Една любовница...

  • 44 043
  • 539
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
От къде да започна като за почти година преживях нещо повече от любов,тези чувства не се дават на всеки,тези чувства си ги плащаш,за да ги изживееш...Семейна жена с дете на 2 и семеен мъж с бебе,без бракове...Работех в хранителен магазин,той пазаруваше с жена си често.Поиска ми приятелство в известната соц.мрежа и аз го приех.След известно време той се престраши да ми пише,пояснявам никога не отговарям на мъже,защото бях във връзка,но този път,не знам защо му писах.Разговорите с него вървяха леко и винаги имаше какво да си напишем.От деня,в който ми писа не спря да идва в магазина всеки ден по няколко пъти.Малко след първите ни писания реши да поиска номера ми и аз се съгласих,чухме се и от там започнахме,винаги когато можем да го правим.Около седмица след това ми предложи да ме вземе след работа за по цигара и от там започна приказката...Накратко принца и принцесата,както се наричахме се влюбиха така,както никога.Обичаха се до болка и си го доказваха всеки ден.Тя приспиваше детето и мъжа си и излизаше за да го води,той работеше на 2 места и слес 16 часа раб.ден я чакаше цялата нощ до 6 и 30 преди тя да иде на работа,за да се видят за малко и не само веднъж,много пъти...Бих казала,че той се бореше и за двама ни в тази връзка,аз мн често му повтарях имаме семейства невъзможно е,а той казваше "вярвай в нас и мен" Мъжът от когото имам дете работи нощни смени и всеки път,когато детето беше при баба прекарвахме ноща заедно...Идвале в работата ми откъснал роза от градината у тях със зъби,бележка в протмонето Обичам те.Търсеше всеки ден начин да покаже любовта си и да ме накара да се усмихна.Момичета ние преоткрихме любовта заедно,но от самото начало беше обречено...Стана така,че бащата на детето ми разбра и аз трябваше да се върна в родния си град.Бях съсипана,губех човека,с който исках да създам семейство,но той ме увери,че това няма да е края.Всяка седмица намираше начин и идваше при мен(100км в едната посока),лъжеше че е на работа,а взимаше отпуска...През всичките месеци жената,с която живееше подозираше докато той не призна,но тогава настъпи моя кошмар.Щеше да дойде при мен,да живеем заедно,но когато осъзна,че трябва да остави детето си се отказа.Бях смазана,мъртва...Не спираше да повтаря,че ще сме заедно,а сега се отмяташе.Реши да й каже,че се разделя с мен и остава при тях с детето,но как се разделяш с най-голямата любов в живота си...плачеше и ми казваше,че е длъжен към детето си и няма как да го остави на 1 год,че ще съжелява цял живот,че сме се разделили,но няма избор,но не успя...мина още месец и малко,в който бяхме заедно и всичйо беше постаро му...Само,че бях забранила да ми се обещават неща за в бъдеще защото вече,не вярвам.В един от дните,в който беше идвал при мен,говорихме докато се прибере и си позволи да ми каже как не издържал да стои там,как си давал сметка,че е щастлив само при мен и как иска да дойде при мен...до преди няколко дни,когато при поредното му посещения тя звънна и каза,че знае къде е и с коя е...Прибра се,тя събра част от багажа си от тях,той от тях и уж край,да ама не...достраша го да каже на баща си защо се разделят,за да не го изгони от тях и реши,че е по-лесно да се откаже от мен...Не знам тя дали ще му прости,той ще опита да оправи нещата,но как се живее насила някъде когато сърцето е на друго място и си търси принцесата...Той е на 29,аз на 27

# 1
  • Мнения: 501
Ти сериозно ли си мислеше , че той ще си зареже детето заради жена? Евала , че не го е направил . Защото явно е мъж на място. Има чувство на отговорност към детето, което е създал , а вероятно и обича бебчето. Жени много , а децата са нашата плът и кръв. Тях не можем да ги сменим с поредния или с поредната. Сестра ми беше в подобна афера с женен мъж. Ще ти кажа същото , което повтарях и на нея. Хубаво ли е да лъжете хората край вас ? Поне да беше казала на мъжа до теб, а не нощно време да си играете на криеница . Забрави го и дай насъбралата се любов на детето. Вероятно ще срещнеш човек , с който да се обичате истински , без да се лъжете и да си изневерявате и без да се замествате в любовни четириъгълници..Ами замисли ли се за това, че жената , която е официално половинка на твоя любовник също страда? На теб ти е тежко , ами на нея какво й е? Не бъдете егоисти. Това съм го казвала и на сестра ми , и на онзи хубостник , дето й беше завъртял главата ...

# 2
  • Мнения: 14 830
Какво да ти кажа- не знам какво си очаквала.Тоест знам- той да зареже всичко и да дойде при теб.Може и да те обича, но обича детето си повече.И браво за което.
И какво - страх го е че жена му ще му вземе детето, после пък тя разбира , ама него го е страх пък от баща му.Много го е страх нещо този лудо влюбен мъж

# 3
  • Мнения: 18 993
Къде да дойде при нея, при майка ѝ и баща ѝ ли? Дошла по гол гъз в големия град и си мисли, че ще я оставят да се такова на спокойствие с "принца" под покрива, който е осигурил мъжът ѝ, и в неговото легло, докато той ходи да бачка, че едва ли семейният бюджет се крепи на заплатата на продавачката в хранителния магазин. Много ясно, че ще ѝ събере куфарите и обратно на село.

