Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 29 051
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 098
Харесвам продуктите на La Roche-Posay и ползвам Ефаклар дуо+ за Т-зоната. Кожата ми е склонна към акне в тази зона и с тъмни петънца след бременността ми. Използвам само продукти, подходящи за кожата ми, измивен лосион или мицеларна вода, серуми.

# 121
  • Мнения: 50
Сутрин и вечер почиствам лицето си с мицеларна вода.
Simple Smile

# 122
  • Мнения: 2
Вечерно време използвам почистваща маска за лице.

# 123
  • Мнения: 2 024
Аз почиствам кожата си с подходяща специализирана козметика - разбира се, тук важното е в избора на тази козметика. Опитвала съм с консултации с дерматолог и след като резултатът не ме задоволи, минах на принципа проба-грешка.

# 124
  • Мнения: 1 028
Винаги избирам продукти точно за мазна кожа, каквато е кожата ми. Вечер използвам измиване гел или пяна, хидратирам с крем, а през деня използвам продукт с цвят и слънцезащитен фактор.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кожата ми е комбинирана към чувствителна напоследък, ето защо се отнасям доста грижовно към нея, като винаги подбирам подходящи за такъв тип кожа продукти. Обичайно използвам мицеларна вода за почистване, както и гелове против пъпки при появата им.

# 126
  • Мнения: 1 970
С проблемна кожа съм от тийнейджърските ми години. Ползвала съм много препарати, всеки с временен, незадоволителен или противоречив успех. Сега залагам най-вече на доброто почистване вечер, редувам мицеларна вода с ексфолиращ гел за почистване. Ефаклар дуо ще пробвам в най-скоро време, защото си взех един тестер, отдавна се канех. А как избирам какъв препарат да ползвам - за съжаление с метода проба-грешка. Малко са препаратите, които ми действат добре, може би защото имам и изключително чувствителна кожа, както и доста алергии.

# 127
  • София
  • Мнения: 1 164
Използвах купища продукти преди да се заподная с вашата марка , и наистина съм очарована от нея, съвсем сериозно се обръщам към хората , които имат проблемна кожа , всичките им продукти са уникални и наистина действат .
В момента за грижа на лицето си използвам
вашата мицеларна почистваща пяна за чувствителна кожа , която е брилянтна , и хидратиращият ви крем за чувствителна кожа.

# 128
  • Мнения: 111
Здравейте! Пробвах комплекта от аптечната мрежа. Мострите ми стигнаха за 2-3 ползвания, затова няма как да споделя истински резултати от ползването им. Мога да кажа, че измиващият гел не дразни кожата. С Effaclar Duo сама малко си навредих, защото при второто ползване оставаше още малко и реших целия да го сложа наведнъж, при което ми дойде прекалено върху лицето, започна да щипе и на сутринта цялото ми лице се беше зачервило. Но при първото ползване нямах такъв проблем. Сутринта като си измивах лицето усещах целия крем отгоре (т.е. не знам до колко е попил в кожата). За оцветената версия на  Effaclar Duo мога да кажа също, че ми харесва начина, по който прикрива червените петна. В комплекта беше по-светлата тоналност, която пасна много добре с моя цвят на кожата. Не бих казала, че е 100% покривен, но ефекта на мен ми е достатъчен. Сравнявам го с други ВВ кремове, които ползвам. Не е мазен и лъщящ, по-скоро матира кожата. Но естествено не може да даде ефекта на фон дьо тен, а и не е толкова нужно. Но ми се иска да попитам още няколко въпроса:
- Дали Effaclar Duo имат слънцезащитен фактор?
- Разликата между безцветната и оцветената версия само цвета ли е? Един вид дали и оцветената версия се бори с проблемната кожа и за дългосрочно премахване на несъвършенства или се има предвид, че ги прикрива само когато е върху лицето?
- Може ли някой, който използва цинковите спрейове да обясни малко повече за тях?


Здравейте,
 
Effaclar DUO(+) се предлага в три отделни разновидности – чистата формула, Effaclar DUO(+) Unifiant за изравняване на тена и Effaclar DUO(+) SPF30. Всички три продукта съдържат основната формула на оригиналния Effaclar DUO(+), която се бори с несъвършенствата в дългосрочен план. Тоест оцветеният вариант Unifiant предлага същото основно действие, но и в комбинация с моментално прикриване и изравняване на тена. Effaclar DUO(+) SPF30 няма цвят, но предлага висок слънцезащитен фактор, за да предпази кожата, склонна към несъвършенства, от вредното влияение на UV лъчите.
 
Относно спреят Serozinc, който представлява разтвор на цинков сулфат – действието му е срещу лъщене и разширени пори. Почиства, успокоява, освежава и матира кожата като може да се използва и за фиксиране на грим. Повече за продукта можете да научите на www.laroche-posay.bg/serozinc
 

# 129
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Преди може би вече 2 години LA ROCHE-POSAY имаше рекламна кампания да си поръчаш мостри на Effaclar duo крем и измиващ гел и да го изпробваш за 1 седмица.Аз се включих и открих ,че това са продуктите за моята кожа -имах значително подобрение дори за седмица използване.След това си ги купих и до днес използвам само и единствено тези два продукта за моята кожа на лицето.Купих си също и мицеларна и термална вода на същата марка ,но ги използвам по-рядко.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 304
Търся продукти, които да намаляват производството на себум, ускоряват премахването на мъртви клетки, борят се с бактериалните инфекции и намаляват възпалението. За целта използвам ексфолиращ гел за лице, хидратиращ крем. Избирам ги в зависимост къде открия близо до нас промоция на марка ексфолиращ гел или хидратиращ крем. Когато ми свърши отивам в близката аптека и взимам продукт, който е в промоция.

# 131
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
След второто раждане толерансът на кожата ми се промени и тя стана доста чувствителна - винаги почиствам с мицеларна вода, ексфолиращ гел, ползвам само подходящи за нея кремове, грим вече избягвам.......

# 132
  • Мнения: 2
Стремя се да почиствам кожата си поне два пъти на ден, като ползвам високохидратиращи продукти. Избирам ги според съставките, които съдържат.

# 133
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Ползвам маска за лице и след нея хидратиращ крем.

# 134
  • Мнения: 605
Ползвам редовно мицерална вода.
Все още не съм открила продукт, от който да има реална полза.
Продължавам да търся такъв.

Общи условия

Активация на акаунт