Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 29 045
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 295
Задължително почиствам лицето си с вашата мицеларна вода всяка вечер, като два пъти седмично използвам и скраб за лице. Използвам подхранващ и хидратиращ крем, редувам ги.

# 136
  • Мнения: X
Аз наскоро се съветвах с козметик и се оказа,  че всичко правя грешно.  Не трябва да си почиствам лицето с тоалетно мляко и да се мажа с кокосово масло,  защото се получава обратен ефект. Почиствам си лицето с хума и мед веднъж седмично, иначе използвам измивен гел. Сега съм с тестера на Effaclair и още си мия лицето с него,  защото е доста икономичен. Отделно се мажа с шипково масло. Проблемът идва от студеното време,  което засилва кожните проблеми и лицето ми не е в най - добрата си форма. Ползвах и тестера light на кремчето и останах много доволна, кожата ми изглеждаше естествена и се скриха несъвършенствата. Много бих се радвала да го спечеля.

# 137
  • Мнения: 308
Здравейте,

Появи ми се ново питане - кожата ми започна силно да се изсушава и да се лющи на места след ползването на Effaclar Duo + оцветената версия (около 5 ползвания). Местата са основно там където бяха пъпките или съм имала по-чувствителна и раздразнена кожа (например около носа и брадичката). Някакви предложения какво да правя?
П.С. Иначе, наистина изсушава хубаво пъпките...

# 138
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 783
почиствам със сапун.
избирам с проби и грешки Simple Smile

# 139
  • Мнения: 5
Вечер задължително почиствам лицето си с мицеларна вода, за да може кожата през нощта да диша. Изпробвам препоръчани продукти от приятелки и козметички и на принципа на проба-грешка намирам правилния за мен.

# 140
  • Мнения: 5 435
 „Какви грижи полагате за своята мазна или акнеична кожа и как избирате подходящите за нея продукти“ - Да си призная използвам само медицинска козметика, тъй като кожата ви е доста капризна и чувствителна. Винаги проучвам и внимавам какви продукти за лице използвам. Специално вашите продукти ми бяха препоръчани от дерматолог. В момента ползвам мицерална вода и крем за лице.

# 141
  • Мнения: 46
Здравейте!
Като цяло имам много капризна кожа и много трудно си намирам подходящи продукти. Изпробала съм какво ли не. И продуктите на Ла рош за мазна кожа не ми допадат. Измивния гел за мазна кожа горе долу ставаше, но не съм впечатлена като цяло.

# 142
  • Мнения: 5 139
Имам проблемна кожа и ползвам само подходящи за нея продукти. За мазна кожа и склонна към акне. Разширените пори също са ми проблем. Грижите ми са измиване сутрин и вечер с измивен гел. Кремове почти не ползвам, за да не омазнявам допълнително Т-зоната. Т.е. не съм открила още подходящите.

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Здравейте. Използвам от 2 месеца мицеларната вода на La Roche-Posay Ultra и съм страшно доволна. Препоръчаха ми я в аптека, понеже кожата ми е склонна към омазняване , особено в т.нар "Т"-зона. Продукта е лек, добре отстранява замърсявания и успокоява кожата. Лесен за нанасяне с памучен тампон, кожата ми е мека и свежа след това. Подходяща вода не само сутрин и вечер , а и през деня в забързаното ежедневие и влиянието на мръсната градска среда.
http://prikachi.com/images.php?images/130/9217130b.jpg

"Пръв приятел", така си позволявам да наричам кремът Effaclar duo unifiant. Ползвам light цвета, понеже съм със снежно бяла кожа. С него съм от година и не пропускам да го използвам за да прикрия несъвършенствата. Матиращият ефект ме спечели като потребител. Притежава лека консистенция , за разлика от други продукти с ефект на "маска". Разнася се много лесно и е изключително икономичен.

http://prikachi.com/images.php?images/129/9217129c.jpg

# 144
  • Мнения: 2 005
Сутрин почиствам с измивен гел с ексфолиант. Вечер с мицеларна вода. Пробвам мостри с продукти подходящи за моята кожа, след което правя своя избор.

# 145
  • Мнения: 4 210
Вечер почиствам с мицеларна вода, после тоник, после нощен крем.
Два пъти седмично използвам скраб. Маски правя по-рядко, когато имам свободно време.
Имам проблем с пъпките само в ПМ период.

# 146
  • Мнения: 111
Здравейте,

Появи ми се ново питане - кожата ми започна силно да се изсушава и да се лющи на места след ползването на Effaclar Duo + оцветената версия (около 5 ползвания). Местата са основно там където бяха пъпките или съм имала по-чувствителна и раздразнена кожа (например около носа и брадичката). Някакви предложения какво да правя?
П.С. Иначе, наистина изсушава хубаво пъпките...

Здравейте,
 
Поради спецификата на въпроса Ви и състоянието на кожата Ви ще Ви помолим да изпратите Вашите имена и телефон за контакт на contactbulgaria@laroche-posay.com и представител на La Roche-Posay ще се свърже с Вас, за да коментирате въпроса и да откриете решение, отговарящо на нуждите на Вашата кожа.

# 147
  • Хасково
  • Мнения: 592
От няколко години се боря с ма3ната кожа , както и пъпчиците. Сутрин ексфолирам лицето си , нанасям тоник и след това дневният крем Effaclar Duo + , много съм доволна от него . Вече трета опаковка пол3вам Simple Smile Намерих го след ваша кампания с мостри , преди това пол3вах други марки от които не бях доволна Simple Smile

# 148
  • Мнения: 397
Имам мазна кожа. Поддържам я като я мия сутрин и вечер с поджодящ измиващ се гел, а скраб - минимум веднъж на седмица. Кремове и грим не ползвам, тъй като влияят зле на кожата ми.

# 149
  • Мнения: 31
Термалната вода Ла рош Позе е верен помощник в борбото ми с проблемната кожа

Общи условия

Активация на акаунт