Неангажиращи отношения

  • 28 883
  • 190
  •   1
Отговори
# 75
  • пловдив
  • Мнения: 208
Е сега ще те разчекнат, че си била с ангажирани ...
От моя гледна точка, браво, всички сте се радвали по някакъв начин на взаимоотношенията, в един момент се променят и така. Живот.

Аз не живея с мнението на другите. Това е моя живот и аз си преценявам как да го живея. Точно това аз разбирам като неангажираща връзка. А именно взаимоотношения с човек, без да му се бъркаш в личния живот и по възможност без той да ти се бърка в твоя. За съжаление не се получава дори и в тези връзки. По тази причина тези връзки вече не съществуват.
В момента вече 7-8 години съм с човек в ангажиращи взаимоотношения и чакаме второ дете. Е бога ми нито един от двамата не си е помислил че нещо му липсва и не търси нищо навън от семейния живот.

e ти от къде си сигурна? може да гарантираш за себе си . При положение, че ти си вършила същите неща с обвързани мъже с деца....голяма е вероятността и на теб да се случи

# 76
  • Мнения: X
Е сега ще те разчекнат, че си била с ангажирани ...
От моя гледна точка, браво, всички сте се радвали по някакъв начин на взаимоотношенията, в един момент се променят и така. Живот.

Аз не живея с мнението на другите. Това е моя живот и аз си преценявам как да го живея. Точно това аз разбирам като неангажираща връзка. А именно взаимоотношения с човек, без да му се бъркаш в личния живот и по възможност без той да ти се бърка в твоя. За съжаление не се получава дори и в тези връзки. По тази причина тези връзки вече не съществуват.
В момента вече 7-8 години съм с човек в ангажиращи взаимоотношения и чакаме второ дете. Е бога ми нито един от двамата не си е помислил че нещо му липсва и не търси нищо навън от семейния живот.

e ти от къде си сигурна? може да гарантираш за себе си . При положение, че ти си вършила същите неща с обвързани мъже с деца....голяма е вероятността и на теб да се случи
Когато намериш човека, повярвай ми че не ри трябва друг. Да гарантирам не само за себе си, а и за човека с който съм споделила почти 8 години от живота си.
Във взаимоотношенията сме достатъчно открити, за да споделим и тези неща един с друг. Ако той има нужда от секс или неангажираща връзка някъде извън семейството ни, той е достатъчно честен и открит със мен за да го каже.

# 77
  • Мнения: 15 619
Е сега ще те разчекнат, че си била с ангажирани ...
От моя гледна точка, браво, всички сте се радвали по някакъв начин на взаимоотношенията, в един момент се променят и така. Живот.

Аз не живея с мнението на другите. Това е моя живот и аз си преценявам как да го живея. Точно това аз разбирам като неангажираща връзка. А именно взаимоотношения с човек, без да му се бъркаш в личния живот и по възможност без той да ти се бърка в твоя. За съжаление не се получава дори и в тези връзки. По тази причина тези връзки вече не съществуват.
В момента вече 7-8 години съм с човек в ангажиращи взаимоотношения и чакаме второ дете. Е бога ми нито един от двамата не си е помислил че нещо му липсва и не търси нищо навън от семейния живот.

e ти от къде си сигурна? може да гарантираш за себе си . При положение, че ти си вършила същите неща с обвързани мъже с деца....голяма е вероятността и на теб да се случи
Когато намериш човека, повярвай ми че не ри трябва друг. Да гарантирам не само за себе си, а и за човека с който съм споделила почти 8 години от живота си.
Във взаимоотношенията сме достатъчно открити, за да споделим и тези неща един с друг. Ако той има нужда от секс или неангажираща връзка някъде извън семейството ни, той е достатъчно честен и открит със мен за да го каже.
Те, ония съпруги, и те така ... Намерили човека.

# 78
  • София
  • Мнения: 24 839

Във взаимоотношенията сме достатъчно открити, за да споделим и тези неща един с друг. Ако той има нужда от секс или неангажираща връзка някъде извън семейството ни, той е достатъчно честен и открит със мен за да го каже.

Е, от какъв зор да ти каже, че има нужди извън теб, при положение че е решил да бъдат задоволени неангажиращо?
За да ти даде коз в ръцете, който да използваш в подходящ момент? newsm78
И не иде реч за честност и откритост, а за глупост и егоизъм, защото признанието за изневяра може и да облекчава душевните терзания на прелюбодееца, но действа като клизма с горещо желязо на потърпевшия.

