Нищо не е като по филмите

  • 14 774
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 504
Да заседнеш в асансьор с непознат?  Flutter Колко филми започват с това, а? Ееее добре де от ония филми дето ги дават по късна доба, ама са си все филми. Ще се копирам пак от друга тема как аз заседнах в асансьор с непознат  Blush

Нека ви разкажа, как разбих сексуалните фантазии на един мъж на тема "Засядане в асансьор с непозната"   Mr. Green Знаете ме, многословна съм ...   Blush

Преди много, много време, когато още си мислех, че като гърдите и бедрата ти са на показ е израз на дързост и себеутвърждение, натокана с възможно най-малко плат по мен отивах на купон. Събирането се провеждаше в апартамент на 12 етаж на един от онези блокове, които имат от големите товарни асансьори?  След като става дума за купон е ясно, че бе вечер клоняща повече към нощ. Пояснявам, че в ония времена не само нямах ГСМ, а и никога не бях чувала за такава джаджа.
Когато влязох във входа вече имаше един мъж да чака асансьора. Огледах го скришом дали е надежден да вляза с него в кабината - около 40 - 45 годишен, късо подстриган, леко пълен и с пазарска чанта в ръка - напълно безобиден. Задържа ми кавалерски вратата и натисна бутона на етажа си. Всичко клонеше да приключи бързо и безаварийно, но някъде към 5-я етаж тока примигна, угасна за миг, после пак светна все едно ни намигна и тотално потънахме в невероятна тъмнина.
Ако сте засядали в асансьор знаете как паниката ви стиска за гушата. Двамата със спътника ми констатирахме, че тока е спрял и се уверихме един друг, че скоро ще тръгне. И той като истински мъж започна да драще нещо по вратата, явно в опит да я отвори. Аз се помаях неориентирано в тъмното и тогава ми просветна, че имам в чантата запалка. Но на малката пола, не ходи голяма чанта и започнах да ровя в преливащата ми от джунджурии чантичка. Когато се опитах да пъхна ръката си до дъното нещата най-отгоре изскочиха и се посипаха в непрогледната тъмнина в краката ми. Клекнах и започнах да ги събирам опипом. Прецених, че е по-добре да изчакам да светне тока и тогава да ги досъбера и се наканих да стана. Високите ми тънки токове и късата пола създаваха затруднения с равновесието и съвсем инстинктивно протегнах ръка в тъмното търсейки опора в стените на асансьора. Ръката ми се блъсна в нещо грапаво. Преди да пренеса тежестта си на него леко опипах какво е и тогава нещо ме перна през главата и лицето!!!   Shocked Паднах назад. Мъжа изхриптя "Ама какво правите?!?" и тогава си дадох сметка, че явно той се бе обърнал в тъмнината към мен опитвайки се да разбере аз пък какво шумоля по земята, а аз загубила ориентация къде точно се намирам в кабината ходейки патешката се бях доближила до него и го бях опипала. Мисля си, че ако не се бе обърнал щях просто да опипам дупето му, но сега бях попаднала някъде на хълбока и маааалко по натам ...   Blush Изненадан и изплашен от неочаквания набег в тъмното инстинктивно бе замахнал с ръка да опази мъжкото си достойнство и ме бе ударил.
Вярвам, че всяка една от вас е имала неудобни моменти, но залостена и хваната в капан в заседналия асансьор, не можеща да избягам от мястото на инцидента можех само да благодаря, че е тъмно и не виждам човека, камоли лицето му ...
"Извинявайте! Търсех си запалката. - запелтечих аз в опит да изгладя недоразумението - Не съм разбрала, че сте там ... Не се притеснявайте аз нищо не НАПИПАХ ... Аз ... Не ... Съвесем малко ... Ох!!!" И млъкнах. И там в тъмния асансьор аз горях ли горях от срам   Blush Мъжът каза едно "Мъхъ" и в пълно и плътно мълчание дочакахме да тръгне тока, както ми се стори след век, век и половина. Не се погледнахме, не си казахме довиждане, не очаквайте, че сме си стигнали и ръцете.   Crazy

# 76
  • Мнения: 417
Дорис,много забавни истории,при това увлекателно разказваш Laughing

# 77
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Дорис, убиваш ме с твоите истории  Joy  Hug

# 78
  • Мнения: 5 173
Побууут!
Дорис, тази история я бях пропуснала.
Имаш дар слово!

# 79
  • Мнения: 116
 Thinking бреййййййй много сме примерни бе   Mr. Green
една случка от снощи ама много на кратко ,чееееееее  Embarassed
Малката за втори път в НЕЙНОТО легло-ние щастливи -не много бурна нощ ,но все пак някаква И ...... включен бейбифон при зълвата  Embarassed  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 116
ами те ни бяха на гости дошли за две седмици.Настанихме ги в хола -там вечеряхме и нормално там беше и бебефона.Вечер го изключвам от нашата стая ,но съм забравила   hahaha  Joy
Тя може да е била  заспала защото нищо не каза на следващия ден ,но пък мъж й  Thinking не съм сигурна