"Принцът" пък по-лесно се отказва от детето си, отколкото от жилището на баща му, където живее. Смятай каква си принцеса при такъв принц.

# 4
  • Мнения: 11 340
То вашата не е приключила.
Все още имате шанс да сте заедно. Ако искаш да улесниш събирането кажи, че си готова да живееш там където е детето му, за да го вижда често.
Няма да е лесно на принцесата да знае, че е с часове с бившата царица и детето щото не се знае ... едно семейство е зарязал дали ще остане само с теб ...

# 5
  • Мнения: 67
Пуснах темата,за да чуя според вас,може ли да се спаси тяхната връзка,когато той обича мен,а остава там заради детето.И да много пъти съм страдала,че наранявам жена му,дори се свързах с нея и имах смелоста да призная грешката си и да се извиня.Исках той да се раздели с нея по нормален начин,за да не се стига до това да я лъже отново,но той не го направи.Може ли да я заобича отново?Аз имам отговор за себе си,а тя ако даде шанс ще успее ли да го преживее

# 6
  • Мнения: 14 830
Пуснах темата,за да чуя според вас,може ли да се спаси тяхната връзка,когато той обича мен,а остава там заради детето.И да много пъти съм страдала,че наранявам жена му,дори се свързах с нея и имах смелоста да призная грешката си и да се извиня.Исках той да се раздели с нея по нормален начин,за да не се стига до това да я лъже отново,но той не го направи.Може ли да я заобича отново?Аз имам отговор за себе си,а тя ако даде шанс ще успее ли да го преживее
С две думи искаш да знаеш дали те може да останат заедно.
Може.И ако е искал да се раздели с нея по нормален начин ще го е направил.Лъгал я е именно защото не е искал да се разделят.Сега пък се оправдава с баща си.Не знам ти дали си принцеса, но той изобщо не е принца на бял кон.

# 7
  • Мнения: 67
Дорис,той казва,че няма как да сме в този град защото е малък и всички ще ни сочат.Знам,че много хора ще ме упрекнат,но аз не се засягам,защото знам през какво минахме,болести,страхове,раздели и знам,колко силна е тази любов.Днес той пътуваше до София,прибира приятел от чужбина,говорихме и плакахме,той каза така"Приятеля ми слиза от самолета и ще има на кога да изплача мъката си"...Аз му казах,че дори да съжали след време,не бих се върнала защото разби мечтите ми,всеки даде на другия списък с мечти...Звучи наистина като филм,дори често се майтапехме,че ще напиша книга,но любовта между нас е нечовешка.

# 8
  • Мнения: 501
Съжалявам да ти го кажа, но дори да се събере с теб, къде е гаранцията, че няма след теб да се появи някоя друга, с която да почне да се среща скришом, някоя, с която да изпитва тръпка и прочие... Вие сте млади. Разликата е, че мъжът, за който писах, беше дърт пергиш обаче сменяше различни любовници, за да си чеша егото и да си разнообразява скучния семеен живот... ooooh! ooooh! ooooh! и като изчезне тръпката към новата, си хваща друга... после и нея зарязва и вечно той е неразбран, уплашен от жена си, от роднините и прочие, и прочие... охх, направо не ми се говори повече... толкова време го гледах тоя филм... не знам дали при твоя хубостник е така.. но нали затова е форум - всеки да си сподели опита и да си изкаже мнението.

# 9
  • Мнения: 2 111
Глупаво разсъждаваш и нагло задаваш въпрос, на който казваш, че имаш отговор за себе си. И много те моля да не пишеш книга с подобен изказ и правопис.
Извинявам се за грубия тон на останалите потребители. Peace

# 10
  • Мнения: 14 830
Интетересно ми е- пишеш , че за себе си имаш отговор на въпроса който задаваш.Какъв е отговора, какво е усещането ти.

# 11
  • Мнения: 67
Кафе с канела,благодаря за мнението.Дори нападателните коментари оценявам и не държа някой да ме разбира или оправдава...Исках да чуя различни мнения,това е всичко Simple Smile

# 12
  • Мнения: 67
Смятам,че докато обича мен,няма как да преоткрие любовта си към нея.Вече колко време ще запази чувства към мен,без да имаме връзка,не знам...

# 13
  • Мнения: 14 830
Смятам,че докато обича мен,няма как да преоткрие любовта си към нея.Вече колко време ще запази чувства към мен,без да имаме връзка,не знам...
А аз мисля, че се заблуждаваш.И че тази велика, нечовешка любов е само от твоя страна.
Помисли малко- първо се оправдава с детето.Това добре.
После обаче апартамента на баща му се оказва и той по важен от теб и ти отново си на втори план.Сега пък малкия град и клюкарите- ще рече човек че сте първите такива.Ама поредното оправдание е налице.
Предложи му да идеш при него и да живеете под наем

# 14
  • Мнения: 11 340
Обичала си него, но всяка вечер си лягала с бащата на детето ти. Имала си напълно нормален семеен живот. Значи знаеш, че и техния е такъв.
Ако останат заедно ти ще останеш сладка болка за красива загубена любов. Мечта, трепет "ех какво можеше да е" ... И те ще живеят щастливо. Ще си направят второ дете, като израз на подновената си връзка. И полека лека ти и твоята огромна любов ще останете в миналото. И за твое съжаление мисля, ч етой това иска...

Това, че ще ви сокачт с пръст като аргумент е доста нелепо ...

Общи условия

Активация на акаунт