"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 408
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 723
.... нещо тематично....

Ани ,благодаря за новата тема !


......и критика от мен-Не се натоварвай заради темата ...малко, че и повече" закъснение " е приемливо ,..."... не гоним влак" ,както е казал народа

# 16
  • Мнения: 14 497


  Вече се порадвах на новата тема и си имам доста въпроси  newsm78 породени от фотосите ,които е постнала  Ани
 Кои са кумовете на  Джерен и Юмер. Деар и Мелех ли, а после всеки с нов партньор  Shocked,ама май само се дразнят взаимно. Wink
Гюлезар  с много ретро прическа и изглежда чудесно.
И леля Зихра е официално облечена .И тя ли ще е там -на сватбата?

Започвам да губя търпение .Кога ще дойде 21ч.
Ще гледам да се успокоя с М/М Wink


# 17
  • Мнения: 36 755
Джоли двойна доза Йомер....не е лошо  Joy Joy Joy Joy Голям любовник е...Еркан много добре играе любовните сцени...не е нужна целувка, за да усетиш любовта на героя му...Погледи, нежности и сякаш това се случва сега и в момента, дори те въвежда в заблуждение, че е истинско....В Любов на заем такава любов показа, че се влюбих в него завинаги...това е сериала на моя живот....В Дила ханъм също, даже там направи почти истинска целувка с партньорката си........тук все още не е показал всичко. Надявам се да го направи.

KKATINNA след 3 пъти гледане на сериала сигурно го знаеш на изуст....за мен е първото гледане, дори нямам време да изгледам повторно епизодите, които вече са излъчени.

Себи гледах само 15 минути от епизода. Но е съвсем различно, когато гледаш, за да видиш какво се случва, дори и да не разбираш езика и когато гледаш за да правиш снимки. Виждат се повече детаили във втория случай, но можеш да ги разбереш само ако преди това си изгледал епизода. Такава каша е в главата ми от тези 15 минути. Непрекъснато имах някакви изненади и връщах на зад, за да изрежа снимката. Постарах се да сложа снимки с почти всички герои, сега виждам че съм пропуснала Алиш, а му направих много снимки, но ще го добавя и него. Направила съм 196 снимки,но не мога да ги сложа всички, макар, че имам една идея, да сложа още малко, само да не стане така, че да не се отваря страницата.

Софи права си, не бързаме за никъде, но аз съм човек на "думата", когато се захвана с нещо го правя, ако не мога не се захващам...Пък нали казват, че от сън спомен няма.... Naughty Joy

Приятен обяд на всички. Чакам шефа да си тръгне и да отида да се наспя.....

# 18
  • Мнения: 14 497
Ани  Hug ами страхотна си !
Толкова обичаш Еркан и филмите му , че ти" свалям шапка"

                                              Не е точно но , изразява чувствата ми Hug


Нали се сещаш, че не бих се правила на интересна на тези години. Просто ценя това което правиш за  да не ни е скучно  през лятото Hug

# 19
  • Мнения: 2 116
MAMA-AN, vasita, Клари, KKATINNA, София, Себи,   Hug

Еп. 34-ти...newsm78

Само с няколко думи за две сцени:

1. Промяна на интериора...
Когато един дом е общ, общи трябва и да са решенията за това как да изглежда той. Да се предлага, да се обсъжда от всеки, за да може всеки да чувства тази своя връзка и място именно в общото-в случая не само семейството, а в цялата фамилия Асланбаш.
И видяхме как много и различни очи, мнения и вкусове могат да стигнат до едно взаимно и удобно решение-стига да има желание и усилия от всички. Начин винаги има стига да се потърси.

2. Разходката на двете двойки-Джерен и Юмер и Мериемжде и Мустафа...
Ето, че и четиримата обичаха, но всеки имаше свои си представи, разбирания и очаквания за романтика, за любимия, за всичко от и за любовта.
Любовта трябва да се споделя и съпреживява с любимия, защото само тогава любовта е любов! Two Hearts

И какво се случи с героите ни... newsm78

Алиш-той сам положи усилия да бъде по-отворен и да приеме Мария такава каквато е. С нейната по-различна представа за една връзка и едно поведение именно и заради средата в която бе израснала. И сега показа, че това не са само думи, а и дела от негова страна. В реакцията си на това което научи от Зелиха той показа точно това.
Изрази и неодобрение към поведението на Зелиха, но и предложи да забравят този разговор въпреки това което му каза, така той все пак остави и за себе си и за нея шанс да не загубят отношенията си до момента...на приятели.

