Бихте ли живяли в апартамент, където е живяла бивша?

  • 11 344
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Не, не бих.


Да, ама преди това ще прикадя с тамян и ще напръскам със светена вода. Mr. Green
hahaha Joy

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
А и при мен има подобна история, но аз съм в ролята на бившата.
С моя бивш приятел живяхме заедно някъде към 6 години. Апартамента му е на мое име /аз вече живея на друго място/. Доста пъти го карах да отидем и да му го прехвърля, но той все ми казва, че няма проблем и така да си остане. И хич не вдява, че новата му приятелка може да не е щастлива от факта, че ще и се налага да живее в "моето" жилище.
Например преди две години ми се обаждат от интернет доставчика, че ще подменят нещо и аз им казвам - да вкъщи съм, а той човека - ами звъня и не отваряте... докато накрая се усетих, че е на стария адрес, защото партидата се води на мое име  Mr. Green
А между другото до скоро и ключове имах  Mr. Green
Тия мъже са луда работа, пък после жените що се сърдели.

# 17
  • Мнения: 11 570
По леко с изхвърлянията де, то остана и апартамент или къща да купуваме заради злия дух на бившата.
Иначе много е лесно, нова къща, нов апартамент,  arrows знае явно как става по лесния начин.

# 18
  • Мнения: 65
Mного се радвам, че вторият ми мъж не мисли като някои от дамите тук, защото до ден днешен щяхме да си се гаджосваме от разстояние  Grinning
Апартаментът в България е мой, но бившият ми мъж живя там няколко години и доскоро дори не си беше сменил адреса, защото му беше по-удобно така. Добре, че настоящият не се впечатли от факта... Grinning

# 19
  • Мнения: 170
Боже, какви глупости на търкалета...Значи нова връзка-нова къща, така ли...Ам те къщите кат носни кърпи...или пък растат по дърветата...Че, де са тез дървета тогаз да си откъснем и ний по една къща ... Оле нямам  думи просто.... ooooh!

# 20
  • Мнения: 5 710
Естествено, с кеф ще си го пренареждам  Whistling

# 21
  • Мнения: 7 947
Малко покрай бременността ми гледам да се разнообразявам с клюки  Mr. Green

Та една моя приятелка се сгоди наскоро и ще се местят с годеникът и да живеят заедно в неговият дом, купен от бившата му приятелка и него. Били са заедно 4,5 години.

Бихте ли могли да живеете в такъв дом? Изплатен е апартамента, на името на годеникът е,
с бившата нямат нищо общо вече.

Зависи, само ако е хубав  Joy
Що за въпроси...като нещо ти напомня за бившата - правиш един ремонт и си готов.
Ако пък толкоз не можеш да преглътнеш - продаваш, купуваш, местиш се.
Абе то да го има жилището налично, после е ресна работа как точно да разиграеш картите  Wink

# 22
  • Мнения: 3 611
По леко с изхвърлянията де, то остана и апартамент или къща да купуваме заради злия дух на бившата.
Иначе много е лесно, нова къща, нов апартамент,  arrows знае явно как става по лесния начин.

Чакай, чакай, нещо не си ме доразбрала. В нова за двойката къща може да се живее и без да е "купен" апартамента.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 847
Дреме ми кой е живял преди мен, ако с партньора си се обичаме.

# 24
  • София
  • Мнения: 28 692
Ако наистина всичко между двамата е изчистено - бих.


...
Виж, не бих, ако бившата все още живее там.  Mr. Green

Ти пък, що, може да е интересно  Laughing

# 25
  • Мнения: 7 947
Аууу, веднага се сещам за онзи невероятно сладък филм за тройката  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 448
Аз в апартамент дето преди мен е обитавала настоящата му майка съм живяла, една бивша ли ще ме притесни.  Mr. Green 

# 27
  • Мнения: 2 927
Май приятелката ти е от хората, които не могат да живеят без проблеми. Ако им липсват - създават си ги.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 947
Абе малко е гадно наистина да знаеш, че картините и вазите бившата е избирала и мъжът, понеже си ги харесва - не е сменил  Wink Аз също съм малко ревнива и със собственическо чувство, та не бих ги търпяла. Та ремонта си е наложителен, както и смяна на мебелите, няма да легна в леглото на бившата  Naughty

# 29
  • Мнения: 2 927
Абе малко е гадно наистина да знаеш, че картините и вазите бившата е избирала и мъжът, понеже си ги харесва - не е сменил  Wink Аз също съм малко ревнива и със собственическо чувство, та не бих ги търпяла. Та ремонта си е наложителен, както и смяна на мебелите, няма да легна в леглото на бившата  Naughty
Никой не казва, че трябва да живее с вещите, останали от бившата. Но един ремонт не е ново жилище. А ако е благоволила да остави някое антично писалище, хич няма да го сменям  Wink

Общи условия

Активация на акаунт