# 79
  • Мнения: X
Luna и absurt аз живея моя живот, а не вашия.. така че ако обичате не се месете в моя.
Намерете си коректни мъже, за който не е проблем коректните и открити взаимоотношения

# 80
  • Мнения: 15 619
Luna и absurt аз живея моя живот, а не вашия.. така че ако обичате не се месете в моя.
Намерете си коректни мъже, за който не е проблем коректните и открити взаимоотношения
Е, как точно се намесвам аз в твоя живот!?
Не съм се неангажирала със съпруга ти, с теб също...

# 81
  • София
  • Мнения: 24 839
Luna и absurt аз живея моя живот, а не вашия.. така че ако обичате не се месете в моя.
Намерете си коректни мъже, за който не е проблем коректните и открити взаимоотношения
Че, кой се опитва да живее твоя живот?
Ти пишеш по темата и ние пишем- защо се газираш? newsm78

# 82
  • пловдив
  • Мнения: 208
Ама моля ви се оставете жената да си мисли, че нейният е различен от тези с които се е е...ала. Той е единствен и неповторим. Само на хората мъжете търсят нея... Сериозно не мога да си представя , че си вярва. Иначе сме те оставили...

# 83
  • Мнения: 5 264
Абе колелото се завърта,  за  това добре е да не правим това което не искаме да се случи и на нас. Никога ама никога няма как да се хвана с женен мъж, не за неангажираща ами за никаква връзка.

# 84
  • Мнения: 3 231
Малиш е пълен смях.

1. Чукала женени мъже с деца и накрая като решила да спре, си внушава, че тия били "хлътнали", щото новината не им се усладила. Че кой обича да му спират секса, ма?
2. Убедена, че мъжът ѝ си няма някоя странична за секс, забравяйки как жените на мъжете, които в миналото е чукала, са мислели същото за въпросните мъже.

И отделно:

Под "неангажиращо" имам предвид без очаквания за развитие в посока съжителство или брак. Иначе аз не ревнувам, но разбера ли за заигравки е край... Също както и към мен има такива очаквания.
Явно влагаме разлчен смисъл в думата "ангажимент". От мига, в който очаквам някоя да чука само мен и тя очаква да чукам само нея... това си е ангажираща връзка. Ти вече си "ангажиран", поел си някакъв "ангажимент"... В този смисъл липсата на планове за брак, деца и общ дом не правят една връзка "неангажираща".

Обещанието към някоя, че ще ми е ексклузивен секс партньор и съответно аз на нея... ми е съвсем съвсем ангажиращо.

# 85
  • Мнения: 2 143
Не е. Ако секса не те доведе до зависимост. Такава каквато имаш в семейството.
Секса е секс - домашния уют е друго. И колкото по-рано го осмислиш толкова по-лесно ще понесеш евентуалните познания за страничните забежки на жена ти с треньора по карате на сина ти... примерно.

# 86
  • Мнения: 1 355
Luna и absurt аз живея моя живот, а не вашия.. така че ако обичате не се месете в моя.
Намерете си коректни мъже, за който не е проблем коректните и открити взаимоотношения
Можеш да напишеш само за себе си, че го обичаш, че не му изневеряваш....Не можеш да гарантираш за него! Нещата са много сложни и ти не можеш да знаеш дали и той като теб  намерил във вашата връзка точно това, което е искал! В един момент може да се дръпне от теб и ще пишеш после в друга тема - за ясновидството! Там много жени споделят същите истории, как години наред са били много обичани, са допълвали един друг и после мъжът се е дръпнал и ходят по врачките...години наред...искат да разберат, какво е станало...Никоя от тях не е подозирала, че на мъжа й нещо не му се изнася!  

# 87
  • Мнения: 1 121
Как пък една не се намери да каже нещо добро на момичето (: Малиш) - примерно че си е взело поука от житейския опит и е намерило мъжа на живота си. Без да познавате човека всички скочихте, както някой предвиди още след първото и включване.
Иначе пишете как имало и свестни мъже, но някоя като се похвали, всички се засилват да я убеждават че се заблуждава. Много мъка, много нещо тука.

# 88
  • пловдив
  • Мнения: 208
Ми как да й пишем хубави неща, пишем й истината... Всичко в живота се връща като бумеранг, когато най-малко очакваш... нека да не се заблуждавайте момичето. Майка е...а толкова котенца каквато тя е била на 18-19 дебнат...

# 89
  • Мнения: 162
Вероятността да се случи е голяма независимо била ли е или не с женени мъже. В пет годишна връзка бях готова да се закълна, че никога не са ми изневерявали, докато един красив следобед не ми се срина света. Към днешна дата, разбира се, не бих го изживяла така драматично. Simple Smile Но в никакъв случай вече не съм склонна да вярвам в моногамията. Че даже и в моята.

Общи условия

Активация на акаунт