Че имаше ревност във въпроса му ...колко бяха близки...имаше, но той не се поддаде на нея или по-точно на гнева в тази емоция-ревност. Остана в нейните граници/на ревността си/ които всяка една любов предполага и допуска.

Мария-пак й се размина да бъде разкрита с този филм който явно беше донесен от друг и Алиш забеляза. Късмета й в тази посока няма да е за дълго. Забелязвам първите признаци на притеснения и невъзможност да се овладее-от раз, макар да измисля за сега  начини да излезе от ситуации. Върви по тънък лед и той скоро ще се пропука, независимо, че явно е добра в тарикатството.
Жалко за тях двамата, жалко и за нея самата. Crossing Arms

Зелиха-намеренията й наистина бяха съвсем искрени, желанието й бе да не страда Алиш, ама нормално бе Алиш го изтълкува различно от мотивите й.
Може би, ако не биеше така лудо сърцето й за него не би се осмелила да се намеси.
Тя просто предусети болката която ще последва когато Алиш разбере за Мария. Нещо повече чувстваше я с цялото си същество, любовта й я правеше чувствителна не само за себе си, но и за любимия, за всичко свързано с него. Heart Eyes

В нейният случай в момента в постъпката й има нещо друго по-важно за мен.
Да се предполага дали да вземеш решение или не за нещо и какво да е то може много-варианти най-различни. Но в нито един няма как да бъдем сигурни в резултата и смисъла му предварително, ако не го приложим, не го използваме. Затова мислим-избираме-действаме...после следва...успяваме-не успяваме. А след това идва ред на поуката и равносметката от избора. А от тях вече посока за бъдещите избори-решения-действия.

Затова правилно или неправилно постъпи Зелиха-за мен не е същественото в поведението й, а това, че тя имаше своите убедили я доводи за да постъпи така.

Джейхан-уви пак решението на случая с преписването, не е този който би бил нужният за нея и проблема й в действителност, но това какъв е всъщност той явно не успя да бъде разбран от собствения й баща. Затова и няма как да бъде решен с помощта за нея в случая от Зелиха.
Така е...когато не се разбира един проблем няма и как да има решение за него.

Азиз-жив е, и по-страшното в случая е, че сега е още по-настървен, още по-опасен и от преди. Rolling Eyes
Нямаше кой да го контролира до момента, а сега този контрол бе на път да бъде изпуснат и от него самия. Той й преди пред нищо не се спираше...а сега не ми се мисли просто... Crossing Arms
Каквото и да направи обаче, вината е и ще бъде изцяло и само негова както и до сега. И не Мериемдже, а той с психопатологичното си мислене и поведение трябва да носи отговорността за всичко до тук, а и това което за съжаление ще направи, намеренията за което видяхме снощи, че не му липсват. Rolling Eyes

Мериемдже-леко се съвзе от шока след стрелбата по Азиз. Мустафа е до нея обичайки я и показвайки й любовта си, Джерен и тя е до нея. Заяви подкрепата и приятелството си, което й помогна да потърси начин да продължи, да намери и тя своята "градина на забравата".
Малко искаше от живота тази толкова изстрадала млада жена, но в живота понякога най-малкото се заплаща с най-високата цена. Crossing Arms

Мустафа-щастлив и с работата си и с любимата жена. Прие много лично подпалването на склада, предположенията които водеха до Зехра доведоха пък него до нея. Не знам глупост или саможертва в името на всички останали свои близки бе това да се изправи срещу нея и да насочи сам дулото на пистолета в главата си. #Crazy
Знам обаче, че желанието му да решат спора си между двамата...само тя и той, без да страдат останалите бе не само от чувството му за вина заради смъртта на Самур. Това бе и неговата чест, неговото достойнство, неговата отговорност и неговата готовност да отстои, да защити всичко в което вярваше като човек.
Позволявам си да цитирам нещо от София,  Hug за него...
Цитат
както мисли ,така и изглежда ....както изглежда ,така и мисли. При него няма завеса ,няма  сянка ,няма оттенък....натурален в мисли ,чувства ,действие....истински....захвърлил всякакви норми и изисквания  на околните....
По-точно не би могло да се каже и според мен за Мустафа...и не само в конкретния случай, а за Мустафа изобщо.

