Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 29 056
  • 172
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
По някога ми излиза по някоя пъпчица.Измивен гел сутрин и вечер задължително.

# 61
  • Мнения: 910
Преди лягане си чистя лицето с мицелрна вода, ползвам дневен и нощен крем.

# 62
  • Мнения: 2 755
Когато кожата ми не изглежда добре посещавам козметик. В други случай при пъпки мия със сапун против акне с билки и мажа с едно кремче за същото.

# 63
  • Мнения: 855
Кожата на лицето ми е смесена. Мазна е в Тзоната. Задължително сутрин и вече я почиствам с мицеларна вода. След това нанасям дневен / нощен крем. Използвам и флуид със защитен фактор върху крема през деня, тъй като от слънцето получих пигментно петно на челото. Веднъж седмично си правя маска на лицето - обикновено е пилинг или такава с глина. Също използва козметични лентички за черни петна.

# 64
  • Мнения: 289
През деня задължително слагам слънцезащитен крем и фон дьо тен, а вечер почиствам много добре с мицеларна вода и нанасям лек крем.

# 65
  • Мнения: 1 992
Козметиката, която ползвам е съобразена с текущото състояние на кожата. През лятото се омазнява повече, съответно и грижите са повече, домашни маски, матиращ крем...

# 66
  • Мнения: 109
Старая се внимателто да подбирам козметиката си. Най-вече медицинска и био/веган произход. Използвам измивен гел, серум за лице и лек деликатет крем за добра хидратация.

# 67
  • Мнения: 2 129
Сутрин измиване с вода и бебешки сапун,нанасяне на лек крем.
Вечер измиващ гел,мицеларна вода и подходящ нощен регенериращ крем.Веднъж седмично скраб и маска.

# 68
  • Мнения: 2 118
Купувам си различна козметика, в търсене на най-доброто за моята кожа, но все още не съм го намерила.

# 69
  • Мнения: 6 047
Подбирам козметиката си съобразно нуждите на кожата ми, а тя е от смесен тип. Ежедневната ми грижа включва хидратиращ крем за лице, крем за околоочния контур и регенериращ серум преди лягане. Веднъж в седмицата използвам ексфолиант и маска за лице. Веднъж в месеца комбинирам и с парна баня на лицето.

# 70
  • Мнения: 1 760
Използвам продукти за кожата ми  без алкохол и без сапун.Много внимателно подбирам декоративната козметика за лице.

# 71
  • Мнения: 668
Не мога да полагам много грижи за кожата на лицето си само почиствам с вода.

# 72
  • Мнения: 1 283
Мия предимно с вода и ползвам маска-крем за лице.

# 73
  • Мнения: 1 002
Почиствам лицето с мицеларна вода.Всеки ден слагам крем ,защото кожата ми е смесена,на места по мазна а на места доста по суха

# 74
  • Мнения: 7 290
Вече близо година синът ми използва Вашите продукти.Сутрин и вечер -измиващия гел,а след него -или Ефеклар+,или новият крем с цвят (в началото се притесняваше,че му приличаше на фондьотен,но вече се е убедил в предимствата му)

Общи условия

Активация на акаунт