Сладкарничка за книги - тема 51

  • 38 984
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 364
Алекс,благодаря за темата  Hug

# 16
  • Мнения: 2 134
Благодаря, Алекс   bouquet

Подаръкът на Ули, днес беше при мен и отново пое обратно към нея  Crazy
Утре следобед вече наистина трябва да е при нея Praynig

Отивам да си полегна, че се изморих  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 10 896
Благодаря, Алекс!

Ули така или е набрала на пощаджийките, че само да ме погледнат накриво утре и пускам жалбите. Скандал не мога да вдигн качествено, нали съм смотана, ама жалби да пиша мога Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 553
Ха,здравейте и от мен! Simple Smile
Прибрахме се ,живи и здрави. Теди остана да пътува нощес с влака.
Въпреки нежеланието ,с което заминах,прекарахме много добре. Отдавна с ММ не сме почивали само двамата. Имаше време за всичко-басейн(до плажа не стигнахме) ,книжки,разходки,приятни вечери и разговори и т.н. Отрази ни се много добре.   Wink
Аз успях да прочета цели две книги и половина.  Crazy
Алекс,благодаря за новата тема!   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 491
Благодаря за темата Алекс  bouquet

Е*ати жегата  ooooh!

# 20
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Алексbouquet за темата !

Нези,добре дошла от морския бряг  Hug

Точи,я да си почиваш повечко... Naughty

Кости, Hug Hug Hug

Нели,не успях да пожелая приятна почивка,но съм убедена,че ще бъде такава  Heart Eyes

Слив,не се коси за очилата..явно е имал нужда.И аз ползвам с диоптър за четене и пред компютъра.

Нека пече,лято е.... Wink
През зимата пък ще търсим топли чорапи.. Simple Smile Hug

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Алекс, благодаря за темата  bouquet!

Жега, а? Аз смуча смокинов сироп с лед и лимон - ммм...

# 22
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Ду на мене си, пак закъснях....така или иначе ме мързи и не си давам зор.
Алекс, мерсаж за темата
Слив, гледай на очилата като аксесоар. Аз имам скромните 7 чифта... Mr. Green Mr. Green и пак съм се влюбила в едни нови (застраховката ни покрива всяка година по чифт очила, та за това)

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Алекс, благодаря за темата   bouquet

Мога да спя на всякакъв шум и светлина, ни телевизор ми влияе, ни пълнолуние, новолуние и т.н.

Звездите и аз ги пропуснах, но и в Пловдив едва ли ще се е видяло, виж тук имах шанс евентуално...

Сливче, и друг път съм казвала, ако имам финансовата възможност, поне всеки месец бих си взимала очила...но в началото, не бях стигнала до прозрението, че едни диоптри могат да бъдат страхотен аксесоар и колко чифта зорлен потроших  ooooh!

Мисля да подремна, че съм спала само 2 часа, после пак ще мина да ви видя  Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря за новата тема, само с хубави новини, добро настроение, свежо пране  Mr. Green  Heart Eyes и чудесни книжки да я изпълним  Hug

# 25
  • На високо
  • Мнения: 824
Ето ме и мен в новата тема Hug!
Алекс, благодаря!
Слив, аз имам и очила и лещи, част от мен са станали вече. Аз съм с много висок диоптър късогледство и съм абсолютно безпомощна без тези аксесоари. Сигурна съм, че си прекрасна с твоите очила Heart Eyes!
Майка ми и баща ми вчера дойдоха за седмица на гости.
Скрит текст:
Татко е една идея по-добре. Зрението му се възвърна в някаква незначителна степен, но и това е нещо. Лекарката казала, че възстановяването върви успешно, но да не бързаме да се радваме. Все още имало голям риск от усложнения. Но ние все пак си се радваме Grinning И най-малкият напредък е по-добър от слепотата Praynig
А падащите звезди и аз снощи ги гледах. По-точно гледах небето и нищо не видях Mr. Green.

# 26
  • Мнения: 1 196
Алексче , благодаря за темичката  bouquet
И добър вечер на всички  Hug Аз след днешното тичане и административни занимавки се чувствам тотално скапана Tired Цял ден не съм яла нищичко, но от тук нататък не знам и дали ще хапвам изобщо. Май, май искам само да си легна.
Хубава вечер, момичета  bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 3 269
Алекс, благодаря за темата   bouquet
Точи, ти почиваш ли достатъчно в тези жеги?  Heart Eyes
Слив, не мога си те представи с очила, трябва да се видим  Grinning
Лис Блю, добре дошла и от мен   bouquet
Нези, хубаво е, че си починала непредвидено  Party Какво прави гушчица Ани?  Heart Eyes
Мариет, сипвам си щедро канче от тая напитка  Crazy
На работа съм, абсолютно безотговорно мисля да легна и да се наспя  Tired Crossing Arms Шааа му с'низнаи  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 4 899
Освен да ви пожелая сладки сънища на всички в този час  Hug

Бях досега на кръчма с колеги и така не се бях смяла от сума ти време  Crazy Flutter
Беше прекрасно и съм щастливо заредена!

Утре с кафето ще ви прочета.

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!
Нели, хубаво ли е кафето с изгрев, ммм Hug?
Мариш, наспа ли се Mr. Green?
Кали, хубаво е да разпусне човек Peace.
Ох, имам 100 неща за вършене, а нещо не ми се става още от леглото...
Снощи четох, ама нещо още не може да ме грабне книгата, що така, а хубави отзиви четох за нея Rolling Eyes...ако не обичах да зарязвам книги, вече да съм погълнала Гласовете на сърцето, ама на, ще чака, милата...

Общи условия

Активация на акаунт