Халил-като изключим, че пак даде отбой от желанието си да бъде бащата на Джейхан който и той уж искаше, а тя имаше нужда... в епизода снощи има моите поздравление за поведението си.
Това са просто едни пердета...и на думите на Гюлизар в пълното й отчаяние от случващото се...Халил, направи нещо...какво да направя, те се справят и без мен, нямат нужда от помощта ми... Peace
Имам си въпросите около реакцията му снощи въпреки това... и основният е:
Защо избра да постъпи така Халил?Thinking
-Защото така мислеше наистина...
-Защото така беше удобно в предвид положението и позициите на останалите които бяха болшинство...
Според мен донякъде и заради двете причини взети заедно. Той много бързо прецени как и на къде вървят нещата, знаеше с какво разполага като възможности на влияние и управление над тях и затова зае възможно най-изгодна позиция в случая....отново на изчакване. Халил е изкусен стратег с основно и единствено правило...и вълкът сит и агнето цяло. И за сега му се отдава/при това доста успешно/ да я прилага тази си стратегия...въпроса е само -до кога?

Гюлизар-милата, Wink наистина не бе очаквала такова нещо... #Crazy
Но няма как...който води войни трябва да е готов и за поражения, само дето тя не беше... hahaha Joy
Беше заета с велики планове за господартсвото си...а сега се налагаше да мисли как да остане в него... Joy  

Персонала-ето, че изненадите и за тях нямаха край...каквото горе-това и долу...вълнения от промените. #Crazy
Всеки пречупваше случващото през собствените надежди, очаквания, страхове и безпокойство.
И всеки не изневери на себе си...помисли, почувства и каза онова което отговаряше на действителното му отношение към сем. Асланбаш, не само като господарите Асланбаш, а и като хората Асланбаш.
Права беше Хатидже, след всичко само пожар липсваше... Crossing Arms
Яшар както винаги пое нещата под свой контрол. Агата и неговото благополучие бяха не просто работа, а смисъл на живота му. Наистина завидна всеотдайност от негова страна, наистина ме умили от възхищение.  yes

Докато плачеше Кираз и споделяше за земята, за памуковите ниви носещи не само прехрана, донесли й любовта, живота й...смисъла в него все повече разбирах мотивите които водеха Джерен в това подпалване.  Thinking

Меджит-изпуснала съм само от къде разбра той за семената? newsm78
Признавам си  Embarassed за първи път ми се искаше да не се бе забавил... Crossing Arms

Зехра-ама и тя не си поплюва...запали всичко...приемам го за сторено.  ooooh!
И тя с нейното аз...не й беше достатъчно, че всичко гори и изгоря, тя трябваше да се окичи с това все едно щеше да е медал за геройството й... ooooh!
Колко години болка щеше да й опрости подобна болка и за другите? Rolling Eyes
Колко пъти трябваше някой от Асланбаш да умре, за да бъде овъзмездена смъртта на младините й?   Rolling Eyes
На надеждите и очакванията й за живота й?  Rolling Eyes
Кой прав, кой не...как, защо...това направо ме свива за гърлото...какво значение има щом след всеки отговор остава само болка...при това и за всички. Rolling Eyes

Остави момичето, това е моя работа...и изгори всичко...тя изгори миналото на Мерал, а Джерен изгаряше семената...дали успяха да изгорят и страховете си от това минало???

