Неангажиращи отношения

  • 28 886
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
Сядаш, слагаш картите на масата и говорите. Ако ти каже, че не иска нищо сериозно, а ти искаш връзка, приключвате и всеки по живо по здраво.

# 61
  • Мнения: 36 052
От друга страна сигурно е тъпо и да му се обяснявам. Как се процедира в такива случаи без излишно драматизиране?  newsm78

не се обясняваш, просто питаш
успех!

# 62
  • Мнения: 3 708
Та в момента съм на вълна приключване, но не знам как да процедирам. Малко детинско ми се струва просто да спра да му отговарям на съобщенията без обяснение (по принцип си пишем непрекъснато всеки ден от няколко месеца). От друга страна сигурно е тъпо и да му се обяснявам. Как се процедира в такива случаи без излишно драматизиране?  newsm78
Защо искаш да приключваш отношенията? Не вярвам двата часа път да са проблем

# 63
  • Мнения: 162
След като се държи така неприятно защо изобщо се виждаш с него? Имам предвид кое те привлича? Аз, например, не мога да изпитам сексуално привличане ако преди това не съм изпитала привличане на друго ниво. Не си представям само да правя секс с някой, а той да се държи грубо с мен. Секса трябва да бъде удоволствие - нежност, целувки, галене, мили думи... Понякога страстно и грубо. Но никога грубо като отношение - тоест умишлено пренебрегване и т.н.

# 64
  • Мнения: 184
Сядаш, слагаш картите на масата и говорите. Ако ти каже, че не иска нищо сериозно, а ти искаш връзка, приключвате и всеки по живо по здраво.
не се обясняваш, просто питаш
успех!

Да, това ще направя. Тъпото е, че трябва да е по телефона, но не знам кога ще се виждаме пак.

След като се държи така неприятно защо изобщо се виждаш с него? Имам предвид кое те привлича? Аз, например, не мога да изпитам сексуално привличане ако преди това не съм изпитала привличане на друго ниво. Не си представям само да правя секс с някой, а той да се държи грубо с мен. Секса трябва да бъде удоволствие - нежност, целувки, галене, мили думи... Понякога страстно и грубо. Но никога грубо като отношение - тоест умишлено пренебрегване и т.н.

Не бих казала грубо или пренебрежително, по-скоро като не сме само двамата, се държи все едно съм братовчедка му.
Издразнена съм, че съм объркана - ако беше 100% секс, си представям следното - петък вечер - какво ще правиш уикенда, да се видим и т.н. а не да ми пише всеки ден и да ми обяснява за семейството си и бла бла.
От друга страна онзи ден се виждаме с общи приятели и се държи все едно няма нищо между нас, при все че всички знаят, малко беше все едно умира от страх да не го избъзика някой нещо или знам ли.
Та явно ще питам, защото в момента съм повече издразнена, отколкото наслаждаваща се на момента.  Laughing

# 65
  • Мнения: 162
Сядаш, слагаш картите на масата и говорите. Ако ти каже, че не иска нищо сериозно, а ти искаш връзка, приключвате и всеки по живо по здраво.
не се обясняваш, просто питаш
успех!

Да, това ще направя. Тъпото е, че трябва да е по телефона, но не знам кога ще се виждаме пак.

След като се държи така неприятно защо изобщо се виждаш с него? Имам предвид кое те привлича? Аз, например, не мога да изпитам сексуално привличане ако преди това не съм изпитала привличане на друго ниво. Не си представям само да правя секс с някой, а той да се държи грубо с мен. Секса трябва да бъде удоволствие - нежност, целувки, галене, мили думи... Понякога страстно и грубо. Но никога грубо като отношение - тоест умишлено пренебрегване и т.н.

Не бих казала грубо или пренебрежително, по-скоро като не сме само двамата, се държи все едно съм братовчедка му.
Издразнена съм, че съм объркана - ако беше 100% секс, си представям следното - петък вечер - какво ще правиш уикенда, да се видим и т.н. а не да ми пише всеки ден и да ми обяснява за семейството си и бла бла.
От друга страна онзи ден се виждаме с общи приятели и се държи все едно няма нищо между нас, при все че всички знаят, малко беше все едно умира от страх да не го избъзика някой нещо или знам ли.
Та явно ще питам, защото в момента съм повече издразнена, отколкото наслаждаваща се на момента.  Laughing
От колко време се виждате и на колко години сте?

# 66
  • Мнения: 3 708
Когато има любов няма невъзможни неща.Уверявам ви.
Някои майки поставят желанието на децата над любовта.

# 67
  • Мнения: 162
Когато има любов няма невъзможни неща.Уверявам ви.
Някои майки поставят желанието на децата над любовта.
И не само това. Има хиляди ситуации, които правят една връзка невъзможна.

# 68
  • Мнения: 1 355
Имала съм такива, рано или късно един от двамата се влюбва. При мен беше в повечето случаи той, а не аз. С повечето съм прекъснала контакти, имам един с който поддържаме много топли отношения, там аз се бях влюбила. Отдавна няма нищо между нас и никакви чувства от моя страна, просто ни е приятно да се чуваме и виждаме, но това е единичен случай, всички останали такива връзки са ми завършвали трагично...
..и този един от двамата става жертва на тези отношения...при мен е било същото /страдание/ и вече не се ловя на това хоро!

# 69
  • Мнения: 76
Гръмпи, тези разговори не са за по телефона. По-добре говори, когато се видите на живо.

# 70
  • Мнения: 184
От колко време се виждате и на колко години сте?

2 месеца и 30 ... на такива дърти години, можеше да е по-директен.  Grinning

Гръмпи, тези разговори не са за по телефона. По-добре говори, когато се видите на живо.

Да, но може да е след 2 седмици...а на мен не ми се преструва.

# 71
  • Мнения: X
Може просто човека още да не знае къде да поеме. А ти да го притискаш, и това да го плаши.

# 72
  • Мнения: X
Аз имала две такива и то със сериозно ангажирани. Приключвали ли са с нараняване на другия, който въпреки всичко е бил сериозно ангажиран с друг човек. И в двата случая мъжете с които имах подобни взаимоотношения имаха деца и съпруги. И въпреки всичко хлътнаха в даден етап. Но все пак не бяха готови за ангажиращи отношения с други жени. И накрая си даваш сметка че всичко опира до качествения секс.
Сега си давам сметката, че с единия от тях съм имала най готините сексуални преживявания. Но ако трябваше да споделя живота си с него ... абсурд!

# 73
  • Мнения: X
Е сега ще те разчекнат, че си била с ангажирани ...
От моя гледна точка, браво, всички сте се радвали по някакъв начин на взаимоотношенията, в един момент се променят и така. Живот.

# 74
  • Мнения: X
Е сега ще те разчекнат, че си била с ангажирани ...
От моя гледна точка, браво, всички сте се радвали по някакъв начин на взаимоотношенията, в един момент се променят и така. Живот.

Аз не живея с мнението на другите. Това е моя живот и аз си преценявам как да го живея. Точно това аз разбирам като неангажираща връзка. А именно взаимоотношения с човек, без да му се бъркаш в личния живот и по възможност без той да ти се бърка в твоя. За съжаление не се получава дори и в тези връзки. По тази причина тези връзки вече не съществуват.
В момента вече 7-8 години съм с човек в ангажиращи взаимоотношения и чакаме второ дете. Е бога ми нито един от двамата не си е помислил че нещо му липсва и не търси нищо навън от семейния живот.

Общи условия

Активация на акаунт