п.с.той е французин ,така че и да е искал да си направи някоя шега на наш гръб ...първо е трябвало да сподели с жена си какво е слушал и защо го е слушал  Joy

# 81
  • Мнения: 1 175
Много готина тема! (и много се радвам че пак засичам Дорис  Grinning )

Силно ме разочарова реалността на иначе романтичния секс под душа. По филмите е ясно - стичаща се вода на бавни обороти, изпотени стъклени врати, ала-бала. Но... цялата тая вода... много скърца бе! Каквото успееш да произведеш като смазка, се измива от водата и става едно стъргало... ох. По този повод не съм пробвала и под вода (на морето от време на време се натъкваме на подобни сцени, насред хората в морето даже). Не ми го побира ума как не се притриват тия хора.

Друго, което не разбирам как става във филмите, е сухото легло. Свършват си работата хората, блажено се гушват в завивките и заспиват, или пък стават и тръгват да се обличат. Да, ама ако не е имало презерватив? (защото по филмите невинаги показват че се ползва) Ако не е имало, едно повдигане от леглото и... ручейче и локвичка  Embarassed Много романтично, няма що. Всъщност още се чудя хората какви методи имат по въпроса - кърпи, притичване до банята и т.н. - и дали блаженото заспиване на момента (в сухо легло) наистина е възможно...

# 82
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Дидитка - за под душа се ползва медицински вазелин - той не е на водна основа както секс лубрикантите и не се отмива лесно с вода.

Лошото е и че "след това" пак трудно се отмива.

П.П. И не е съвместим с презервативи.

# 83
  • Мнения: 2 220
Живеех сама, родителите ми си идваха веднъж в месеца, затова при една тридневна командировка додох ключ от апартамента на гаджето - да полее цветята. Бързах да се прибера на края на третия ден, вечерта, че той имаше рожден ден и да го прекараме заедно. Обаче нещо на сръбската граница се заядоха за един товар, мотаха ни няколко часа и пребита от път, умора и изтощение в 6 часа  сутринта благополучно успявам да стигна до нас. В 7.30 часа вече трябваше да съм на работа, затова нямаше време за отпускане.
Отключвам си, сритвам нещо и ... о, ужас! От коридора започва дебела "пътека" от розови листенца, която продължва през хола, след това - по терасата, другата стая, по още един коридор и завършва в спалнята! В хола масата наредена празнично, с почти догоряла свещ, самотно стояща бутилка вино ... и до нея бележка "Чаках те!". Точно като по филмите, когато героинята или героят не се появат на среща.
Всичко можеше да приключи с тази умилително-трагична сцена, когато в полузаспалия ми мозък не премина мисълта, че точно в същия ден родителите ми си идват!
И в 6.05 часа сутринта, недоспала, уморена, като грабнах една метла и половин час, псувайки като тираджия (кой му е дал право да ми влиза в къщата и да ми ръси по пода!!!), метох листенца от рози... през коридора, стаята, терасата, другата стая ...

# 84
  • Мнения: 25 824
И в 6.05 часа сутринта, недоспала, уморена, като грабнах една метла и половин час, псувайки като тираджия (кой му е дал право да ми влиза в къщата и да ми ръси по пода!!!), метох листенца от рози... през коридора, стаята, терасата, другата стая ...

 Joy  Joy  Joy

# 85
  • Мнения: 1 192
Що, бе ?! Като по филмите е :
Детето е при майка ми...
Излиза мъжът от банята и вика "Имам слонче..."  smile3535
- Аааааааа не ща!  Crossing Arms
- Тая пък!  newsm78
Лягаме и двамата на спалнята- всеки от неговата си страна, радиото е на вълните на Меджик FM...
- Гладна съм - откъсва се от устните ми стенание  Rolling Eyes
Мъжът бавно се присламчва, а у мен изведнъж проблясва гениалната идея:
- Ей, ти знаеш ли, че от сутринта в чантата имам остатъци от тутманик и кифла  Party
Той получава тутманика, аз дояждам бавно кифлата...пак всеки на своята половина от спалнята...на фона на музиката от радиото...
Останалото са подробности...от комедията  Wink