Мелих-ето, че можело и на стар краставичар да се продадат краставици... hahaha Joy
Какво си мислише Мелих, а и нали това беше целта на плана му-да отдалечи Дияр от себе си...ами ето успя. На хоризонта е Джемал... Wink а Дияр се отдалечава....с него.  newsm78
Да, ама май не беше доволен от резултата на успеха си. Crossing Arms
Но какъвто плана-такъв и резултата...да беше мислил по-рано. hahaha Joy
Малко злобничко от моя страна,  Embarassed ама пада му се да поноси малко тежестта на глупостта си...мъжка в случая...
цената която ще плати ме устройва в случая. tooth
Няма да прекалявам... Stop аз си го харесвам иначе и по принцип-много! Heart Eyes


Дияр-браво на нея, изтри го от телефона си Мелих, сега беше ред и да разбере и той, че е изтрит... hahaha Joy
Даже му е малко...ама нали обещах да не прекалявам... Wink
 
За подпалването на семената реагира напълно в нейн стил...категорично не прие решението на Джерен, но и не я остави сама и в тази й грешка и вина.
Отново приятел в пълният смисъл на думата.
Има моите симпатии и пълна подкрепа отново. yes

Джерен-че имаше и други варианти пред себе си за семената-да, но тя избра този да ги запали. Crossing Arms
Мисли и реши, че това е начина. Нямам съмнение, че умен човек като нея разбираше какво е направила, но пое риска за това пред това какво можеше да се случи, ако тези семена бяха засети. Чувстваше ли вина от постъпката си-за мен-да, тежестта на тази й вина тя би могла да понесе пред вината която щеше да има, ако хиляди хора останат без прехрана.
Запалването на семената за нея бе и унищожаване на последната й връзка с някогашното й желание за отмъщение и опит да затвори окончателно страницата на миналото й.

Имаше своите силни и основателни мотиви за действията си, причини за тях, сега оставаше да има сили и а последствията от тях. Щом избираш трябва и да носиш отговорността от избора си.
Няма да й е лесно, така е...но тя ще се справи и с това.
И аз като зрител подобно на Дияр няма да й дам одобрението си, но ще й дам подкрепата си не в избора й, а във възможността да понесе вината си от него.
За времето в което ще има нужда от опора за да си плати за грешката и да продължи напред.

Юмер-видях го и безкрайно щастлив и безкрайно вбесен и в двата случая напълно основателно.

Идеята му за картата...страхотна...и всяко място на което се спираше думите му бяха...аз и ти...сгушени един в друг...
Голяма любов, искрена любов...две мнения няма. Heart Eyes

Щом Юмер Асланбаш обичаше не оставяше и грам съмнение в това. Това беше самата истина.
И не само що се отнася до любимата жена, до семейството, но и до земята. Земята където бяха корените му, земята която го бе отгледала, бе го направила това което е сега-човек.

Нямаше как да приеме спокойно случилото се със семената. Естествено бе да я ядосан, да е бесен, още повече виждайки безпомощността си в случая-нямаше какво да направи той самия.
Нещото което най не обичаше-да няма контрол сега беше факт който той трябваше да приеме.
Предполагам гнева му бе подсилен и заради това какво означаваха тези семена за самата Джерен.
Нали успя да му внуши, че тези семена са безценни-когато беше калпазанският й период... Mr. Green Wink
Сякаш на плещите му легна и това като товар-че не бе спазил обещанието си пред нея, че всичко ще бъде наред с тях когато я заведе в склада.

И в цялата тази ситуация намери сили, че и разум в себе си за да каже...важното е, че сме живи и здрави...
Останах наистина възхитена от реакциите му, от първата до последната в случая с пожара-естествени и логични. thumbsup
Но да отбележа...само на този етап е пълното ми одобрение, за после...за после...като му дойде времето. Grinning



Хубав следобед за всички! Hug  55 Scatter

п.п. И едно муз. поздравче...с едно здраво парче! Grinning

http://www.vbox7.com/play:7a1eb224aa Bora Duran - Gul Senin Tenin

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 16:31 от margita9

# 20
  • Мнения: 37
Филмът е доста интересен, но се движи по плоскостта на една народност, манталитет и нрави неприсъщи на нас! Въпреки това го следя с огромен и нтерес и тъй като не мога да го гледам по тв, си го свалям, но от два дни на сайта не е качван. Някой да има предложение от друго място за сваляне?

# 21
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357

KKATINNA след 3 пъти гледане на сериала сигурно го знаеш на изуст.


