"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 409
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Джерен продължава да го гледа в очите и да го лъже след това което направи.......далище разбере Юмер разпитваха Джерен как се казваше следователя май се усъмниха защо е ходила там...

# 46
  • Мнения: 36 756
Мустафа, Алиш....братски разговор....Хубаво е да им кой да те подкрепи в такъв момент - спокойно чрез въпрос да си отговориш сам за това какво преживяваш....

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Мустафа, Алиш....братски разговор....Хубаво е да им кой да те подкрепи в такъв момент - спокойно чрез въпрос да си отговориш сам за това какво преживяваш....

Винаги са един до друг това е много хубаво,помагат си споделят.....Джерен и Мериемдже си допаднаха и се разбират

# 48
  • Мнения: 188
Двете етърви си паснаха.Много добре се разбират,особено като се съюзят срещу Гюлизар.

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 21:39 от вили-72

# 49
  • Мнения: 36 756
Джерен продължава да го гледа в очите и да го лъже след това което направи.......далище разбере Юмер разпитваха Джерен как се казваше следователя май се усъмниха защо е ходила там...
До колкото разбрах снощи ще разбере, но по-късно.
Щях да питам, дали съм пропуснала нещо, защото нямам спомен да съм видяла Джерен сама в склада за семена. Двамата с Юмер бяха заедно, но другото не съм видяла....

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Джерен продължава да го гледа в очите и да го лъже след това което направи.......далище разбере Юмер разпитваха Джерен как се казваше следователя май се усъмниха защо е ходила там...
До колкото разбрах снощи ще разбере, но по-късно.
Щях да питам, дали съм пропуснала нещо, защото нямам спомен да съм видяла Джерен сама в склада за семена. Двамата с Юмер бяха заедно, но другото не съм видяла....
Дано не е на самата сватба че в тези филми все на сватбите се случва нещо

# 51
  • Мнения: 36 756
Ох горката Дияр....Мелих й е на сърцето и в ума....

# 52
  • Мнения: 188
Помислих че Йомер ще види якето или нещо друго в колата на Джерен.

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Помислих че Йомер ще види якето или нещо друго.


Това яке да не е същото с което беше на пожара

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
КОлко красива и свежа е станала стаята Юмер остана без думи.... hahaha hahaha hahaha

# 55
  • Мнения: 188
Не знам дали е същото но не видях тя да го сваля от колата.
А защо Халил е някакси привързан към Зелиха? Много бащински се държи с нея.

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Не знам дали е същото но не видях тя да го сваля от колата.
А защо Халил е някакси привързан към Зелиха? Много бащински се държи с нея.


Халил се грижи за семейство им нали Ресул му е продал земите си ходи и на техните сбирки.....той приема Зелиха като негова дъщеря

# 57
  • Мнения: 36 756
Злобата, желанието за отмъщение, невъзможността да постигнеш мир в душата си....колко променят, човека, правят го мрачен....Зехра до сега ми е изглеждала така....мрачна...недостъпна. Сега я видях в друга светлина.....

# 58
  • Мнения: 2 116
Злобата, желанието за отмъщение, невъзможността да постигнеш мир в душата си....колко променят, човека, правят го мрачен....Зехра до сега ми е изглеждала така....мрачна...недостъпна. Сега я видях в друга светлина.....

Нека не забравяме за болката й...и тя е причина...за мрачния й вид... Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 36 756
Вили, Руми май якето е същото. Нали Джерен го хвърли на отзад. Сега беше сгънато. Но Юмер май не прояви интерес, а и защо. Нормално е, колата е на Джерен, и да има някаква нейна дреха в колата. Но след като акцентираха върху него, сигурно по-късно ще има някаква връзка.......

Общи условия

Активация на акаунт