Как са се запознали вашите родители?

  • 10 762
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Тъй като в момента гледам сериала "How I met your mother" и ми е много забавен, и защото много обичам истории за запознанства...тук е имало теми за как се запознахте с половинките, та затова реших да изместя фокуса от вашите истории върху тези на родителите ви и все пак ако вашата лична история е толкова интересна, че не се сдържате, напишете и нея  Grinning

# 1
  • Мнения: 3 331
Не знам дали е интересно или съвпадение, но моите родители са се запознали в Свищов. Родителите на съпрута ми - също и ние с моя съпруг -  да не останем по назад и ние там. Синът ни сега ще кандидатства и той там. Според него и той бил направен там  Grinning.

# 2
  • Мнения: 2 212
Хехе, интересно е, но не толкова лаконично, деее Simple Smile Искам подробности, как, а пък той, а пък тя... Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога не съм се интересувала как са се запознали  Thinking
но пък знам, че майка ми не е искала да избързват със сватбата,
а баща ми толкова е настоявал, че й е казал, че ще се самоубие ако
не се оженят  ooooh!
Така един щеше да се самоубива заради мен, пък си е жив и здрав човечеца,
има си семейство и така  Wink

# 4
  • Мнения: X
Видяли се на автобусната спирка, отивали на Витоша, баща ми заговорил майка ми в автобуса, прекарали деня заедно и така. Баща ми е бил женен по това време, де, но това е друга тема.

# 5
  • Мнения: 4 120
  Майка ми и баща ми- в Свищов, от където съм родом, работели са заедно в химическия комбинат там, малко след завършване на химически техникум. Тя чакала гадже от казармата, по него време май 2 години, той пък бил недочакан от гаджето си, докато бил в казармата. Първата им среща била в някаква закусвалня Simple Smile Той се притеснявал, че няма да има пари да плати сметката и че имал само два панталона "за излизане", а тя се чудела с колко дълга пола да отиде, майка ми по това време се е носела все с ултра къси поли и рокли и според нейните фантазии била наричана "Златното краче" Mr. Green
 След два месеца вече живеят заедно при родителите на баща ми и майка ми е бременна със сестра ми.
 Аз съм правена  6,5 години по-късно във Варна, където са били на почивка. Непланирано , но много желано бебе Simple Smile Но някога, когато майка ми ми се ядосваше не пропускаше да спомене :" Толкова си проклето, че даже не ме остави да си завърша почивката във Варна, започнах да повръщам!", което не знам дали всъщност е възможно за бременност във 2-3 седмица.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В Санкт Петербург  Flutter  баща ми като отличник получава стипендия да учи там  Grinning ...

Нещо ме мързи .... ако ми дойде музата после ....като ми текне мисълта  Sunglasses




 Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 275
Не знам, питали сме ги .. всеки път измислят нещо различно.  Crossing Arms
Татко подмята само, че използвал племенничето на майка ми да й праща писма.
До колко е вярно ...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Единият от Пловдив, другият от Ямбол, срещнали се в..Хисаря. Всеки отишъл да лекува нещо с минерална вода и баш в центъра на градчето, при минералния извор се запознали.

# 9
  • Мнения: 9
Свищов любим, Свищов обичан,
препасан с Дунавски колан,
от Свободата пръв огрян... Heart Eyes

     

# 10
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
На купон, в квартирата на  приятелка на майка, през ноември 1979г.Майка е била студентка,а татко няколко месеца преди това е отслужил военната си служба.Женят се пред декември,а през септември 1980г,се е появило най-прекрасното нещо в живота им,тоест АЗ! newsm03
П.П.Място на действието-
Еееее,Благоевград,
ти най-красивото градче на света,на света
в тебе слънцето сияй,ай,ай
и Струма бавто течее.... Laughing
П.П.П. поздрав с песен за вас,от нашия любимецhttp://www.youtube.com/watch?v=rLh20YVOGhE Laughing

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 18:10 от rumibumy

# 11
  • Мнения: X
Ученическа любов...от 16 годишни са заедно. Той е бил китарист и барабанист в самодейния оркестър, а майка ми-певица.

# 12
  • Мнения: 2 516
На работа Laughing Татко бил колега с дядо, т.е. бащата на мама.След това се запознал с нея.Когато съобщили, че ще се женят(след дъъъъгло гаджосване - цял 1! месец Mr. Green ), дядо спрял да говори на тати за кратко.Друго нищо не знам  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 120
Свищооооов-Свищов - белокаменна къща,
параходният зов пак при теб ме завръща.
Свищоооооооов, Свищов – Дунав бял те люлее.
Где е родният дом, мойта обич къде е?

  superuu

# 14
  • Мнения: 803
Запознали са се в стола на Великотърновския университет. Майка ми е била "заек", а баща ми - "старо куче". И един ден, както много други дни, баща ми заедно с негови приятели седели в стола и оглеждали мацките. Майка ми по онова време също се е носела с много къси, плисирани поли. .Та станала тя да си отсервира таблата, с леко вдигнато носле минала покрай групата на баща ми. Подминала ги и по едно време усетила как някой я пляска по задника. Обърнала се ядосана и забила шамар на баща ми. А той, след първоначалния шок, обяснил, че при ставането си от стола полата на майка ми се била наелектризирила и съответно вдигнала отзад, та той просто я бил оправил, за да не минава през целия стол по дупе.  Laughing

После се засичали по разни купони, и постепенно станали нещата. На един купон тя отишла до своята квартира да вземе някакви плочи и баща ми и той с нея - да я придружи, да не ходи сама. Та доколкото разбирам, по време на тази разходка са се гаджосали Wink
Майка ми си имала други ухажори, сред които един художник, който я бил нарисувал, но впоследствие заминал за Гърция. Баща ми пък й писал любовни писма, които тя в пристъп на яд един ден изгорила. За това най-много ме е яд! Защото той отрича да е писал подобни неща, принципно е доста практичен и неромантичен човек, но пък вярвам на майка ми, че е имало такива писма.

Общи условия

Активация на акаунт