Ани почти го знам Joy и затова им се ядосвам на ДФ,че го режат както им скимне.За мен е правилно да го дават от 9 до 11 часа и така няма да се губят посланията на филма.Края на снощния епизод бе запалването и погледа на Джерен.Днес терзанията щяха да са по-различни,но нашите телевизионери не си правят труда поне през епизод да гледат това което ни предлагат.Сигурна съм,че тогава предлагането ще е по различен начин.
И съм нетърпелива като знам колко още интересни моменти ни чакат.

# 22
  • Мнения: 36 755
Здравейте отново  Hug
Взех малка доза сън, да компенсирам нощното бдение. Сега ми е мързеливо и отпуснато.

Марги благодаря за споделеното за 34 епизод  Hug

lunaticbaby добре дошла при нас. Права си, филмчето е изпъстрено с много неща, неприсъщи за нас българите, но за мен това е много интересно. Така по един приятен начин гледайки един филм научаваме за бита и нравите на друг народ. Вместо да четем суха материя, тук героите ни го поднасят на готово, ние само трябва да го разпознаем. Това е втория филм който гледам снимат в тази част на Турция. Много ми е интересно това преплитане на специфичните за тях манталитет, нрави и обичаи и чисто човешките неща, присъщи на хората по света. Но не трябва да забравяме, че това е народ с друга култура и възпитание.
Видях, че все още не са качени последните два епизода 33 и 34. Не знам мисля, че ги качва един и същи човек и след това всички останали теглят от там. Сигурно има закъснение, но няма пропуснати до сега епизоди. Може би човека има някакви ангажименти.

# 23
  • Мнения: 36 755
KKATINNA напълно си права за начина на излъчване. Нощес когато правих снимките за първа страница - от оригинален епизод, с момент от сватбата си помислих, сигурно нашите умници изобщо няма да се съобразят и ще клъцнат сватбата в два различни дни....а ако се случи единия да е петък, следващия понеделник...ще стане много забавно. Не мислиш ли - единия от младоженците да каже "да" в единия епизод и да чакаме следващия да видим какво ще каже другия...Но едва ли някой от медията се замисля, да покажат поне цялостно завършена сцена, а не да я режат на минутата....
Навестявай ни по-често. Не се притеснявай, и другите момичета които са гледали сериала, в коментарите им се улавя влиянието от следващи събития. Но няма как, все пак тези, които са гледали са си оформили мнението виждайки цялата картина. Но това не е проблем според мен.

# 24
  • Мнения: 7 044
    Здравейте, мили момичета,

    Благодаря ви за отзивите по моите поставени въпроси.

    Благодаря ви, че ме четете и не сте равнодушни към филма.

    Благодаря.......

    Искам да дам някои пояснения за филма от моята гледна точка. Пиша абсолютно с разума си и не влагам никакви емоции.
    Много ми се иска да бъда максимално кратка и ще се старая но много въпроси ще засегна.....
   
    Филма "Бейяз гелинджик" съм загледала още преди 3 години. Най-напред на турски/гледах го като картинки/, после на руски вече го разучих добре. Цялата зима до 3-4 часа сутринта всяка нощ аз бях в Памуците.

    Филма го гледах най-много заради Еркан, заради изказванията му, че много си харесва филма. Чак ревнувах, защото Любов на заем е най-хубавия филм сниман някога в Турция......Когато изнесе 3 лекции на студентите от Кипър, между многото изказвания каза:"Не мен не ми липсва обич и задоволство от работата ми....от добронамереността ми към колегите и усмивката ми след тежкия изморителен снимачен ден..АЗ много обичам работата си......Това особено важи когато бях Йомер Асланбаш.....Ние сме хора и трябва да проявяваме доброта и човещина един към друг.От това имаме нужда всички."......От моите герои трябва да излъчва светлина, която да действа приятно и благотворно върху зрителите."

