Свободни от акне с LA ROCHE-POSAY

  • 29 050
  • 172
  •   1
Отговори
# 105
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Използвам само мицеларна вода

# 106
  • Мнения: 87
„Какви грижи полагате за своята мазна или акнеична кожа и как избирате подходящите за нея продукти“.

Комбинираната ми кожа се влияе страхотни от продуктите на Ла рош - Efficlair Duo + Serozinc spray + ежедневна грижа

# 107
  • Мнения: 595
Почиствам лицето си с гел за измиване и мажа с хидратиращ крем. Правя си маска поне по 1 път седмично. Избирам продуктите от препоръки на дерматолог или консултантите в магазина.

# 108
  • Мнения: 1 948
Ежедневно почиствам лицето си с гел за измиване, след което използвам мицеларна вода и завършвам с термална вода. Ходя на почистване на лицето на всеки 6 месеца.
Избирам продуктите за грижата ми за лицето от препоръка на приятелка дерматолог и консултантите в магазина.

# 109
  • Мнения: 1 589
Моята кожа е добре,но на дъщеря ми е ужас.В пубертета е ,лута се какво да използва,на моменти има подобрение.Точно тази марка не е използвала,но би пробвала.

# 110
  • Някъде там
  • Мнения: 16 114
В момента дъщеря ми е на сериозно лечение с лекарства за акнето от които виждаме огромен ефект,но кожата и се изсушава прекалено много за това ползваме Hydraphase intense legere,от който сме много доволни.Бих пробвала и крема за заличаване на петънцата.

# 111
  • Мнения: 1 476
Почиствам лицето си с гел за измиване и мажа с хидратиращ крем. Правя си маска поне по 1 път седмично.

# 112
  • Мнения: 71
Използвам измивен гел Effaclar 1-2 пъти седмично, крем Effaclar duo + и крем Effaclar duo  + Unifiant! Кожата ми е идеално почистена от омазняването !

# 113
  • Мнения: 346
Тъй като именно Вашата марка организира раздаване на мостри за мазна кожа, се сдобих с такъв комплект и използвам гела за измиване, от който съм много доволна. Освен него ползвам ексфолиант с краставица и зелен чай и маска с глина.
Избирам продуктите на базата на прочетени мнения в интернет, отзиви на приятелки и лични впечатления. Simple Smile

# 114
  • Мнения: 455
Избирам продуктите главно от мнения на познати или ако се предлагат в аптеката тестер, предпочитам да го пробвам и тогава да купя. Използвам за почистване на лице използвам мицеларна вода, изменен гел, маска 1 път в седмицата и всяка вечер крем за лице. Сутрин предпочитам да използвам комбинация от масла. Миналата година си взех на марката апродукт Анхелиос за лице и поручих подарък 3 травъл продукта  сред тях и изчезна пяна Ла рош- страхотен продукт Simple Smile

# 115
  • Мнения: 2 962
Използвам измиващ гел, мицеларна вода и подходящ крем според сезона и състоянието на кожата ми в момента.

# 116
  • Мнения: 308
Здравейте! Пробвах комплекта от аптечната мрежа. Мострите ми стигнаха за 2-3 ползвания, затова няма как да споделя истински резултати от ползването им. Мога да кажа, че измиващият гел не дразни кожата. С Effaclar Duo сама малко си навредих, защото при второто ползване оставаше още малко и реших целия да го сложа наведнъж, при което ми дойде прекалено върху лицето, започна да щипе и на сутринта цялото ми лице се беше зачервило. Но при първото ползване нямах такъв проблем. Сутринта като си измивах лицето усещах целия крем отгоре (т.е. не знам до колко е попил в кожата). За оцветената версия на  Effaclar Duo мога да кажа също, че ми харесва начина, по който прикрива червените петна. В комплекта беше по-светлата тоналност, която пасна много добре с моя цвят на кожата. Не бих казала, че е 100% покривен, но ефекта на мен ми е достатъчен. Сравнявам го с други ВВ кремове, които ползвам. Не е мазен и лъщящ, по-скоро матира кожата. Но естествено не може да даде ефекта на фон дьо тен, а и не е толкова нужно. Но ми се иска да попитам още няколко въпроса:
- Дали Effaclar Duo имат слънцезащитен фактор?
- Разликата между безцветната и оцветената версия само цвета ли е? Един вид дали и оцветената версия се бори с проблемната кожа и за дългосрочно премахване на несъвършенства или се има предвид, че ги прикрива само когато е върху лицето?
- Може ли някой, който използва цинковите спрейове да обясни малко повече за тях?

# 117
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Ежедневно измивам лицето си с гел, след което го мажа с хидратиращ крем. Правя почистваща маска 1 път седмично. Обикновенно избирам продуктите за грижата ми за лицето от препоръки на приятелки или от реклама.

# 118
  • Мнения: 111
Здравейте!
Можете ли да ми препоръчате продукт от серията си, който успешно да се бори с вече появили се червено-кафяви петна от акне?

Здравейте,
 
Във формулата на Effaclar Duo(+) има активна съставка, която предпазва от появата на остатъчни червени и кафяви петънца, при несъвършенства от възпалителен тип като това е подкрепено от клинични проучвания, проведени с продукта. За съжаление не са проведени проучвания, при които продуктът да е използван при вече появили се такива. Също така има значение от колко време е наличен проблемът. Може да се консултирате с дерматолог, за да може той да даде експертно мнение (спрямо вашето състояние на кожата) дали Effaclar Duo(+) ще бъде подходящ за вашия случай.
 
Ако се спрете на него, може да споделите с нас обратна връзка за постигнатите резултати!


Противоречите си:
http://www.laroche-posay.bg/tretirashti-produkti/Effaclar/EFFACL … R-DUO-p10339.aspx

Това е от сайта Ви: "коригира" несъвършенствата, не предпазва от появата им, "уникална активна съставка против остатъчни белези (червени и кафяви петънца" - остатъчни, т.е. вече появили са се.

Бихте ли ми дали адрес и име на обект, от който да се снабдим с комплекта в Разград? Не ми пращайте картата от сайта  Stop

Здравейте,
 
Да, това е продуктът, който коригира несъвършенствата (пъпки, черни точки – вече появили се) и намалява появата на остатъчни белези (такива, които биха останали след акнеичния проблем). Тъй като няма как да преценим сегашното състояние на кожата дистанционно, може да се посъветвате с дерматолог в града, който да даде експертно мнение.
Относно аптеката в Разград, която участва в кампанията – това е Санита РАЗГРАД, УЛ. "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 4.

 

# 119
  • Благоевград
  • Мнения: 84
От години използвам следните продукти - Effaclar Измиващ гел, EFFACLAR DUO, сега ползвам EFFACLAR DUO(+) UNIFIANT(+).Когато тръгнат да ми излизат пъпки се мажа с EFFACLAR A.I.За почистване на лицето използвам EFFACLAR МИЦЕЛАРНА ВОДА ULTRA.
Лятото използвам ANTHELIOS XL SPF 50+ МАТИРАЩ ГЕЛ-КРЕМ "DRY TOUCH".
Ползвала съм и  EFFACLAR K (+), но с EFFACLAR DUO кожата ми е много по-добре.
Сега мисля да пробвам и SEROZINC СПРЕЙ МИСТ ПРОТИВ ЛЪЩЕНЕ И РАЗШИРЕНИ ПОРИ.

Общи условия

Активация на акаунт