни "туркини" в България. Много по-грамотни от 90% от пишещите във форума.

Грамотните туркини не се различават по нищо от всяка една ококорена и образована българка
Скрит текст:
. Някои даже не знам и защо се водят туркини. Турски не знаят и ходят до Турция само за разходка и пазарлък. Само имената им са различни. Познавам и една, която не обича да се обръщат към нея с турското ѝ име. Всички познати и приятели се обръщаме към нея с български вариант на името.
Ето с това не съм съгласна. Средата оказва много голямо влияние.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 873
Хич не е добре даже, не и ако не иска да си остане с детското мислене при съпругът-татко. За жена, която се цели в по-възрастен, е добре да е зряла, иначе обикновено става зависима и подчинена.

# 43
  • Мнения: 14 958
Скрит текст:

Има изключително грамотни "туркини" в България. Много по-грамотни от 90% от пишещите във форума.

Грамотните туркини не се различават по нищо от всяка една ококорена и образована българка
Скрит текст:
. Някои даже не знам и защо се водят туркини. Турски не знаят и ходят до Турция само за разходка и пазарлък. Само имената им са различни. Познавам и една, която не обича да се обръщат към нея с турското ѝ име. Всички познати и приятели се обръщаме към нея с български вариант на името.
Ето с това не съм съгласна. Средата оказва много голямо влияние.
Ами то цитираните туркини и българки са точно в правилна среда. Споменавам и българките, защото и сред тях се среща в гимназиален етап да се оглеждат от кого да родят преди 20, вместо къде ще е най-добре да учат.

# 44
  • Мнения: 363
Разведи се, щом не ти е добре със твоя мъж. Обаче какъв е тоя зор да се събраш веднага да живееш с друг?! Разведи се, започни работа, запиши висше. Направи нещо за себе си, на 20г. живота е пред теб, мъжа с главно М ще дойде по някое време.

Общи условия

Активация на акаунт