     От преди м. юни т.г. не знаех точно какво значи "Бейяз гелинджик". Светна ме Йокеш - писала съм.
Ако не ми вярвате: отивате в ГУГЪЛ - отттгоре чукате "преводач". В левия прозорец пишете на български: "БЯЛА НЕВЕСТУЛКА", - веднага на турски се изписва: "БЕЙЯЗ ГЕЛИНДЖИК". Това не бях го виждала през м. януари, когато нашите писаха, че ще дават филма "Бялата невестулка"на български - толкова остро коментирах срещу нашите телевизионери, че Кралицата ми казваше, че съм яхнала метлата.....Сега разбрах, че те правилно са го превели, а аз съм на грешен път. Бях ви писала този факт подробно.

        Много нещо изчетох....много турци разпитвах.....и Сабиха всеки ден няма мира от мен......непрекъснато...и тя потвърди същото.

        Моля, прочетете какво пише в Гугъл за  животното невестулка - все лоши работи.....

        До тук: режисьорът Гюзиде Балчи, сценариста Сулхи Долек, директора Ерол Авчи, оператори, артисти, статисти и целия екип, които създават филма решават и го  кръщават  "Бейяз гелинджик".
Не съм го кръстила аз......

       Еркан изигра отрицателната роля на капитан Али по блестящ начин и за нея получи 32 награди, така също и Сезин.../не й помня името/ изигра отрицателната роля на Джерен Дуру и за нея получи признание - награда за най-добра женска роля. Кастинга на филма е уникален.....

Сезин има не големи, а огромни очи, които така майсторски ни ги поднася, че ние - зрителите  абсолютно вярваме в действията й. За тази роля на кастинга са се явили 186 момичета, но журито е избрало именно Сезин.
Никоя друга по-добре от нея не може да влезе под кожата на Джерен.

Аз винаги съм писала за нея....изключително красива....изключително убедително си играе ролята. Винаги съм писала колко правдиво отразява състоянието на Джерен.

Миналата вечер надлъж и нашир написах, че Сезин и дядо хеджи Сефер ага изнесоха целия сериал на плещите си....никой не реагира.....писах, че в болницата всички се държаха като статисти....пак никой не реагира.....Толкова хубаво го бях написала.....ще си го намеря за мен.

Не съм срещу Сезин - свалям й шапка....не съм и срещу Джерен но....зад всеки кадър мисля с главата си/тук не влагам емоции/....мисля писателя какво ми казва, режисьора какво ми показва, артистите какво правят, музикантите какво свирят кинооператорите как ги снимат, директора на филма - финансите, рекламодателите, цветарите и т.н. Заставам зад всеки един от тях, за да вникна и разтърся из основи същността на проблема......това сме ние - земните зодии, които здраво сме стъпили на Земята и се държим от нея.....

Когато гледам филма всеки миг аз се намирам на снимачната площадка и мисля с главата си кое какво значи....

Йомер също прави грешки, но както казва Йокеш във в-к Сабах през 2006 година са писали - Йомер 70% е прав и 30 % греши, докато Джерен - 70% греши и 30% е права......
Тогава в Турция много са коментирали филма - Джерен е отрицателна героиня.... писала съм ви за резултатите. Така, както ние коментираме днес.

Никоя от вас не коментира моя пост № 646 от снощи....За мен е много важен...какво ще  прави Джерен за в бъдеще? Много ви моля, иска ми се да прочета и вашите мнения по повдигнатите от мен въпроси.
Как ще продължи занапред Джерен ако в душата й.....в мозъка й няма и капка извинение и разкаяние за грешката й .

Моля ви прочетете този пост, защото никоя от нас няма да направи такова нещо....ама никоя.....

И...последно: На стр. 50 прочетох това :"И до края на сериала ще бъда на нейна страна. Все пак е жена!"

Казвам открито: С такова изказване не съм съгласна,.....ами.....то....за какво да го гледам този филм, щом като няма да се поуча от него???!!!!..По-добре да си чета стиховете на Дамян Дамянов вечер и толкова....

Още един път ви благодаря....
.Продължаваме напред...тази вечер ще ги женим...ще правим сватба...ами много е красиво всичко...много обич....много емоции.....много красота......голямо богатство......много финес.....от всичко по много, но ако съм аз ще ме бори съвестта.....Сигурна съм...вас....също.....

С моето мнение не ангажирам никого. Благодаря.