# 86
  • Мнения: 11 504
Романтичните филми, драги съфорумки, както и любовните романи трябва да бъдат придружени с голям надпис гласящ нещо от сорта "Не опитвайте това в къщи! Опасно за самочувствието, гордостта, връзката а понякога дори за живота!"  Crazy
Розовите листенца - класиката в романтиката! Толкова хубави истории се разказаха за пътеките от розови листенца. Ще дам и своя принос към това филмово плагиатство.
Решавам да изненадам любимия с традиционната пътечка от розови листа, която да води към спалнята и съответно да ме намери в леглото - гола и уханна   Blush  Идеята изглежда лесна и не изистква голяма подготовка ... уж!!
Оказа се, че не винаги е лесно да намериш нужното количество розови листа. На цветния пазар стрък роза се котираше по 2 лева бройката и прецених, че това би била най-скъпата пътека в дома ми ако закупя нужното количество. Затова минах на вариант Б - правейки се, че не забелязвам укорителния взор на съседкатата от четвъртия етаж опосках розовата градинка пред блока. Всяка от вас пробвала да направи "пътека от розови листенца" вече е наясно, че за тази цел са необходими МНОГО рози. Примирих се с каквото имах и нахвърлях листенцата в рехава пътечка от входната врата до вратата на спалнята.
Вторият препъни камък в цялата подготовка бе разпределението на времето което бях направила. Съблякох се, махнах завивката на леглото и легнах. След 5 минути лежане така в леглото се почувствах глупаво и започнах да пробвам различни пози, в които да бъда заварена  Crazy Но времето се влачеше подозрително бавно. Огледах се и си помислих, че ще е по-добре ако оправя стаята перфектно. Пъхнах в коша, съблечените и метнати на стола дрехи, смених чаршафите и с пуфтене перфектно опънах долния чаршаф защипвайки го под матрака, дооправих стаята и дори ми остана време да разчопля няколко врасли косъмчета  Flutter На вратата се звънна нашия сигнал и както обикновенно, без да чака да му отключа мъжът ми пъхна ключа в ключалката. Заех отиграната поза  Crazy и закачливо се провикнах "Ехо, в спалнята съъъм!" И тъкмо моето "съъъм" заглъхна, когато чух, че благоверния води разговор в апартамента - явно не се бе прибрал сам!  Shocked И след като бе чул гласа ми от спалнята щеше смело и широко да отвори вратата, за да ми каже кой ни е на гости, а входната врата и мястото за събуване на обувките са така разположени, че госта ни щеше да се запознае много ясно с моята анатомия. Опитах да се увия в долния чаршаф, но се оказа, че прекалено прецизно съм го подпъхнала под матрака и не успях да го издърпам! Замислих се да изтичам до коша за пране и да си извадя дрехите, но тогава рискувах, когато вратата се отвори да бъда с гръб и наведена над коша ... а и нямаше време за региране и ровене по кошове и шкафове  Crazy Затова когато дръжката на вратата се натисна надолу  грабнах възглавницата и с нея прикрих гърдите си и каквото друго успях  Blush Мъжа ми отвори вратата с думите "Засичала ли си водомерите за топлата вода, че дойдоха ....!!!"  Shocked Опули се, помая се един дъъълъг момент, в който виждах само лицето на мъжа, който засича топлата вода, надничащо зад него и хлопна вратата.  Crazy
Мъжът ми видял човека от фирмата засичаща топломерите във входа и го викнал да засече нашите показания, защото планирал да излезем. Човекът се отзовал и двамата влезли в апартамента. След като ме заварили гола и хлопнал вратата на спалнята двамата останали сконфузени в коридора опитвайки се да не се гледат в очите. Човекът от фирмата с парното смотолевил нещо, че следващия път ще запише показанията и на излизане успокоил мъжа ми "Такива са жените момче! Да изневеряват им е в природата!". Какво си е помислил не ми се и предполага  Crazy "Добре де! - попитах мъжа ми по-късно - Не видя ли листенцата от рози в коридора?" а той отговори "Ами видях някакви боклуци по пода, но не им обърнах внимание!"  ooooh!
Така, че момичета, аз разбрах едно - във филмите може романтичната вечер да започва с пътека от розиви листенца, но в реалния живот една бележка зад входната врата - "Чакам те в спалнята ГОЛА" ти спестява притеснението да следиш стриктно кога е следващото засичане на топлото и педантичното лепене на бележка с показателите на вратата само и само да не срещнеш пак онези разширени от любопитство очи на непознатия мъж.  

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 16:13 от the Дорис

# 87
  • Мнения: 7 947
Всичките истории твой ли са? Ако да - голямо шоу е с теб  Laughing

# 88
  • Мнения: 7 640
Дорис, дай онази история с рождения ден (или беше имен ден) на мъжа ти и братовчед му в банята Simple Smile

 Praynig

# 89
  • Мнения: 2 282
"Ами видях някакви боклуци по пода, но не им обърнах внимание!"

 .... на цялото ти старание Joy Joy Joy  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт