"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~7

  • 49 412
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
   
 
И...последно: На стр. 50 прочетох това :"И до края на сериала ще бъда на нейна страна. Все пак е жена!"

Казвам открито: С такова изказване не съм съгласна,.....ами.....то....за какво да го гледам този филм, щом като няма да се поуча от него???!!!!..По-добре да си чета стиховете на Дамян Дамянов вечер и толкова....

И пак заставам зад думите си.
Сиси, аз филмите ги гледам за развлечение. А за този -все пак действието се развива в източна Турция/само да вметна,че много харесвам тази и част/,а техния начин на живот е много далеч от моя.
Така,че много поуки не вземам от филма,а сигурно и не искам.
Знам,че и ти си го гледала и за това трудно си обяснявам твоята,лично за мен силна неприязън към Джерен.Защото знаеш,колко грешки и Омер натвори. И много рядко си ги признаваше.Но за това е филм,едни ще го харесат други не. А ние тук сме за отмора.

# 31
  • Мнения: 2 116
Себи, Slawena,  Hug


Цитат
Никоя от вас не коментира моя пост № 646 от снощи....За мен е много важен...какво ще  прави Джерен за в бъдеще? Много ви моля, иска ми се да прочета и вашите мнения по повдигнатите от мен въпроси.

sisi55,  Hug
В моите коментари до тук можеш да намериш отговорите ми на твоите въпроси.

Цитат
Как ще продължи занапред Джерен ако в душата й.....в мозъка й няма и капка извинение и разкаяние за грешката й .

Аз нямам съмнение, че тя съжалява за стореното, но връщане назад няма.
Джерен не е безчувствена и безсърдечна, аз видях това досега у нея-многократно като отношение към околните, като нейни позиции и към близки на нея хора, затова и предполагам занапред ще има възможност да покаже, че причините които я доведоха до това деяние наистина нямаха цел да навредят на никого. 

Любовта й към Юмер я измъкна от лапите на онова желание за отмъщение таено години наред, и пак любовта й ще й помогне да плати цената и на тази си грешка.

А как по-точно, ами предстои да видим, нали се придържаме към бг епизодите.

Цитат
и другите момичета които са гледали сериала, в коментарите им се улавя влиянието от следващи събития.

MAMA-AN, сериозно ли? newsm78


Hug
Момичета, помагайте Praynig..изгубих набора някъде и не мога да се сетя къде беше newsm78 Cry
Иначе ,здравейте! bye



Slawena, специално за теб! Hug
Тук много ми харесва. yes

# 32
  • Мнения: 11 986
margita9 Wink

Аз ли троен го виждам  Mr. Green

Хубава вечер!  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 116
margita9 Wink

Аз ли троен го виждам  Mr. Green

Хубава вечер!  bouquet

Ами да имаш избор...затова...от където решиш от там гледаш Joy Joy Joy

Сега сериозно, тази снимка /в колажа/ дали му е актуална, така ли изглежда и сега? newsm78

# 34
  • Мнения: 14 497
Славенче Hug разтревожих се Wink Wink за твоя човек и тръгнах да го търся.

Спокойно , разхлажда се ... Laughing Laughing Laughing





Приятно гледане на епизода Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 2 116


KraLeva66, и днес я няма... newsm78 Rolling Eyes


Приятно гледане на еп. 35-ти!  tv


 55 Scatter

# 36
  • Мнения: 885
Здравей те момичета  Hug
Приятбно гледане на епизода и от мене  Hug Hug

# 37
  • Мнения: 36 756
Славенка споко, набора ти е на сигурно мяст....при мен е мамин той хубав...пазя го за теб, на никой не го давам....

Марги изненадваш се, но е така. Чета коментарите и след епизод два виждам, нещо, за което вие неволно сте споменали. Не го отдавам на прозрение, защото знам, че сте гледали сериала, но на мен много не ми пречи.
Относно първа страница на темата - и за мен не е от голямо значение. Кралева се стараеше да бъде прецизна и когато ми се налагаше да пускам темата, се стараех да бъде направена по нейния начин. Стана ми навик може би и затова продължавам да правя темите така. Сигурно са скучни, еднотипни, еднообразни, но за да направя тотална промяна изисква време, а нямам много свободно. Откакто се пенсионирах съм страшно заета....И особено след като останах сама аз съм и за оп и за гроб...Котарака изобщо не ми помага....

Хайде епизода започва след малко приятно гледане на всички.

Относно критиките към Сиси. Не съм съгласна с квалификациите които Сиси понякога прави за героите - малко крайни. Но за останалото...ами да си пише, така както го чувства и разбира погледнато през нейните очи. Та ние всички това правим. Това, че един харесва един герой, а друг не, ами нормално е. Всички сме различни. Аз също може да не съм съгласна с някои писания на някои участници, но ако искам ще направя диалог, да се изясним за какво иде реч, да защита моята позиция и отсрещната страна своята. Но да се обясняваме защо не харесваме един или друг герой......ами различни сме. И трябва да се приемаме такива каквито сме - истински......

# 38
  • Мнения: 36 756
Алиш ще се прави на готвач май  cook

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Добър вечер момичета Hug

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Алиш ще се прави на готвач май  cook

Ще прави спагети дали ще се справи  Joy

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 7

# 42
  • Мнения: 2 116
Клари, rumi1234, MAMA-AN, ,  Hug

Цитат
Относно критиките към Сиси

MAMA-AN, и таз добра, че кой я критикува? Shocked
Аз уж чета всичко, наред и внимателно...какво съм пропуснала?  newsm78


Цитат
изненадваш се, но е така. Чета коментарите и след епизод два виждам, нещо, за което вие неволно сте споменали. Не го отдавам на прозрение, защото знам, че сте гледали сериала,
Няма да те връщам назад за примери, но ако се случи отново, щом казваш, че е имало, моля да ми посочиш. Peace

Извинявам се, ако някой е усетил нещо подобно в моите коментари! Praynig   bouquet  Hug
Ще се внимавам повече занапред! yes

# 43
  • Мнения: 36 756
Здравей Руми

Изненада....Алиш хвана Мария в изневяра май.....

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Мария не ми се харесваше от самото начало тя е с други разбирания а Алиш не е свикнал така....милия той спи пред автосалона

Общи условия

Активация на акаунт