За филма мога да пиша много и много...нямате си на предства....Например, че  писателя на филма - сценариста Сулхи Долек е  написал книгата и е умрял на 07.11.2005 год. - т .е. снимали са първи сезон - бил е на 57 години - много млад, последния му роман излиза от печат през 2009 година - посмъртно....През втория сезон е имало 2-ма сценаристи Фикрет Бекир и Керим Сейлан, които са продължили филма....И...разни такива новини.....

         Желая на всички приятно гледане......Обичам ви. Сиси.


# 25
  • Мнения: 36 755
Себи права си - гледала съм почти всички сериали в които играе Еркан, или части от тях - сега имам възможност на чист български да гледам Бели макове - това ми беше мечта - сбъдна се.

Сиси въпреки желанието ти, да се изразиш кратко...не си успяла - следващ път не си поставяй такава задачка....трудна е за изпълнение  NaughtyСамо да уточня, тази вечер няма да ги женим. Ще оставим това за следващата седмица.....

# 26
  • Мнения: 7 044
Себи права си - гледала съм почти всички сериали в които играе Еркан, или части от тях - сега имам възможност на чист български да гледам Бели макове - това ми беше мечта - сбъдна се.

Сиси въпреки желанието ти, да се изразиш кратко...не си успяла - следващ път не си поставяй такава задачка....трудна е за изпълнение  NaughtyСамо да уточня, тази вечер няма да ги женим. Ще оставим това за следващата седмица.....


Себи права си - гледала съм почти всички сериали в които играе Еркан, или части от тях - сега имам възможност на чист български да гледам Бели макове - това ми беше мечта - сбъдна се.

Сиси въпреки желанието ти, да се изразиш кратко...не си успяла - следващ път не си поставяй такава задачка....трудна е за изпълнение  NaughtyСамо да уточня, тази вечер няма да ги женим. Ще оставим това за следващата седмица.....



Мамче, забравих да ти благодаря за новичката тема. Не си спала цяла нощ......Дано не те боли главичката.....
Благодаря от името на всички момичета.....Ти си неуморна пчеличка...работничка......защото си козирог....затова......

# 27
  • Мнения: 2 116
Привет отново за днес! hug



lunaticbaby, KKATINNA, MAMA-AN, sisi55,  Hug


MAMA-AN, моля, благодарностите за изцяло за теб, че ни осигуряваш кътче за споделяне на страстите! thumbsup
Аз обикновено избягвам да коментирам как изглежда една тема, защото какво се пише и как е по-интересно за мен.
Но в случая не мога да подмина и да не отбележа с огромно удоволствие, че визията на нашите е много приятна гледка. Всичко е дозирано като количество, подредено с вкус, аранжирано и синхронизирано до най-малкия детайл и като цвят, форма и съдържание...с една дума-естетично!

Моите поздравления отново и специално...
за творчеството и красотата сътворена от теб! newsm10 smile3501 newsm51


Цитат
Моля, прочетете какво пише в Гугъл за животното невестулка - все лоши работи..

sisi55,  Hug
За всяко едно животинче има място под слънцето.
Всяко едно е потребно като елемент от кръговрата в природата.
Ние хората може да ги делим на лоши и добри, ама животните са си животни.
Добре, че те не се делят по между си така- на добри и лоши, че не знам как би изглеждала природата и света изобщо?
Защото от тези наши делби човешки виждаме до къде сме я докарали... Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 14 497
Добре ,че не е тази вечер сватбата.
Хич не мога да си представя да съм булка толкова скоро след като съм причинила такава голяма загуба и мъка на мъжа за който ще се омъжвам и семейството му.

Нали в този ден трябва да си изпълнен с любов, щастие ,мечти.....да пърхаш до човека който си избрал да е до теб за цял живот. Thinking Thinking Thinking

Много внимателно ще следя поведението  и в този епизод. До момента Джерен  за мен не нито положителна , нето отрицателна героиня. От тук нататък зависи от постъпките и в коя категория ще я сложа.

# 29
  • Мнения: 11 985
 Hug

Момичета, помагайте Praynig..изгубих набора някъде и не мога да се сетя къде беше newsm78 Cry

Иначе ,здравейте! bye

Общи условия

Активация на акаунт